GÜZELLİK RUTİNİM ❣️

WhiteF0X

💋💄
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2021
119
160
Günlük yaptığım herşeyi detayları ile
anlatıyorum ;
--Her gece taze bir limonu sıkıp suyunu yüzüme sürüyorum. Bu su sabah uyanıncaya kadar yüzümde bekliyor evet biraz yanma hissi oluyor ama zamanla geçiyor. Sabah uyandığımda yüzüm bembeyaz ve çok parlak oluyor.

-- Daha sonra sabah kalktığımda yüzümü güzelce yıkıyorum, ardından gül suyu ile yüzümü birdaha yıkıyorum bu sayede cildim pürüzsüz ve daha parlak oluyor .

-- Makyaj kesinlikle yapmıyorum gözlerime ismid sürmesi çekiyorum . Bu sürme doğal bir kayadan elde ediliyor gözün içine sürmek gerekiyor göze birçok faydası var . İnternetten araştırabilirsiniz.

--Hergün duş alıyorum özellikle hergun keselenmeye gayret ediyorum , bu şekilde cildimdeki ölü deriden kurtulup daha beyaz bir tene sahip oluyorum, duş alırken su biraz sıcak olmalı.

-- Duşta doğal bitkisel kokulu sabunlar kullanıyorum .

-- Duştan çıktıktan sonra zeytinyağı veya çörek otu yağı ile tüm vücudumu yağlıyorum çünkü sıcak suyla kese atmak vücudu kurutur ve selülit çatlak oluşumuna neden olur.

--Dislerimi limon suyu ile hergun fırçalıyorum , bu dişlerimi beyazlatıyor ancak bunu 20 saniye boyunca ağzınızda tutun çok tutmak dış etlerinize zarar verebilir..

Peki sizin ne gibi güzellik rutinleriniz var? 💃🏻

Helal olsun size bu dediklerinizi hergün yapabiliyorsanız eğer. Ben sabah işe giderken yaptığım makyajı ki rimel, kalem, güneş kremi makyajdan kastım bu. bunları gece uyumadan önce temizlersem o gün benden bakımlısı yok zannediyorum😂

X