Guvenim kirildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

pactasundservanda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
5
0
21
Merhabalar, yaklaşık 6 aylık evliyim. Eşimle de 2.5 yıllık sevgiliyiz. Geçen maillerinde biz sevgili olmadan 2 ay önce birinin adına ağaç bağışladığıni gördüm. Daha önce bana hiç sevgilisinin, flörtünün vs olmadığını defaatle söylemiş ve bunun üstüne yemin etmişti. Hemen sordum önce hatırlamadığını söyledi sonrasında kısa süren bir sey olduğunu beni kaybetmekten korktuğu için söylemediğini vs vs dedi. Sosyal medyadan tanışmış , bende hesabına bakınca o zamana dair kızın bütün gönderilerini begendigini gördüm. Yaklaşık 2 ay sürmüş ve biz sevgili olmadan 2 ay önce bitmiş. Güvenim çok kırıldı ve nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum ? Tavsiyeniz nedir ?

Keşke söyleseymiş, beğenilerden anlaşılan gerçekten sizden önce bitmiş sizi etkilemeyecek bir şeydi.
Aslında erkek kafasında bu takılmayacak bir şey şu an güvenip sarsıldı deseniz bile anlam vermeyecek bir çok erkek ama biz sizi anlıyoruz bir kere gizleyen kim bilir neleri gizlemiştir.

Ama şu an yapacak bir şey var mı? Ya evliliğin başı nasıl alışırsa öyle gider diyip biraz ağırdan alın kırgınlığınızı dilinize dökün ya da ben olsam alır karşıma tane tane ne hissettiğimi neden hissettiğimi anlatırdım.

Sakın kendinizi yıpratmayın yaratılışlarımız çok farklı erkeklerden onlar bizim gibi derim düşünemiyor.

Ben ilk evlendiğimizde eşimin mailllerine bakarken (çok severim her şeye bakarım eski şeyleri temizlerim telefonumu devamlı temizlerim hobi yani 😁) çok eski kız arkadaşı ile fotoğraflarını gördüm.
Bozuldum anlam vermedi anlattım takıldığı şey maillerde fotoğraf mı varmış oldu. Sistemler farklı bende detaylıca anlattım sildim sonra özür diledim.

Allah biliyor ya bir süre sosyal medyalardan takipte kaldım. Baktım kapasiteleri bu kadar sonra yola devam

Sizden önce kimse olmadığına sizi neden ikna etmek zorunda kaldı? Niye yeminler etti? Bunun için yemin edilmesi, buna ihtiyaç duyulması sizi rahatsız etmedi de şimdi rahatsız oluyorsunuz?

3 yıl önceki maili nasıl görüyorsunuz ayrıca? Kendinize mesele aramış bulmuşsunuz sadece. Tebrikler.
Açıkçası neden bende bilmiyorum bu konuda rahat biriyim ve kendiminkini de anlatmıştım. Mailde denk geldi diyelim böyle şeyleri sorun edecek biri değilim

Açıkçası neden bende bilmiyorum bu konuda rahat biriyim ve kendiminkini de anlatmıştım. Mailde denk geldi diyelim böyle şeyleri sorun edecek biri değilim
Siz rahat birisiniz, kendi ilişkinizi anlattınız ama eşiniz benim olmadı diye yeminler etti ve bunu normal karşıladınız öyle mi?
Ayrıca rahat olsaniz 3 yıl önceki mevzuya güveniniz falan kırılmaz ve hatta eski maillere bakma gereği de duymazsınız.

Son düzenleme:
Siz rahat birisiniz, kendi ilişkinizi anlattınız ama eşiniz benim olmadı diye yeminler etti ve bunu normal karşıladınız öyle mi?
Ayrıca rahat olsaniz 3 yıl önceki mevzuyq güveniniz falan kırılmaz ve hatta eski maillere bakma gereği de duymazsınız.
Bir insan yok diyorsa bunu neden normal karsilamayay8m ki ? Bana yalan söylenmesine güvenim kırıldı ve bence bu çok normal

Size geçmişte yalan söylediği için güveniniz sarsılmış, o konuda haklısınızda. Bunu açık açık konuşabilirsiniz. En azından size bundan sonrası için yalan söylemez. Hayır insan böyle bir şeyde neden yalan söyler onu da anlamadım. Bu kadar basit şeyde dahi yalan söylemesi sizi düşünürmüş. Ama geçmiş sonuçta, çok fazla takılmayın. Ama bir daha da yalan söylememesi için ciddi şekilde konuşun. Olayın sizi rahatsız eden kısmının ne olduğunu bilsin.

Bir insan yok diyorsa bunu neden normal karsilamayay8m ki ? Bana yalan söylenmesine güvenim kırıldı ve bence bu çok normal
Yemin etmesi normal değil hanımefendi, bu kadar hassassaniz o zaman bunu düşünmeniz gerekirdi. Defalarca söylemiş bunu üstelik. Neden defalarca söyleme gereği duydu, siz normal karşıladiysaniz ? Eski sevgili mevzusu bir kere açılsın hadi sonrasında devam ediyorsa bir didikleme vardır orada. Neyse size yok yere sorun yasamalar.

Herkes herkese her şeyi anlatmak zorunda değil. Sizde anlatmamayı seçebilirdiniz. Geçmişim beni ilgilendirir evleneceğim kişiyi de pek bağlamaz. Kısa sürdüğü için anlatmamıştır. Ve evlisiniz üstelik. Abartıp güven kırılacak bir durum göremiyorum

Merhabalar, yaklaşık 6 aylık evliyim. Eşimle de 2.5 yıllık sevgiliyiz. Geçen maillerinde biz sevgili olmadan 2 ay önce birinin adına ağaç bağışladığıni gördüm. Daha önce bana hiç sevgilisinin, flörtünün vs olmadığını defaatle söylemiş ve bunun üstüne yemin etmişti. Hemen sordum önce hatırlamadığını söyledi sonrasında kısa süren bir sey olduğunu beni kaybetmekten korktuğu için söylemediğini vs vs dedi. Sosyal medyadan tanışmış , bende hesabına bakınca o zamana dair kızın bütün gönderilerini begendigini gördüm. Yaklaşık 2 ay sürmüş ve biz sevgili olmadan 2 ay önce bitmiş. Güvenim çok kırıldı ve nasıl tepki vereceğimi bilmiyorum ? Tavsiyeniz nedir ?

20 yaşında mısınız gerçekten ? Eşiniz kaç yaşında ?

Yani moral bozar da senden önce bitmiş🤷🏻‍♀️ bunun için koca da boşanmaz sanki eğer ilişkiniz iyiyse

Daha neler. Nekadar çocuksu tavırlarınız var.
Tavsiyem sizden önceyi karıştırmamanız.
Size ne? Adam size sizden önce yaşadığı herşeyi kalem kalem anlatmak zorundamı?
Maillerde rast gele 3 sene önceyi görmek için aramak gerekir o rast gele değildir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X