Hadi gelin! Yeni Yl kararlar deil, Yeni Yl ncesi kararlar alalm!! :))

:KK68:

2011'e bir ay kala bende hayatımı degiştirecek kararlar aldım.:KK15:
-Zayıflamak,dış görünüş olarak hayalimde ben olmak istiyorum :KK12: (bunun için diyetistyene başlıyorum, egzersiz cdleri aldım düzenli spor yapıcam ve kavitasyon-radyofrekans aldım 8 seans:KK52:kilolar bu yıl benden kaçamayacaklar)
- Müzikle ilgili hayallerimi gerçekleştirecegim (1.5 yıl aradan sonra tekrar Gitar derslerime başlıyorum,şan dersleride almayı planlıorm :KK24: )
- Annem ve babama sert çıkışlarımı en aza indirmeye karar verdim.Onları mutlu etmeye çalışıcam (Beni onlar kadar seven benimdeonlar kadar sevdigim kimse olamaz :KK16: )
- Eğitim hayatımda başarıyı yakalayacağım (şu hazırlıkta ingilizceyi ögrenecegim:KK15:)

umarım 2010 aralık ve 2011'de planlarımı aksatmadan gerçekleştirirm:KK68::KK17:

1) devlet memuru olacağım (şimdiden dershaneye gitmeye başladım )
2)zayıflamaya karar verdim (ve sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ve cuma yarışmalarına katıldım)

önce sağlık ve sıhhat tabi :KK76:

geçen yeni yılı düşündümde geçen yılbaşında dostlarımla! geçirmiştim o dostlarım dediğim insanları hayatımdan çıkardım bir daha girmemeleri üzere. bundan sonra hayatımda bana değer vermeyen hak etmeyen hiç kimseyi barındırmayacağım yanımda. bu birrrrr. daha sabırlı olmaya çalışacağım iş yerinde özellikle dam dum aklıma ne geldiyse söylemeyeceğim beni sevenleri kırmayacağım bu ikiiiii. daha çok çalışacağım ümitsizliğe düşürmeyeceğim kendimi. öncelikle kendimi çok ama çok seveceğim buda üççç.

İfadeleriniz bir arkadaşımı o kadar anımsattı ki. tıpatıp o konuşuyormuş gibi hissetmeme neden oldunuz. yoksa isminiz ilknur mu:)

X