Güzel geçen tatilin sonu kötü oldu:/

ausgburg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2017
2.353
1.047
33
Arkadaşlar sevgilimle yurtdışı tatili yaptık. O yurtdışında ben ülkemizdeyim uzak mesafe ilişkisi. Biraz cimri olduğunu düşünüyordum. Bu sefer aslında tatil iyi başladı daha eli boldu. Sonrakini sen ödersin demeyi ihmal etmedi ama yine. Beğendiğin bişey olursa alayım almak istiyorum dedi. Bu arada yeme içme konusunda cimri değil. Evlenince ortak bütçe yaparız paranın geri kalanını istediğin gibi harca diyor. Neyse gelelim son güne. Ben gece de gezmek istedim. Gezdik sonra taksiyle dönelim dedi . Ben de fazla para vermek istemedim trenle gidelim dedim. Trende sıkıntı oldu otele giden tren durağı kapalı. Sonra otobüse binelim dedik bulamıyoruz filan saatte 12 ye geldi. Bi yandan da söyleniyor tabi bu arada . İşte gece riske girilmez filan diye. Kendisi de arada kaldı otobüs mü taksi mi diye. Takside de sıra var taksiye binelim dedi giderken otobüs geldi aa otobüs geldi dedim ben de eğleniyorum aslında takılmam böyle şeylere. Bana kötü bir üslupla sen otobüsle git istersen dedi. Ben de bozuldum. Sonra özürler vs tabi. Bir de kalabalık ortamlarda, otobüs yada trende bi tuhaf oluyor geriliyor. Hasta oldu sandım. Onu da itiraf etti sana çaktırmamaya çalışıyorum diye. Bir sorunumu var anlamadım. Çok ayıp ettim kabul etmesen ayrılırsan da anlarım diyor yalvarıyorda. Kafam karıştı iyice. Oysaki ben de tam sevgimden emin olmaya başlamıştım:KK43:

Arkadaşlar sevgilimle yurtdışı tatili yaptık. O yurtdışında ben ülkemizdeyim uzak mesafe ilişkisi. Biraz cimri olduğunu düşünüyordum. Bu sefer aslında tatil iyi başladı daha eli boldu. Sonrakini sen ödersin demeyi ihmal etmedi ama yine. Beğendiğin bişey olursa alayım almak istiyorum dedi. Bu arada yeme içme konusunda cimri değil. Evlenince ortak bütçe yaparız paranın geri kalanını istediğin gibi harca diyor. Neyse gelelim son güne. Ben gece de gezmek istedim. Gezdik sonra taksiyle dönelim dedi . Ben de fazla para vermek istemedim trenle gidelim dedim. Trende sıkıntı oldu otele giden tren durağı kapalı. Sonra otobüse binelim dedik bulamıyoruz filan saatte 12 ye geldi. Bi yandan da söyleniyor tabi bu arada . İşte gece riske girilmez filan diye. Kendisi de arada kaldı otobüs mü taksi mi diye. Takside de sıra var taksiye binelim dedi giderken otobüs geldi aa otobüs geldi dedim ben de eğleniyorum aslında takılmam böyle şeylere. Bana kötü bir üslupla sen otobüsle git istersen dedi. Ben de bozuldum. Sonra özürler vs tabi. Bir de kalabalık ortamlarda, otobüs yada trende bi tuhaf oluyor geriliyor. Hasta oldu sandım. Onu da itiraf etti sana çaktırmamaya çalışıyorum diye. Bir sorunumu var anlamadım. Çok ayıp ettim kabul etmesen ayrılırsan da anlarım diyor yalvarıyorda. Kafam karıştı iyice. Oysaki ben de hoşlanmaya başlamıştım:KK43:
ayıp etmiş seni bırakması uygun olurdu.

Çok saçmalamış ama seviyorsan boşver.
Sürekli patavatsızlık yapıyor mu ona bak

ya evlenilmeden yapılan bu para muhabbetleri beni tiksindiriyor resmen , ortak bütçe yapalım şu kadarını harca ya da bidahakine sen ödersin demesi falan ne bileyim ya paranın derdine mi düştün hemen , bunlar bana göre söylenmeden akışta olması gereken şeyler , ayrıca otobüsle uğraşmak yerine sen söylesen bile hayır taksiyle gideriz diye söyleyip binmesi lazım zaten , o da parayı düşünmüş ki tren otobüs derdine düşüp kabul etmiş yani ,en baştan rahat rahat taksiye binilse hiç problem olmayacak ama adam da üçün beşin hesabını yapmasa zaten oturup tren beklemez , bence siz anlaşamazsınız ilerde daha büyük sorunlar olur sinek küçük ama mide bulandırıcı derler ya o misal

Arkadaşlar sevgilimle yurtdışı tatili yaptık. O yurtdışında ben ülkemizdeyim uzak mesafe ilişkisi. Biraz cimri olduğunu düşünüyordum. Bu sefer aslında tatil iyi başladı daha eli boldu. Sonrakini sen ödersin demeyi ihmal etmedi ama yine. Beğendiğin bişey olursa alayım almak istiyorum dedi. Bu arada yeme içme konusunda cimri değil. Evlenince ortak bütçe yaparız paranın geri kalanını istediğin gibi harca diyor. Neyse gelelim son güne. Ben gece de gezmek istedim. Gezdik sonra taksiyle dönelim dedi . Ben de fazla para vermek istemedim trenle gidelim dedim. Trende sıkıntı oldu otele giden tren durağı kapalı. Sonra otobüse binelim dedik bulamıyoruz filan saatte 12 ye geldi. Bi yandan da söyleniyor tabi bu arada . İşte gece riske girilmez filan diye. Kendisi de arada kaldı otobüs mü taksi mi diye. Takside de sıra var taksiye binelim dedi giderken otobüs geldi aa otobüs geldi dedim ben de eğleniyorum aslında takılmam böyle şeylere. Bana kötü bir üslupla sen otobüsle git istersen dedi. Ben de bozuldum. Sonra özürler vs tabi. Bir de kalabalık ortamlarda, otobüs yada trende bi tuhaf oluyor geriliyor. Hasta oldu sandım. Onu da itiraf etti sana çaktırmamaya çalışıyorum diye. Bir sorunumu var anlamadım. Çok ayıp ettim kabul etmesen ayrılırsan da anlarım diyor yalvarıyorda. Kafam karıştı iyice. Oysaki ben de tam sevgimden emin olmaya başlamıştım:KK43:
Eski konulara bakınca ikiniz de normal gelmediniz bana neyse.

Kendimizi sizin yerinize koydumda evli de değilsiniz toz pembe zamanlarda bu hesaplar başladıysa evlenince boku yedin sen :KK70: çok ciddiyim...biz olsaydık evliyken tatilde bu tür hesap muhabbeti ne girmezdik sonuçta tatil bu

Ben tam anlayamadim konuyu galiba. Tamam sevgiliniz cimri, siz de bunu bilerek onunla tatile gitmissiniz. Siz kendinize tatil icin butce ayirmadiniz mi? Taksiyi o odemiyorsa siz kendi taksi paranizi odeseydiniz. Begendiginiz birsey varsa kendiniz alsaydiniz. Tatile beraber gittiniz diye herseyi sevgilinize mi odetmeyi planliyordunuz? Zaten cimrilik varmis odemeyecegi belliyken ona niye guvendiniz para konusunda?

Ben tam anlayamadim konuyu galiba. Tamam sevgiliniz cimri, siz de bunu bilerek onunla tatile gitmissiniz. Siz kendinize tatil icin butce ayirmadiniz mi? Taksiyi o odemiyorsa siz kendi taksi paranizi odeseydiniz. Begendiginiz birsey varsa kendiniz alsaydiniz. Tatile beraber gittiniz diye herseyi sevgilinize mi odetmeyi planliyordunuz? Zaten cimrilik varmis odemeyecegi belliyken ona niye guvendiniz para konusunda?

taksiyle gidelim diyen adammış.
tren otobüs diye tutturan konu sahibesi.
adamın cimriliği bu konunun neresinde bende anlamadım🤦‍♀️
sen istersen otobüsle git demesi çirkin olmuş ama onda hemfikirim konu sahibesiyle.
birde adam niye geçe kalmak istemiyor onu hiç anlamadım. kart mı basıyor eve girişte.

X