hafta hafta gebelik....

yok tatlım o hesapda yalnışlık var ben şimdi 7. haftaya giriyorummm..
çünki hangi günde hamiş kaldığımı gayet iyi biliyorum o kadar hesap kitap yaptım yaaa:1rolleyes:
bu arada senin kız değilmi oy oyyyy yerim ben onu sana benzerse çok canlar yakar güzelim yaaa:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

evet canım allahın izniyle minik bir kızımız:asigim:eek:lacak
allahın izniyle bana benzermi bilmem ama bahtı güzel olsun inşallaha.s
senin bebeğinde inşallah gönlüne göre olur ben kızı çok istedim
çünkü annemle arkadaş gibiyiz ve hiç vazgeçmedik bundanŞeniz
benim kızımda benimle arkadaş olsun istedim

inşallah canım..
rabbim hepimizin gönlüne göre versin...

TATOŞ ...şu an olmadığını görüryoum ama bakınca yanıtlarsan,ben de okurum.....göğüslerle ilgili hamilelik belirtisi olarak ne yaşadınız...ne zaman başladı ya da bilgilerini aktarırmısın...şimdiden hamiş hamiş vakit ayırdığın için teşekkür..............

TATOŞ ...şu an olmadığını görüryoum ama bakınca yanıtlarsan,ben de okurum.....göğüslerle ilgili hamilelik belirtisi olarak ne yaşadınız...ne zaman başladı ya da bilgilerini aktarırmısın...şimdiden hamiş hamiş vakit ayırdığın için teşekkür..............

canım ben ilk hamişlik belirtimi gögüslerimden anladım..ben eşimle beraber olduğum günleri kayıt etmiştim.:1rolleyes:.tahminim ilişki tarihimden 9 gün sonra benim gögüslerimde sızlamayla beraber acı hissettim..hatta gögüslerimi sütyenden çıkarınca acayip olarak acı oluyordu..
şişmeye ve en önemliside damarlarım belli olmaya başlamıştı...uc kısmıda dokunca acı yordu..
ne demek birtanem..herkonuda elimden geldiği aklımın erdiği sürece yardımcı olmaya hazırım..
inşallah seninde en kısa zamanda güzel haberlerini alırız..:nazar::nazar:
rabbim gönlüne göre versin..:1hug::1hug:

tatoş.canım....
açıkcası,gögüslerimle ilgili ilk defa böyle bir acı,uç şişliği,kahverengi olup içeri batmama durmunu
daha önce klomen başlığında arkadaşlara danışmıştım....
hiç yaşamadım....kötü bir durum hastalıktan ürktüm..allah korusun anladın değil mi.?.......
canım,daha adetime 6 gün gibi süre var....acı bazen azalıp baen artıyor...devamlı bir dolgunluk hissi var...
zaten irilerdi,ilişkide bile hassaslaştığını hiç görmedim...iri ya...

umarım rabbim gönlüne göre verir..
klomenle ilğili hiçbir bilğim yok canım...açıkcası ben ilişkimin tarihine kadar not etmiştim..o günde sadece 9 gün sonra belirtilerim başladı...
biraz daha sabret güzelim..
allah korusun canım yinede herşey dikkaetmek lazım..belkide kullandığın ilacın yan etkileridir bunlar..olabilirmi acaba...
sevgiler

X