Hacettepe meme büyütme ameliyatı korkuyorum... :( yardım edin

Kızlar ameliyat oldum. Ama çok ağrım var bir sürü iğne yaptılar bana geçmedi. Senin hiç ağrı eşiğin yokmuş dediler. 225cc kas üstü olmuş. Çok güzel olmuşlar gördüm ama bu acıyı çekmeye değer mi karar veremedim.

Canim gecmisolsun kurtuldun bak negusel oldu bikacgun sk disini gecicek hepsi.nasilsin bugun nefes alirken batiyomu dikislerin nasil yanma varmi.bandajlimisin yoksa sporcu sudyenini giydirdilermi?

hayırlı uğurlu olsun çok çok geçmiş olsun gülüm Allahım kısmet etsin bizede hayırlısıyla bu ameliyatı deli gibi isteyenlerdenim ama bir türlü Allahım kısmet etmedi özel araştırırken bazı sorunlardan dolayı devblete yöneldim ama hacettepeden çok memnun kalan var hatta bir tane bile kötü bir yorumla karşılaşmadım inş. bu kış bende olacağım kocişim için kendim için şimdiye kadar yaşamadığım o öz güven için pinksade nasıl memnun kaldınmı dr dan hastahaneden birtanem biraz anlatırmısın :))

Canım çok teşekkür ederim geçicek inşallah. Dikişlerim kaşınıyor sporcu sütyeni takıldı dikişlerin üzerine geldiği için rahatsız ediyor bazen açıp dinleniyorum :) benim hiç kanamam olmamış doktor sıfır kanama dedi. Göğüslerimin ortası morardı bide dudağım kan toplamış morarmış ağzıma konulan hortum yüzünden. Hemşireler hasta bakıcılar yemek servisi yapanlar hepsi güler yüzlü ilgili ama Ömer bey ameliyatımı çok güzel yapmış vs ama çok ilgisiz ve ağır birşey söylüyorsun veya istiyorsun kırk saatte geliyor. Benim ağrı eşiğim yokmuş çok duyarlıyım bir sürü iğne yapıldı fayda etmedi ama bu yüzden benimle tartışmaya girdi ben o haldeyken. Bugün güler yüzlü ve ilgili ama anlamı yok artık. Bu akşam istanbul a dönüyorum.

hadi geçmiş olsun canım dün bütün gün aklımdaydın ne yaptı acaba diye sabahta sırf senin için foruma girdim... mutlaka ağrın vardır şimdi düşünüyorum da bebeğim olduğunda sütüm fazlayken bi de emzirmediysem nasıl şişip ağrıyorlardı düşün ki kaç ml süt olabilir sana şimdi 225 cc somut bariz bi madde kondu nasıl ağrımasın.. ama bizi de çok korkutma, ben bi de kas altı istiyorum :KK53: biz ne yapalım kas altı olanlar ne yapsın dimi.. geçicek geçicek hepsi geçicek inşallah :KK34:

Sağol canım geçicek inşallah normal hayatıma dönmek istiyorum:KK43: imkanın varsa kas üstü yaptır. Benimki kas üstü olduğu halde bu kadar acıdıysa kas altını düşünemiyorum. Allah onlara sabır versin ne diyim. Herkesin kendi kararı.

Bu nasil bi yaklasim tarzidir yaa.bir kisi agri cekerken sinirimi bozma denir mi.canim sen doktora kizmissin sinirini memelerden aliyorsun.eger doktorun gelip bu acilar gecicek cok guzel oldu dahada guzellesecekdiye moral verseydi emin ol daha farkli bakardin.moral cok onemli.ama sabret kendine bir hafta ver.emin ol bole kalmayacak.sen bile sasiracaksin.

Sağol canım dediğin doğru morel çok önemli zaten operasyondan çıkıyorsun ağrı acı çekiyorsun birde böyle şeyler yaşamak aşırı morelimi bozdu. Şuan şekildiz duruyorlar sanki. Birde sporcu sütyeni takıldı önden ortadan çıtçıtlı göğüslerin ayrık duruyor zaten bunlar nasıl birleşecek?

Canim gecmisolsun kurtuldun bak negusel oldu bikacgun sk disini gecicek hepsi.nasilsin bugun nefes alirken batiyomu dikislerin nasil yanma varmi.bandajlimisin yoksa sporcu sudyenini giydirdilermi?

Sağol canım. Umarım biran önce toparlarım. Kendimi çok garip hissediyorum yatmaktan sırtım belim ağrıyor dikişlerim kaşınıyor sporcu sütyeni takıldı lastik tam dikişlere geliyor :KK43: bazen sancı giriyor. Ve boğazım acıyor ağzıma takılan hortum yüzünden dudağımda morarmış ;(

Sağol canım. Umarım biran önce toparlarım. Kendimi çok garip hissediyorum yatmaktan sırtım belim ağrıyor dikişlerim kaşınıyor sporcu sütyeni takıldı lastik tam dikişlere geliyor :KK43: bazen sancı giriyor. Ve boğazım acıyor ağzıma takılan hortum yüzünden dudağımda morarmış ;(

hadi canım ya :KK43: seni çok iyi anlıyorum yatmaktan bi süre daha ağrıyacak sırtın ama alışacaksın canım :KK43: en azından kas üstü oldu çabuk toparlayacaksın 3gün daha dayan sonra herşey daha güzel olcak canım

ya neden öyle davrandı ki ben bu dediğinden sonra kesinlikle gitmem oraya çünkü benimde canım çok tatlıdır :/ adanayı düşünüyorum su an bnde :KK43: 180 derece döndüm resmen :S güvenip kalkıp gitmem hayatta oralara ben :KK43:

ama sen moralini bozma düzelecektir elbet şimdi ağrıdan pişmansındır ama belki de 10 gün sonra böyle demiceksin :KK66: tadını çıkar darısı da olmak isteyenlerin başına inş :)

Canım çok teşekkür ederim geçicek inşallah. Dikişlerim kaşınıyor sporcu sütyeni takıldı dikişlerin üzerine geldiği için rahatsız ediyor bazen açıp dinleniyorum :) benim hiç kanamam olmamış doktor sıfır kanama dedi. Göğüslerimin ortası morardı bide dudağım kan toplamış morarmış ağzıma konulan hortum yüzünden. Hemşireler hasta bakıcılar yemek servisi yapanlar hepsi güler yüzlü ilgili ama Ömer bey ameliyatımı çok güzel yapmış vs ama çok ilgisiz ve ağır birşey söylüyorsun veya istiyorsun kırk saatte geliyor. Benim ağrı eşiğim yokmuş çok duyarlıyım bir sürü iğne yapıldı fayda etmedi ama bu yüzden benimle tartışmaya girdi ben o haldeyken. Bugün güler yüzlü ve ilgili ama anlamı yok artık. Bu akşam istanbul a dönüyorum.

çok üzüldüm yaşadıklarına neden o şekilde davrandın ki sonuçta bedava babasının hayrına yapmadı para veriyorsun sonuçta özel hastane gibi ahh bu devlet hastanesi varya nedeyim ya bende şu yazdıklarından sonra acaba dedim ??? dr istediğine göre taktımı yada şöyle soruyum senin isteklerini dinliyormu nasıl olsun diye yoksa kafalarına göremi takılıyorlar bu konudada bilgi verirsen cnm ben kesinlikle 320-330 cc den aşağı düşünmediğimi söylücem benimde göğüs dokum var çocukta emzirdiğim için yumuşadı gevşedi olur diye düşünüyorum ama daha yukarısınıda düşünmüyorum yapay durur çünkü hem dolu dolu C cup takıyım hemde doğal olsun istiyorum sıkma canını bitanem oldu bitti çok şükür bundan sonra kendine öz güveni olan rahatlıkla giysilerle dolaşacak olan bir bayansın darısı başımıza :KK16::KK16::KK16:

Geçmiş olsun cnm. Sen 1 aya kalmaz gör onları nasıl güzel duruyorlar arkadaşlarımda var ben çok beğeniyorum. Bende yarın hacettepe gidicem saat 15 randevu aldım ama isim vermediler kimi istemeliyim bide kaç liraya kapatırım acaba. Özelde 7000-9000 arası fiyat veriyo hacettepe daha uygun geldi bana yazanları okuyunca. Acı çekmeden mutlu olunmuyo hayat böyle :-) Bi sorum daha var dr ömer asistan mı ?

Son düzenleme:
Geçmiş olsun cnm. Sen 1 aya kalmaz gör onları nasıl güzel duruyorlar arkadaşlarımda var ben çok beğeniyorum. Bende yarın hacettepe gidicem saat 15 randevu aldım ama isim vermediler kimi istemeliyim bide kaç liraya kapatırım acaba. Özelde 7000-9000 arası fiyat veriyo hacettepe daha uygun geldi bana yazanları okuyunca. Acı çekmeden mutlu olunmuyo hayat böyle :-) Bi sorum daha var dr ömer asistan mı ?

Saol canım. 2.600 ödedim toplamda. Bana şey enterasan geldi ama ödediğin herşeye makbuz kesip veriyorlar. Ama proteze 1400 ödedim Ömer beye verdim makbuz falan hiçbir şey vermedi. Ömer bey uzmanlığını yapıyor orda yani şuan asistan diye geçiyor bildiğim kadarıyla. Ömer beyin yanında bi doktor vardı erkek gözlüklü ama adını bilmiyorum benim ameliyatıma da girdi o doktor Ömer Bey'den çok daha ilgili ve güler yüzlüydü her soruma cvp verdi Ömer bey gibi azarlamadı. Kimse yanlış anlamasın ameliyattan memnunum göğüslerimin duruşundan zaman geçtikçe çok daha iyi durucak eminim başarılı bir ameliyat oldu benim bütün şikayetim doktorun tavırları.

hadi canım ya :KK43: seni çok iyi anlıyorum yatmaktan bi süre daha ağrıyacak sırtın ama alışacaksın canım :KK43: en azından kas üstü oldu çabuk toparlayacaksın 3gün daha dayan sonra herşey daha güzel olcak canım

İnşallah dediğin gibi 3 güne toparlarım:KK43: bana sanki hiç geçmicek hep böyle kalacakmışım gibi geliyor :KK43:

ya neden öyle davrandı ki ben bu dediğinden sonra kesinlikle gitmem oraya çünkü benimde canım çok tatlıdır :/ adanayı düşünüyorum su an bnde :KK43: 180 derece döndüm resmen :S güvenip kalkıp gitmem hayatta oralara ben :KK43:

ama sen moralini bozma düzelecektir elbet şimdi ağrıdan pişmansındır ama belki de 10 gün sonra böyle demiceksin :KK66: tadını çıkar darısı da olmak isteyenlerin başına inş :)

Valla canım bunlar benim görüşlerim formda Ömer Bey'den memnun olan bir sürü bayan var. Ben ameliyattan memnunum bence çok güzel oldu daha da güzelleşecektir zamanla yani operasyon başarılı Ömer bey de çok beğendi benim şikayetim doktorun tavrı oldu. O durumda bunlarla uğraşmak tartışmak çok morelimi bozdu. Sonrasında ilgi alaka özür mesajı geldi ama benim için anlamı kalmadı. Kimseyi etkilemek istemem. Daha tam oturmadı ama kısacası sonuç başarılı ama tavırlar can sıkıcıydı.

çok üzüldüm yaşadıklarına neden o şekilde davrandın ki sonuçta bedava babasının hayrına yapmadı para veriyorsun sonuçta özel hastane gibi ahh bu devlet hastanesi varya nedeyim ya bende şu yazdıklarından sonra acaba dedim ??? dr istediğine göre taktımı yada şöyle soruyum senin isteklerini dinliyormu nasıl olsun diye yoksa kafalarına göremi takılıyorlar bu konudada bilgi verirsen cnm ben kesinlikle 320-330 cc den aşağı düşünmediğimi söylücem benimde göğüs dokum var çocukta emzirdiğim için yumuşadı gevşedi olur diye düşünüyorum ama daha yukarısınıda düşünmüyorum yapay durur çünkü hem dolu dolu C cup takıyım hemde doğal olsun istiyorum sıkma canını bitanem oldu bitti çok şükür bundan sonra kendine öz güveni olan rahatlıkla giysilerle dolaşacak olan bir bayansın darısı başımıza :KK16::KK16::KK16:

Doktor isteklerini dinliyor ama en nihayetinde ameliyat esnasında vücudun ne kadarı alabiliyorsa onu takıyor. Bana 200cc demişti. Ameliyatta ben 225cc olsun dedim oda 250cc denemiş büyük gelmiş 225cc takıldı benim dediğim oldu yani :) özel hastaneler tabiki daha iyi bir sürü para ödediğin için ilgi alaka ona göre oluyor sonuçta. Ben hastaneden hemşirelerden yemekten operasyonum dan memnunum tek sorun doktorun tavrıydı sonra düzeltti ama benim morelimi bozduktan sonra.

Kızlar ayağı kalktığımda otururken sürekli memişlerimi tutuyorum sanki tutmayınca daha çok ağırlık yapıp derimi geriyor ve ağrı acı başlıyor :KK43: göğüslerimin arası morardı onlar için ne yapabilirim ? Doktora derim gergin canımı acıtıyor krem kullabilir miyim dedim sadece evet dedi ama krem ismi vermedi. Sizin bildiğiniz bişey var mı ? Duş alabilirsin dedi ama ben korkuyorum dikişlerim acırsa diye :KK43: ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin :KK43:

Madecasol var benim bildigim yara ve yanık için ama doku harabiyetini düzeltiyor yani yeni hücrelerin gelişmesi için onu kullanabilirsin yada bi eczaneye sor onlarda yardımcı olur. Çok para verince dr iyi ilgileniyor sanma çünki tel. Bile azarlıyorlar insanı 7-9 bin arası para ödüyorsun düşün artık. Sen orda burun estetiği olmuş hastalarıda gördün mü ben ikisini bir çıkarmak istiyorum da:-) ameliyattan sonra buz koydun mu

Fazla endişe de yapma bence sonuçta içerde bi protez var vücudun kabul etme süreci alışman lzm falan duşu da sıcak suyla yapma şişlikler artabilir.

Fazla endişe de yapma bence sonuçta içerde bi protez var vücudun kabul etme süreci alışman lzm falan duşu da sıcak suyla yapma şişlikler artabilir.

Madecasol var benim bildigim yara ve yanık için ama doku harabiyetini düzeltiyor yani yeni hücrelerin gelişmesi için onu kullanabilirsin yada bi eczaneye sor onlarda yardımcı olur. Çok para verince dr iyi ilgileniyor sanma çünki tel. Bile azarlıyorlar insanı 7-9 bin arası para ödüyorsun düşün artık. Sen orda burun estetiği olmuş hastalarıda gördün mü ben ikisini bir çıkarmak istiyorum da:-) ameliyattan sonra buz koydun mu

Canım benim ameliyata girişim falan çok ani hızlı oldu maalesef diğer hastalarını veya burun ameliyatı olan birini görmedim. Buz koymadım doktorda morardığını gördü ama birşey demedi. Ya aşırı gergin göğüslerim damarlarım görünüyor derim yırtılacakmış gibi duruyor bu normal mi çok korkuyorum bişey olacak diye.

Sargılı olmayan yerlere bol bol nemlendirici sür bide buz torbasını dene derim bu tür ameliyatlara buz konulur ama dr bişey dememiş onun söylememesi konulmayacagı anlamını taşıyor dimi bi dene derim. Slikon 225 cc sanırım sonuçta gögüs yuvan ona göre şekil alıyordur

X