Haftada 3 - 3,5 kilo denenmiş liste

2 kilo fazlam var arkadaşlar bildiğiniz bi detoks yöntemi var mı???2-3 günde kurtulsam bu stresten süper olucak...

pazar günü bende başlıyrum bu diyete nasip olursa.bugün 5 günde 5 kilo diyetine başladım çünkü:)
pcpca arkadaşım.2 günlük detoks vardı 100%100 detox diyeti diye bi başlıktaydı ya nerde olduğunu unuttum.ben onla 2 günde 1.600 gram verdim.umarım seninde işine yarar.

evet kizlar bugün 4.günüm aslinda bi hafta olmadan kilomu paylasmiycaktim ama size motive olsun ve bi an önce baslayin diye paylasiyorum

pazar sabahi kilom 67,8
bu sabah 66,3 :eek:

kızlar bir haftası dolupta kilo veren varmı aranızda bu diyetle.ben çünkü bunula elma diyeti arasında kaldımbilmiyorumkismile

evet kizlar bugün diyette 6.günümü tamamladim toplamda 1.900 gr verdim ama son 3 gündür listeye aynen uyamadim bu yüzden bu listeye devam etmiycem birazcik degistirerek devam edicem

Son düzenleme:
bugünde ikinci günüm herşey gayet güzel gidiyor.inşallah bir hafta sonunda veririm 3.5 kiloyu:)

slm arkadaslar...ben de dıyete basladım harfıyen uyguluyorum ama aksam sebzelerı haslanmıs halde yemek cok mıdemı bulandırıyo:KK43:...acaba aksam yagsız sedece domates salatalık maruldan falan bı salata yapsam bı deısıklık olur mu??cvp yazarsanız cok sevnırım.....

arkadaşım akşam sınırsız sebze yada ızgara yada haşlama diyo istediğini yiyebilirsin

yani sebzen haşlama olacak diye bişey yok

arkasLar ben bu dıyetı uyguLamaya basLadım ve bugün 3. günüm....2 günde tam 1 kiLo verdim:):)bu da demek oluyor ki eger kacamaksız devam edrsem 1 hafta sonunda 3.5 kıLo oluyo gercekten...bence gayet sagLıkLı bı dıyet ve cok da acLık cekmıyosunuz...tevsıye edıyOrum kesınLıkLe:):):)

ben 1 kilo 300 gram verdim..

ve bu diyetle rejimime devam etmeyi düşünüyorum.

daha önceleri yapıp bırakmıştım bi aralar ama bu sefer öyle yapmıycm:21::21:

bugün tam bu diyetle devam etmeyi düşünüyordum ki gözüme çok zor ve sıkı geldii:18::18: vazgeçtiiimmm:63::63: en iyisi kendi bildiğim yoldan şaşmamak..

dıyetlere bı göz gezdırdım ve en mantıklı ve saglıklısının bu olduguna karar verdım.ben baslıyorum bugun ılk gunum umarım sonuc alırız:)

bende bu diyeti yapmak istiyorum yapıp sonuç alan var mı kimse yazmamış sonucunu. Ama benim vermem gereken 25 kilo var yapabilirmiyim sizce bu diyeti

X