Gürkan Bozdağ Tüp Bebek

cerkeskizi59

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2022
8
3
34
Merhabalar. Daha önce bahçecide Mehmet Reşit beyin hastasıydım fakat tedavim negatif sonuçlandı. Acaba bu sefer Gürkan beyde mi transfer olsam diye düşünüyorum ve sizlerin görüşüne ihtiyacım var doktor ile ilgili. Var mıdır bilgi verebilecek olan Gürkan bey ile ilgili?

Uzun zamandır takip ediyorum, başka hastanedeydi bahçeciye geçti, gidip görmedim, ön görüşme isteyin, ilki neden negatif oldu? Doktorluk bir durum mu var?

Uzun zamandır takip ediyorum, başka hastanedeydi bahçeciye geçti, gidip görmedim, ön görüşme isteyin, ilki neden negatif oldu? Doktorluk bir durum mu var?
Doktorluk bir durum olduğunu düşünmüyorum. Ama Mehmet bey çok yoğun çok fazla hastası var. Aynı şekilde tekrar deneyeceğiz dedi Mehmet hoca. Bu benim ikinci negatifim zaten araştırılması gerekmiyor mu diye düşündüm açıkçası tekrar negatif görmek istemiyorum. Nasip tabi ama değişiklik yapmak daha iyi olacak benim için

Doktorluk bir durum olduğunu düşünmüyorum. Ama Mehmet bey çok yoğun çok fazla hastası var. Aynı şekilde tekrar deneyeceğiz dedi Mehmet hoca. Bu benim ikinci negatifim zaten araştırılması gerekmiyor mu diye düşündüm açıkçası tekrar negatif görmek istemiyorum. Nasip tabi ama değişiklik yapmak daha iyi olacak benim için
Çok yoğun ve iletişimsizlik olabiliyor, dondurulmuş embriyonuz var mı?

Var çok şükür 3 tane 🙏 kromozom testi yaptıracağız sonuç çıkınca da tekrar tedaviye başlarız muhtemelen
Benim doktorum gürkan beydi. Opu için hazırlandım ama sperm bulunamadığı için opu olmadım. Kendisi çok bilgili samimi biri. Her soruyu sorabiliyordum. Yüz yüze kendisi görüşüyor telefondan mesaj attığımda cevap atıyor ses kaydı atıyor. İlgili bir doktor. Tavsiye ederim. Ön görüşme yapın ücretsiz

Merhabalar. Daha önce bahçecide Mehmet Reşit beyin hastasıydım fakat tedavim negatif sonuçlandı. Acaba bu sefer Gürkan beyde mi transfer olsam diye düşünüyorum ve sizlerin görüşüne ihtiyacım var doktor ile ilgili. Var mıdır bilgi verebilecek olan Gürkan bey ile ilgili?e

Merhabalar benim doktorum koç Ünv. İken Gürkan beydi. 5 yıldır sebepsiz inferlite yüzünden çocuğumuz olmuyordu yaş 38. Gürkan beyden önce barış beye gitmiştik yanındaydı o zaman Gürkan bey çok güler yüzlü ve yakın davranmıştı barış bey Dubai’ye gittiği için Gürkan beyi tercih ettik. İyi ki de etmişiz şimdi bebişim 3 aylık oldu yanımda uyuyor çok şükür. Gürkan bey çok çok iyi bir doktor. Her sorunuza profesyonel bi şekilde cevap veriyor. İçiniz hep rahat oluyor. Benim öyleydi. İşinde uzman olduğunu anlıyorsunuz gerçekten ve bu tüp bebek sürecinde içimizi rahatlatan şey. Benim ilk denemem tutmamıştı ama 2. Denemede 6. Gün embriyosu tuttu. (Hem de kalitesi o kadar iyi değildi. ) inşallah Gürkan bey sizlere de aracı olur. Dilerim yaşarken bulursunuz dualarınızı. 🥰

X