Hafif Şekerli, yumuşak parfüm önerileri bekliyorum

pembeliprensessu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2023
132
99
27
Merhaba tatliş kadınlar 🫠
Son zamanlarda koku konusunda hassasiyetim ve baş ağrım başladı çiçekli, fresh kokular başımı ağrıtıyor bilemiyorum fakat rahatsız oluyorum. Şekerimsi daha yumuşak, pudralı bir parfüm öneriniz var mı benim için sephoradan deneyebilirim 💕🎈

Merhaba tatliş kadınlar 🫠
Son zamanlarda koku konusunda hassasiyetim ve baş ağrım başladı çiçekli, fresh kokular başımı ağrıtıyor bilemiyorum fakat rahatsız oluyorum. Şekerimsi daha yumuşak, pudralı bir parfüm öneriniz var mı benim için sephoradan deneyebilirim 💕🎈
olympeayı kullanıyorum ve bence sizin de sevebileceğiniz türde. sephoradan bakabilirsiniz

kayali yum pistachio gelato 33 (şekerli pudralı pink
giardini di toscana bianco latte (sütsü tatlı hafif pudralı milkshake saç köpüğü gibi diyebilirim)
Victoria’s secret bare ( buda tatlımsı pudralı hoş bir koku)
Dolce gabbana devotion(limonlu kek havasında hafif pudralı)
Narciso rodriguez for her musc noir (inanılmaz hafif evde bile sıkınca asla baymaz ama aynı zamanda tatlı hoş pudramsı bir koku cok farklı kesinlikle dene derim)

Sanırım istediğin tarz benim en cok bu ara kullanmakta keyif aldığım koku türünde:) hepsi favori parfümlerim denemeni öneririm

kayali yum pistachio gelato 33 (şekerli pudralı pink
giardini di toscana bianco latte (sütsü tatlı hafif pudralı milkshake saç köpüğü gibi diyebilirim)
Victoria’s secret bare ( buda tatlımsı pudralı hoş bir koku)
Dolce gabbana devotion(limonlu kek havasında hafif pudralı)
Narciso rodriguez for her musc noir (inanılmaz hafif evde bile sıkınca asla baymaz ama aynı zamanda tatlı hoş pudramsı bir koku cok farklı kesinlikle dene derim)

Sanırım istediğin tarz benim en cok bu ara kullanmakta keyif aldığım koku türünde:) hepsi favori parfümlerim denemeni öneririm

For her musc noir kesin alacağım.
Kör alış yapıyorum narciso parfümlerini ve hep de çok beğeniyorum.
Bunun da yorumları harika. Hemen favorime aldım boyner sitesinde🤩

X