Lekeler, Çiller Gzalt morluklar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

atraksiyon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2009
79
8
selam arkadaşlar gözaltı morlukjları için tavsiye edeceğiniz bişeyler varmı.benimkisi çocukluktan beridir var genetik sanırım.yorulunca uykusuz olunca daha çok oluyor beyaz tenli olunca daha çok göze çarpıyor.neutrogena kullandım ama kar etmedi..benneyaptımki.tavsiyesi olan varmı acaba..

geçmiş olsun, genetik morluklarda çözüm yok deniliyor ama sen bütün tavsiyelerden önce bir doktora görün derim. kozmetik değilde bitkisel olarak düşünürsen: pamukla çay pansumanı(özellikle papatya çayı iyi geliyormuş, ayrıca göz iltihaplanmalarına kanlanmalarınada iyi geliyormuş), patates suyu pansumanı(renk açıcı özelliği var) ve yosun yağı. denedinmi dersen hayır denemedim, yeni araştırdım benimde bilgisayar karşısında olmaktan ve stresten mor mor oldu gözaltlarım, diğer şeylerle uğraşmak zor geliyor yosun yağını alacağım ben yakında, göz altı kremime karıştırıp kullanacağım, sende internetten araştır bak derim faydalarına kullanılışına falan.

buz kalıbının ıcıne soda koy onu dondur. hergece yatmadan once nazıkce yuzune ve goz altlarına surerek onu erıt cok faydasını gorceksın bende esmerım benım daha koyu oluyo morluklarım bunu yapıorum cok memnunum a.s.

X