hacıyatmazdan kum saatine dönüşüm

üst bacağınız kaç cm?

• Ankete Katılan
    22
bu hafta çok fazla buluşma vs oldu ve ben çook çok tıkındım. tartılmamaya devam :)
ptesi günü diyete başlıyorum, diyet listemi hazırladım, ilk iki haftası yaklaşık 700 kalorilik. 2 hafta bitmeden ne yediğimi yazmıcam. sadece diyete uydum veya uymadım şeklinde yazıcam.

Merhaba Günlügüme ugramissin, bende ugrayayim dedim. Ancak dikkatimi cekti, neden 700 kcal bir diyet listesi uygulayacaksin ki iki hafta? Bunu sporla desteklesen ve yedigin secenekleri degistirsen daha fazla su icsen daha iyi olmaz mi? Bende takipteyim.:KK34:

Merhaba Günlügüme ugramissin, bende ugrayayim dedim. Ancak dikkatimi cekti, neden 700 kcal bir diyet listesi uygulayacaksin ki iki hafta? Bunu sporla desteklesen ve yedigin secenekleri degistirsen daha fazla su icsen daha iyi olmaz mi? Bende takipteyim.:KK34:

hoş geldin :) zaten spor günlüğü bu, aslında yediklerimi yazmayacaktım ama şu son hafta çok kaçırdım, onu dengelemek için de sağlıklı olduğunu düşündüğüm bir yemek listesi hazırladım 2 haftalık. kalorisini hesaplayınca 700 gibi bir şey çıkıyor, kasten yapmadım yani. sonra normal yeme şeklime döneceğim.

hoş geldin :) zaten spor günlüğü bu, aslında yediklerimi yazmayacaktım ama şu son hafta çok kaçırdım, onu dengelemek için de sağlıklı olduğunu düşündüğüm bir yemek listesi hazırladım 2 haftalık. kalorisini hesaplayınca 700 gibi bir şey çıkıyor, kasten yapmadım yani. sonra normal yeme şeklime döneceğim.

hadi bakalim umarim dengelersin, yola devam:KK55:

leslie'yle 1 saat yürüdüm, diyetim çok güzel geçti, şu an yemeği bitirdim.
şimdi bir duş alıp akşama da yürüyüşe çıkacağım. 4 gün hiç spor yapmamışım:KK43: iyi ki bu günlüğü tutuyorum nerede olduğumu görüyorum. emeksiz yemek olmaz sonuçta, şimdi daha çok asılmam lazım hatta bazı günler selülitsavar'ı iki kere yapmam gerekiyor zamanında yetişmesi için. bacaklarım 46 cm olunca kendime ödül vericem pahalı bir kuaförde saçımı kestirip boyatıcam. ondan öncesinde de küçük ödüller koyabilirim.

leslie'yle 1 saat yürüdüm, diyetim çok güzel geçti, şu an yemeği bitirdim.
şimdi bir duş alıp akşama da yürüyüşe çıkacağım. 4 gün hiç spor yapmamışım:KK43: iyi ki bu günlüğü tutuyorum nerede olduğumu görüyorum. emeksiz yemek olmaz sonuçta, şimdi daha çok asılmam lazım hatta bazı günler selülitsavar'ı iki kere yapmam gerekiyor zamanında yetişmesi için. bacaklarım 46 cm olunca kendime ödül vericem pahalı bir kuaförde saçımı kestirip boyatıcam. ondan öncesinde de küçük ödüller koyabilirim.

Benimde birazdan yürüyüse cikmam cok iyi olacak sanirim. Adim ölcerim var ve 5000 adim anca atmisim. Geri kalanini doldurmak icin ve fazla kacan aksam yemegimi hazmetmek icin yürüyüs banada iyi gelecek sanirim. Iyi gidiyosun sende hadi bakalim, iyi sonuclar elde ederiz umarim.

Bende kilo vermek istiyorum. 60 kilodan 53 e inmeyi hedefledim. Sonrada hamile kalma hedefindeyim. Yardımcı çay yada besin öneriniz varmı?

Benimde birazdan yürüyüse cikmam cok iyi olacak sanirim. Adim ölcerim var ve 5000 adim anca atmisim. Geri kalanini doldurmak icin ve fazla kacan aksam yemegimi hazmetmek icin yürüyüs banada iyi gelecek sanirim. Iyi gidiyosun sende hadi bakalim, iyi sonuclar elde ederiz umarim.

aynen canım ben de adımsayarla çıkıyorum yürüyüşe, leslie yaparken de kullandım. hepsinin toplamını günlük yaktığım kalori olarak ilk sayfaya yazıyorum.
daha ilk günümüz ama elde edicez artık kaçışı yok, sen balayın için ben de yazın rahat rahat şort giymek için :KK8:
ekleme: akşam yürüyüşü müthiş iyi geliyor, bu akşam kesin çık. sonra hep gitmek istersin. park, sahil falan varsa yakınlarında zaten herkes yürüyor insan gaza geliyor.

Son düzenleme:
Bende kilo vermek istiyorum. 60 kilodan 53 e inmeyi hedefledim. Sonrada hamile kalma hedefindeyim. Yardımcı çay yada besin öneriniz varmı?

yani yeşil çay vs içebilirsin canım, kahve de metabolizmayı hızlandırır ama çoğu fasa fiso bence placebo etkisi. sana kendini iyi hissettirir, pek de bi yararı olmaz. en fazla 1 kilo verdirir böyle şeyler (hiç başıma gelmedi şahsen), içmeyi bırakınca da geri alınır. diyetle ve sporla verirsin gayet rahat bol bol spor yap hatta hamileliğin de rahat geçer.

parkta bir buçuk saat yürüdüm bu sabah :KK55::KK51: artık her sabah yürüycem sanırım, akşamları annemle gidince müzik falan dinleyemiyorum sabah daha çabuk geçti. 300 küsür kaloriyi parkta bıraktım da geldim, şimdi de kahvaltı yapıp kabak çorbası hazırlıcam öğlen için.
yürüyüşe de daha erken gidicem 7 buçuk 8 gibi, güneş gözlüğü falan da almamışım bugün kötü oldu. daha tedarikli gidicem.

selülit savar da yaptım... birazdan duş alıp hazırlanıp dışarı çıkacağım dışarda da yürüycem tabi baya ama yanıma almıycam adımsayarı. akşam parkta yürüyüşe gider miyim bilmiyorum çok yorgun olabilirim.

bugün moralim çok bozuk, sinirliyim, gerginim... maden işçileri katliamına canım sıkılıyor, üstüne de evde birkaç sıkıntı eklendi. sabah yürüyüşe çıktım yine de ama yavaş yavaş yürüdüm ve çok sıkıldım. az önce de sahile gittik rahatlamak için. hava da iğrenç... sıcak, nemli ve bulutlu...
nasıl atlatsam bugünü bilemedim.

aklımı boş, gereksiz işlerle doldurucam bugün; 3 kiloyla, sporla falan. yoksa çıldırıcam.

Merhaba canim. Sen bacagini inceltmek istiyordun degil mi? Brazil den high tight i siddetle tavsiye ederim.

Merhaba canim. Sen bacagini inceltmek istiyordun degil mi? Brazil den high tight i siddetle tavsiye ederim.

bende var o video derya abla, su siralar ebru salli ya taktim, hemen hemen ayni hareketleri yaptiriyor zaten. ama brazil deki adamin aksani ve anlatis tarzi daha tatli :) pilates kurum bitsin brezilyalima geri donecegim :)

artık hava çok sıcak, her spor terletiyor... terlemeyi hiç sevmiyorum, yoruluyorum grrrrrr!!!:KK47:

artık hava çok sıcak, her spor terletiyor... terlemeyi hiç sevmiyorum, yoruluyorum grrrrrr!!!:KK47:

Terlemek cok saglikli bir sey aslinda canim. Ya erken saatte yapacaksin sporunu ya da aksam serinliginde daha az terlersin.

Terlemek cok saglikli bir sey aslinda canim. Ya erken saatte yapacaksin sporunu ya da aksam serinliginde daha az terlersin.

evet toksinler atılıyor di mi.
derya abla sabah 30 min burn yaptım leslie'le az önce de 5 mega miles yaptım. son 10 dksını yapmadım bir tek.
leslie başlığına ikisi için ayrıntılı yorum yazacağım akşama, önce bi duş alıyım :)

evet toksinler atılıyor di mi.
derya abla sabah 30 min burn yaptım leslie'le az önce de 5 mega miles yaptım. son 10 dksını yapmadım bir tek.
leslie başlığına ikisi için ayrıntılı yorum yazacağım akşama, önce bi duş alıyım :)

Ben leslie basliginda yokum canim artik ama okurum yorumlarini.

leslie'lerle 350 kalori yaktım yaklaşık (daha fazla veya az yakmışımdır belki ama adımsayara sadık kalıcam). dün fazla yemiştim, çok iyi geldi. akşam da pilates veya callanetics yaparım ya da yürüyüş bilemiyorum.
hala yemeğime dikkat edemiyorum, ama 2-3 kil vermeden bacaklarım incelmiycek onu biliyorum :KK43:

X