Hacettepe meme büyütme ameliyatı korkuyorum... :( yardım edin

aynen cnm denemediğim şey kalmadı benimde haplara kadar mesela apex hap aldım 15 gündee öle güzel dolgunlaşıyorki 2. kutuda duruyor ve bitti hapım 1 hafta sonra tekrar aynı sonuç okadarda reklamları var kesinlikle eski halini almıyor diye hep yalan yalan yalan en son çözümüm silikon oldu benim inş. darısı bizlerin başına bende 80 beden kullanıyorum çocuktan sonra yumuşadılar üst lobum indi alta :) 80 beden kullanıyorum ama destekli ben üst degaje yi sevdiğim için dolgulu güzel duruyor ama bıktım artık inanki beni öle tatmin edecekki dantelli süngersiz sütyenler kullanmak isterim hele yazın işkence dolgulu kalın sütyenler benim gönlüm dolu dolu C cup sütyenler takmak yazın tatile giderken işkenceyle değil zevkle gitmek istiyorum artık bikini aldığım zaman sütyenlerimden alt dolguları kesip dikmek istemiyorum benim burdaki idolüm arzum77 :)) memetörümüz arkadaşımız 400cc yuvarlak silikon taktırdı bana belki okadar olmaz ama 330 cc dende aşağı istemem ve büyük olunca doğal olmaz derler arzum77 nin göğüslerini görseniz bukadar olur dersiniz hayretle inanılmaz hem doğal duruyor hemde çok güzel Allah ım herkesin gönlüne göre versin diorıum herkese hayırlı akşamlar...

Ben o arkadaşı görmedim ayrıca slikonun cc çeşitlerinide görmedim sadece dr a gögüs yuvam yanlara dogru genişlemeden öne dogru dolgun dolsun dedim bi görmek lzm tabiyki bende artık bikini seçerken bu bana olmaz demeden üçgen bikinileri giymek istiyorum dr da bana senin için yuvarlak yüksek uygun dedi bende onu istiyorum anca üst taraf bu şekilde dolgun oluyomus damla bana göre degil sevmiyorumda çokda acılı bi süreç kaç gün sürüyor bilmiyorum

Canım iki tane resim gönderdim fazla çektmedim canım acıyor çekince yine gönderirim. Mail gelmezse haber verirsin.

cnm çok teşekkür ederim resimler için ekadar acı çektiğin resim de açık ve net ama güzel durmuş vücut yapına ve omuz yapına göre güle güle kullan ama hakikaten güzel olmuş benim istediğimde bu işte dekolte giydiğinde üst lobun çok güzel duracaktır baya dolmuş çünkü benim destekli sütyenlerle verdiğim şekil tekrar teşekkürler resim için ama inanki geçecek bugünler ve ilerde tadını çıkarırken iiyikide yaptırmışım diceksin :))

devlette olup 350 ve 375 cc taktıran var ben forumda okumuştum yalnız genel tercih devlette -ideal olanı yeter- algısı olabilir bi de küçük cc ler daha az sorun yaratabilir.. gibi etkenlerden bence.. ben rezene ve çemenotu bi de susam yağı almıştım ama hiç poşetini bile açmadım kullanmadım o kadar da para verdim hepsine öyle duruyolar dolapta :KK37: ömer beye olursan iki beden büyümeyi rüyanda görürsün bence :KK1: bende iki beden istiyorum bunu dile getiremedim bile doğru düzgün çünkü beni dinlemedi işte söyle yaparız böyle yaparız falan diye peşpeşe sıraladı sonra ben hani ne olacak boyut gibisinden sorunca hemşire dr dan daha etkili karar veriyo onu da ilk kez orda gördüm çok büyük yapmayız dedi.. ben kesinlikle tatmin olmadım açıkcası.. belki ömer beyin uygun gördüğü ölçüye hastanın beklentisi yakınsa hastanın istediğini yapabilir mesela dr 200 dedi hasta 250 istedi uygunsa yapar zaten çok bişey de fark etmez ama dr 200 dedi hasta 325 dr kendi bildiğini yapar.. ben muayene esnasında şunu hissettim ben ne söylersem söylim o zaten kendi istediğini yapacak o yüzden pek sıcak bakamıyorum uygun görmese de beni dinlemeli, ne istediğimi, ne beklediğimi öğrenmeliydi diye düşünüyorum çünkü sonuçta hayati bi ameliyat değil bu kendi tercihimizle ameliyatı seçiyoruz uygun çerçeve de bizim ne istediğimizin önemi büyük devlette de olsak..

off ya ömer beyden çok soğudum ya başka ankarada devlet hastahanesinde olupta memnun olan yokmu gazi hastanesi olur nebileyim varsa eğer lütfen dr. önerisinde bulunan benim kafamdaki isim normalde zühtü demir ama ameliyat ücreti çok arttı 6-6,5 tan bahsediyorlar dahada içime sinmezse zühtü demire giderim yapabilecek bişiy yok beni tatmin etmedikten sonra beni daha doğrusu isteklerime cevap vermedikten sonra ameliyat olduktan sonra baktım küçük tühhhh 2.000 tl daha verseydim de zühtü beye gitseydim demek istemiyorum o herkesin isteğini dinleyip ona göre hastasını tatmin eden bir dr. 3,000 tl ödeyip pişmanlık yaşamaktansa dişimi sıkıp 3,000 tl daha ödeyip istediğim olur herşeyin hayırlısı güzelim inş. herkes gönlüne göre göğüslere sahip olur Allah ta inş. benim gönlüme göre verir dolu dolu C CUP :KK16::KK16::KK16:

off ya ömer beyden çok soğudum ya başka ankarada devlet hastahanesinde olupta memnun olan yokmu gazi hastanesi olur nebileyim varsa eğer lütfen dr. önerisinde bulunan benim kafamdaki isim normalde zühtü demir ama ameliyat ücreti çok arttı 6-6,5 tan bahsediyorlar dahada içime sinmezse zühtü demire giderim yapabilecek bişiy yok beni tatmin etmedikten sonra beni daha doğrusu isteklerime cevap vermedikten sonra ameliyat olduktan sonra baktım küçük tühhhh 2.000 tl daha verseydim de zühtü beye gitseydim demek istemiyorum o herkesin isteğini dinleyip ona göre hastasını tatmin eden bir dr. 3,000 tl ödeyip pişmanlık yaşamaktansa dişimi sıkıp 3,000 tl daha ödeyip istediğim olur herşeyin hayırlısı güzelim inş. herkes gönlüne göre göğüslere sahip olur Allah ta inş. benim gönlüme göre verir dolu dolu C CUP :KK16::KK16::KK16:

Ben dr ali beyle görüştüm aklımdan geçen tüm soruları sordum cvpladı ilk görüşmede hoşuma gitti hatta ne uzun konuştuk dedim oda hacettepede özellikle istemedim bana böyle denk geldi

Bayanlar belimin sol tarafı büyük bir kısmı morardı hastanede böyle bir şey hatırlamıyorum dün üzerimi değiştirirken farkettik çok korkuyorum neden olabilirki doktor a gitsem mi ? Ömer bey e msj attım resim çekip gönderdim cevap verme tenezülünde bulunmadı.😡

Bayanlar belimin sol tarafı büyük bir kısmı morardı hastanede böyle bir şey hatırlamıyorum dün üzerimi değiştirirken farkettik çok korkuyorum neden olabilirki doktor a gitsem mi ? Ömer bey e msj attım resim çekip gönderdim cevap verme tenezülünde bulunmadı.

Cnm harika duruyo foton senin cildinde hassas belli istanbulda bi plastik cerrahiye git muayene ol hastanede sor niye morarmış normal mi gerekli bilgileri vericegini düşünüyorum hala agrıların var mı şiddeti ilk günkü gibi mi hiç mi düzelme yok üzülüyorum valla bende şimdi emre ilhanın yaptıgı burunlara çok güzel yapmış istanbula gelsem nerde kalcam sen oraları biliyor musun? Yeri anadolu yakasında

Cnm harika duruyo foton senin cildinde hassas belli istanbulda bi plastik cerrahiye git muayene ol hastanede sor niye morarmış normal mi gerekli bilgileri vericegini düşünüyorum hala agrıların var mı şiddeti ilk günkü gibi mi hiç mi düzelme yok üzülüyorum valla bende şimdi emre ilhanın yaptıgı burunlara çok güzel yapmış istanbula gelsem nerde kalcam sen oraları biliyor musun? Yeri anadolu yakasında

Kesinlikle haklısın doktora gidip muayne olacağım mutlaka neden olduğunu söyleyecektir. Canım ağrılarım her geçen gün hafifliyor hep dediğim gibi ayağa kalktığımda ağırlık ve baskıdan dolayı derim geriliyor ve dikişlerim acıyor oyüzden çok fazla ayakta kalamıyorum hala. Emre İlhan duymuştum Kadıköy deydi sanırım yeri. Ben Avrupa yakasında oturuyorum ama buraya ameliyata gelmeye karar verirsen elimden geldiğince yardımcı olurum. İstersen bende bile kalabilirsin.

Kesinlikle haklısın doktora gidip muayne olacağım mutlaka neden olduğunu söyleyecektir. Canım ağrılarım her geçen gün hafifliyor hep dediğim gibi ayağa kalktığımda ağırlık ve baskıdan dolayı derim geriliyor ve dikişlerim acıyor oyüzden çok fazla ayakta kalamıyorum hala. Emre İlhan duymuştum Kadıköy deydi sanırım yeri. Ben Avrupa yakasında oturuyorum ama buraya ameliyata gelmeye karar verirsen elimden geldiğince yardımcı olurum. İstersen bende bile kalabilirsin.

Aslinda ben ona olmayı çok istiyorum orda bagdat caddesi yakinlarinda kalabilecegim ucuz bi yer bulsam ne güzel olur çünki 4 aralık için ameliyat randevum var 30 kasımda orda olmam lzm 16 gün kalmam gerekiyor. Ne yapcam bilmiyorum kafam karıştı şimdi albümlere baktım bayagı başarılı iş çıkartmış

Aslinda ben ona olmayı çok istiyorum orda bagdat caddesi yakinlarinda kalabilecegim ucuz bi yer bulsam ne güzel olur çünki 4 aralık için ameliyat randevum var 30 kasımda orda olmam lzm 16 gün kalmam gerekiyor. Ne yapcam bilmiyorum kafam karıştı şimdi albümlere baktım bayagı başarılı iş çıkartmış

Çok başarılı ameliyatları imkanın varsa kesinlikle ona ol derim. Sen herşeyi netleştir ondan sonra kliniğe yakın sana kalacak uygun yer bakarız kuzenim oturuyor benim orda ondan rica ederim bulunur bişeyler. Buarada hastaneye gittim muayne oldum plastik cerrah adı Ömer di :)) herşeyin yolunda gittiğini çok iyi göründüğümü sürekli yatmaktan belimin morardığını söyledi :) çok tembelmişim 😛

Çok başarılı ameliyatları imkanın varsa kesinlikle ona ol derim. Sen herşeyi netleştir ondan sonra kliniğe yakın sana kalacak uygun yer bakarız kuzenim oturuyor benim orda ondan rica ederim bulunur bişeyler. Buarada hastaneye gittim muayne oldum plastik cerrah adı Ömer di :)) herşeyin yolunda gittiğini çok iyi göründüğümü sürekli yatmaktan belimin morardığını söyledi :) çok tembelmişim 

Sevindim senin adına dolaşmaklazımmış yatıncada artıyormuş benim burun emre ilhan gibi cnm orayıda hiç bilmiyorum karışık bi şehir sadece + masrafim çok olacak o canimi sıkıyor üzülüyorum

devlette olup 350 ve 375 cc taktıran var ben forumda okumuştum yalnız genel tercih devlette -ideal olanı yeter- algısı olabilir bi de küçük cc ler daha az sorun yaratabilir.. gibi etkenlerden bence.. ben rezene ve çemenotu bi de susam yağı almıştım ama hiç poşetini bile açmadım kullanmadım o kadar da para verdim hepsine öyle duruyolar dolapta :KK37: ömer beye olursan iki beden büyümeyi rüyanda görürsün bence :KK1: bende iki beden istiyorum bunu dile getiremedim bile doğru düzgün çünkü beni dinlemedi işte söyle yaparız böyle yaparız falan diye peşpeşe sıraladı sonra ben hani ne olacak boyut gibisinden sorunca hemşire dr dan daha etkili karar veriyo onu da ilk kez orda gördüm çok büyük yapmayız dedi.. ben kesinlikle tatmin olmadım açıkcası.. belki ömer beyin uygun gördüğü ölçüye hastanın beklentisi yakınsa hastanın istediğini yapabilir mesela dr 200 dedi hasta 250 istedi uygunsa yapar zaten çok bişey de fark etmez ama dr 200 dedi hasta 325 dr kendi bildiğini yapar.. ben muayene esnasında şunu hissettim ben ne söylersem söylim o zaten kendi istediğini yapacak o yüzden pek sıcak bakamıyorum uygun görmese de beni dinlemeli, ne istediğimi, ne beklediğimi öğrenmeliydi diye düşünüyorum çünkü sonuçta hayati bi ameliyat değil bu kendi tercihimizle ameliyatı seçiyoruz uygun çerçeve de bizim ne istediğimizin önemi büyük devlette de olsak..

aynen katılıyorum canım ben de istediğimi bile ifade edememiştim yaklaşımları yüzünden ve anladım ki kendi istediklerini yapacaklar

pinksade canım ne mutlu sana keşke benimkiler de kocaman olsaydı :) :) ama işte almamış kaburga yapım

flzflz , canım ben de Ankara'dayım hem burun hem meme aynı anda oldum burun tıkanıklığı dışında pek bi sıkıntım olmadı doktorumdan da çok memnunum istersen bi görüş.Ufuk Ünide Başar Kaya kendisi :KK34:

Son düzenleme:
pinksade canım ne mutlu sana keşke benimkiler de kocaman olsaydı :) :) ama işte almamış kaburga yapım

Canım 225cc takıldı aslında cc küçük geliyor ama benimde göğüs dokum vardı 225 den sonra kocaman olmuşlar :)) 250 denemiş almamış taksa taşıyamazdım herhalde :))

Merhaba bayanlar. Meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdiğimde internette araştırma yaparken tesadüfen size rastladım yaklaşık 3 aydır yazdıklarınızı okuyorum. Burada okuduğum olumlu referanslarınızla Ankara ya Hacettepe hastanesine Ömer beyle görüşmeye gittim. Çok olumlu ve güzel geçti samimi, bana güven verdi. Kararımı verdim 13 Eylül cuma allah kısmet ederse ameliyat olacağım. Kas üstü 200cc yuvarlak meme altı kesisi. 2 günüm kaldı :KK43: ağrı eşiği düşük hastanelere fobisi olan biriyim canım acımasa da ağlarım :) bu huyumu sevmiyorum ama böyleyim. İlk kez narkoz alacağım ilk kez ameliyat olacağım bu yüzden neyle karşı karşıya kalacağım konusunda sadece yazdıklarınız sayesinde fikrim var. Bu ameliyatı olmayı çok istiyorum bir o kadar da korkuyorum ya son anda ben vazgeçtim deyip çıkarsam :KK43:( Kızlar bana yardım edin motivasyona çok ihtiyacım var. Zaman yaklaştıkça nefesin kesiliyor kalbim sıkışıyor resmen şimdi böyleysem hastanede ne yapacağım :KK43:( Kas üstü ameliyat olan arkadaşlar yardım edebilir mi acaba süreçleriyle ilgili bilgilerini paylaşabilirler mi ??

SELAM.Geçmiş olsun.:nazar:Nasıl geçti ameliyatın umarım istedıgın gıbı olmuştur.Birde kaça mal oldu?

SELAM.Geçmiş olsun.:nazar:Nasıl geçti ameliyatın umarım istedıgın gıbı olmuştur.Birde kaça mal oldu?

Teşekkür ederim. Ameliyatım başarılı geçmiş doktorum öyle dedi:) sıfır kanama dren konmamış ama ağrı eşiğim olmadığı için çok ağrılı acılı bir süreç geçirdim. 225cc kas üstü meme altı kesisi yuvarlak hıgh profil mentor takıldı. Toplam 2600tl ödedim hastaneye. Bir gece dolu dolu iki gün hastanede yattım. Şuan ödem den dolayı şişlikler ve morluklar var. Kocaman görünüyorlar :)) ayağa kalktığımda tutuyorum onları çok ağır geliyorlar şuan :))

Sevindim senin adına dolaşmaklazımmış yatıncada artıyormuş benim burun emre ilhan gibi cnm orayıda hiç bilmiyorum karışık bi şehir sadece + masrafim çok olacak o canimi sıkıyor üzülüyorum

Evet canım dolaşıyorum ama hemen yoruluyorum ;( neyse katlanıcam artık. Ankara'daki doktorum aradı nasıl olduğumu merak etmiş :p bir telefon açıp Halim'i sorması bile motive ediyor keşke baştan beri böyle olsaydı. Bence Emre İlhan iyi seçim bende yaptığı birçok burunu inceledim hepsi birbirinden güzeldi. Yapabileceğim bişey olursa söyle canım nasıl olsa istanbuldayım.

X