haftada beş gün ev işlerine yardımcı bayan

Merhaba

Ataşehir civarında oturan hafta içi 14.00-18.00 arası çalışabilecek ev işlerine yardımcı bayan arıyoruz.

İlgilenenlerin mesajlarını bekliyorum

Merhaba ,

Batı Ataşehir için ulaşımı kolay ev işleri yemek ve boş zamanında 1 yaşındaki kızımla ilgilenebilecek temiz titiz ve şefkatli yardımcı arıyorum. Saat 09.30-18.00 arası haftanın 5 veya 3 günü aylıklı olarak çalışabilecek yardımcı arıyorum.

beykozda oturuyorum 34 yaşındayım.haftanın belirli günlerinde ev ofis temizliği işi arıyorum.yakın çevre olursa sevinirim.

Haftanın 6 gunu ev işlerine ve çocuk bakımına yardımcı arıyorum.ikitelli ağaoğluna haziranda taşınıcam. 5 yaşında kızım 4 aylık oğlum var.evdeyim ama herşeye yetişemiyorum o yuzden desteğe ihtiyacım var.ilgilenenler mail atabilir helin_didem@hotmail.com

Ya arkadaşlar gerçekten bu siteden cevap dönen olur mu bilmiyorum ama şansımı deneyeceğim...eve yardımcı istiyorum ev işleri ve yemek için

Ya arkadaşlar gerçekten bu siteden cevap dönen olur mu bilmiyorum ama şansımı deneyeceğim...eve yardımcı istiyorum ev işleri ve yemek için

Merhaba niluferozpınar ilanınızı gördüm arayışınız hala devam ediyorsa birbirimize uygun geldimiz taktirde görüşmek isterim daha önce karşıyaka bostanlıda fransız bir ailede çalıştım tecrübeli temiz titiz bir hanımım özel hakkım olmadıgı için buurdan yazıyorum hayırlısı olması temennisiyle tel.5072630806 :KK16:

Kozyatağında haftada 5 gün saat 01:00-07:00 arası ev işleri yapabilecek bayan (ütü, yemek, temizlik, evi toparlama vb..) arıyorum, ilgilenenlerin özelden mail atmalarını rica ederim.

Merhaba,
Şerifalide oturuyorum.Bebeğim 2 aylık.Onunla daha fazla ilgilenebilmek için ev işlerinde yardımcı olacak bayan arıyorum.
Yaş 30 üzeri olmalı, ulaşım sorunu olmamalı.Çalışma saatleri 12:00-18:00 arası olacaktır.Yemek yapımı, ütü, günlük ev işleri
vb. yapılacaktır.Detay için moonletter16@gmail.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz...

Merhaba,
Yatili yabancı yardımcı arayışım var.2 cocuk var 1,5-7,5 yaslarında kız.Cekmekoy de oturuyorum evim 2 katlı ve site içerisinde.35 yas ustu tercihim,fiyat 650$.

merhaba arkadaşlar bende gündelik ec işlerine gidiyorum 2 günüm dolu geri kalan günlerimi doldurmak istityorum yardımcıya ihtiyacı olan varsa ban burdan ulşabililerse sevinirim:) teşekkürler

Merhaba nerede oturuyorsunuz acaba? Bende haftada 3 bucuk gün gelebilecek eve yardımcı birisini arıyorum.Doğu Ataşehirde oturuyorum.

Merhaba, kucuk cocugum oldugu icin bana haftada 5 yarim gun veya 3 tam gun ev islerinde (yemek utu vs.) ve cocugumun bakiminda temiz titiz eli cabuk duzenli sefkatli durust uyumlu bir yardimci bayan ariyorum. Daha sonra ise baslayacagim icin anlasabilirsek cocugun bakimina da gecebilir. Ozelden mesaj atarsaniz haberleselim, tesekkurler.

Son düzenleme:
s.a
Ümraniyede oturuyorum.3 aylık bebeğimle ilgilenebilmek için ev işlerinde yardımcı olacak bayan arıyorum.temiz,titiz,güvenilir ve sigara içmeyen birisini istiyorum.duruma ve ücrete göre haftanın 1-2 ya da 3 günü düşünüyorum.Çalışma saatleri öğleden sonra olacaktır.evin genel temizliği,ütü vb. yapılacaktır.ilgilenenler özelden mesaj atarlarsa sevinirim

Merhaba arkadaşlar
Bende diğer arkadaşları gibi haftada veya 15 günde bir gidebileğim bir iş arıyorum pendik kurtköy de oturuyorum 31 yaşındayım 2 çouk annesiyim lise mezunuyum daha önce bir villada 4 ay kadar gündelikçi olarak çalıştım işe gerçekten çok ihtiyacım var ilgilenen olursa lütfen mesaj atsın. leyli.huzun@hotmail.com

Acıbadem de oturan 3 kişilik bir ailenin günlük ev işlerine yardımcı , eli çabuk , titiz , tecrübeli ve genç bir bayan aranıyor . Ev bahçe dubleksi, 3+1 , net 120-130 mt2 bir yeni sitedir. Evde köpek vardır ama ayrıca gezdiricisi oldugundan köpek ile ilgilenilmeyecektir . Yemek yaptırılmaz .Ütü ve haftada 1 gün büyük temizlik , diger günler pop ile .Maaş 1500 tl .(memnuniyet halinde arttırılabilir ) ( Sigara ve sık cep telefonu kullanılmaması ) müracaat için ltf özelime cep no su bırakınız. cv ile birlikte kimlik no'su talep edilir . Çocuk-bebek yoktur. Çalışma saatleri 8:30 - 17:00 ancak eli çabuk ve titiz olanlar , işi çabuk kapanlar için saat doldurulması beklenmez . Cumartesileri de 12:00 ye kadar istenir.

s.a
Ümraniyede oturuyorum.3 aylık bebeğimle ilgilenebilmek için ev işlerinde yardımcı olacak bayan arıyorum.temiz,titiz,güvenilir ve sigara içmeyen birisini istiyorum.duruma ve ücrete göre haftanın 1-2 ya da 3 günü düşünüyorum.Çalışma saatleri öğleden sonra olacaktır.evin genel temizliği,ütü vb. yapılacaktır.ilgilenenler özelden mesaj atarlarsa sevinirim

Merhaba,

Salı günüm dolu diğer günler için gündelik iş arıyorum..
referans verebilirim. 0534 956 35 32

Merhaba arkadaşlar. Şişlide oturuyorum. 15 yıldan fazla tecrübem var.Haftanın 3 günü gündelikçi olarak çalışmaktayım. Haftada 2 gün daha gidebileceğim güvenilir aile ev işlerine gündelik iş arıyorum. Temizlik, çamaşır, bulaşık, ütü, yemek pişirme, kapı, cam, merdiven silme işlerinizde çalışabilirim. Şişli, Mecidiyeköy, Osmanbey, Levent, Kağıthane, Beşiktaş, Taksim, Sarıyer civarlarında iş arıyorum. İlgilenenler bana özelden mesaj atabilir.

Merhaba,

Gaziosmanpaşada haftada 3 gün çalışacak ev işlerine yardımcı olacak 08:15- 18:00 arası çalışacak yardımcı bayan aranmaktadır. Sigara içmemesi gereklidir. Evde 2.5 yaşında oğlum var,şu anda oğlumla anneanne ya da babaanne ilgileniyor, ileride memnun kalınması durumunda çocuk bakımı , haftada 5 gün olacak şekilde görev değişikliği yapılabilir.

İlgilenenler aynur.sancakli@gmail.com adresinden veya buradan ulaşabilir.

Marhaba! Halkalıda oturan çocuk bakıcı ariyorum 2 yaşındaki kızımı için.Saat sabah 8:30 -akşam 19.00 arasında çalışacak, haftada 5 gün.gunluk işler da yapacak. erkek çocuk 3.6 yaş da var-ama okula gidiyor saat 4 kadar.Kız çok rahat-çizgi film izliyor, yalnız oyuncakla oynıyor. günduz 2 saat uyuyor.yemek heyşey yiyor. Toki evlerinde oturyoruz.

X