Doğal Saç Bakım Kürleri Haftada bir cm uzayan saç kürüne başladım işte bu da konum ve fotograflar..detaylar.

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
bu sinemaki yi ben nerden bulacam ya turkiyede bulmak kolay burda yokki:KK43: saci cabuk uzatan baska formuller yokmu arkadslar bu arada ben yeni uye oldum kadinlar kulubune cok hos ve yararli bi forum

ingilizcede senna olarak geçiyormuş hangi ülkede yaşadığını bilmiyorum ama burdan aratabilrsin
5.kürümü pazar günü yapacağım ama pazar günleri ev eçok geç geliyorum nsıl olacak bilmiyorum.

bu sinemaki yi ben nerden bulacam ya turkiyede bulmak kolay burda yokki:KK43: saci cabuk uzatan baska formuller yokmu arkadslar bu arada ben yeni uye oldum kadinlar kulubune cok hos ve yararli bi forum

eğer bulamazsan ben sana gönderirim biraz.. zaten ucuz bi şey. sadece kargo parasını ödemek zorunda kalırsın :KK1:

ben de bugün başladım bu küre perçemlerimi uzatmaya çalışıyorum bir aydır da çam terebentinli şampuan kullanıyorum inşallah uzarlar bir buçuk saattir kafamda 4-5 saat daha bekletmeyi düşünüyorum umarım yaptıklarım işe yarar saçımı hızlı uzatan birşey bulsam siyaha boyatıcam hemen şimdi boyatsam saçımdan çıkması en az beş senemi alır açsam rengini yanar belime geliyor saçlarım kestiremem:KK14:

Sinameki Yani (Cassia, Kassienblätter Bilinen Adi ama Cassia)
Ben Avusturyadaym, burda eczaneden bulabildim ama cok cesidi var tam ögrenmek gerek hangisi :)

kızlaaar ya benim önemli 2 sorum olcak birincisi sinemaki saç dökermi? benm zaten saçım çok az uzatalım derken kel kalmayalım öteki topiklerde döküldüğünü yazmışlar siz ne biliyosunz bu konuda :KK43: ikincisi sinemaki saçtaki boyayı akıtırmı? lütfen cavep :KK43:

kızlaaar ya benim önemli 2 sorum olcak birincisi sinemaki saç dökermi? benm zaten saçım çok az uzatalım derken kel kalmayalım öteki topiklerde döküldüğünü yazmışlar siz ne biliyosunz bu konuda :KK43: ikincisi sinemaki saçtaki boyayı akıtırmı? lütfen cavep :KK43:

Canım ben ilk kürümü dün yaptım şu an için dökülme söz konusu değil,halamda bu kürü benimle birlikte uyguladı saçları kızıl çok hafif aktı.Benim sarı saçlarım ama akma falan olmadı.

Canım ben ilk kürümü dün yaptım şu an için dökülme söz konusu değil,halamda bu kürü benimle birlikte uyguladı saçları kızıl çok hafif aktı.Benim sarı saçlarım ama akma falan olmadı.

canım çok hafif aksa problem olmaz ama ben bu rengi elde edene kadar çok yaktım saçımı rengin gitmesini istemem :KK70: sanada hayırlı olsun şuan saçın nerlerinde bilgilendir bizi uyguladıkça :KK70::KK16:

canım çok hafif aksa problem olmaz ama ben bu rengi elde edene kadar çok yaktım saçımı rengin gitmesini istemem :KK70: sanada hayırlı olsun şuan saçın nerlerinde bilgilendir bizi uyguladıkça :KK70::KK16:

Yok canım çok akma olmuyor.Ben ilk kürümü uyguladım yeni dip boya yaptırmıştım üzerinden 2 gün geçti saçlarım çıkmış diplerden kahverengi gözüküyor :KK70:

7.kürümü dün yaptım arkadaşlar.
bu defa arası7 gun olmadı evlenmeden once son kürümü yapmak ıcn sıkıştırdımson iki kürü.
6 gün ara ile olacak.
valla detayları ekleyeyim ben orginaline uygun yaptım ve saçımda gözle görülür değil resmen hissedilir farkedilr derecede ciddi bir uzama oldu.
ablam ailem felan herkez soyledi.
fotograf koyamıyorum. ama üşenmeden deneyen arkadaşlar mutlaka sonuç alacaktır yanlız sarımsaktan dolayı evlendikten sonra yapmayabilirim:)

Yok canım çok akma olmuyor.Ben ilk kürümü uyguladım yeni dip boya yaptırmıştım üzerinden 2 gün geçti saçlarım çıkmış diplerden kahverengi gözüküyor :KK70:

2 günde saçlarının dibimi gelmiişşş :KK70: orjinalde hangi renkki saçın :KK70: yani akma olmaz diyosun aksa bile alttaki orjinal renk mi ortaya çıkar yoksa daha açık değişik renk mi:nazar:

Aranızda yeniyim yardımcı olun bana da ben 4. yapışım saçlarımda dökülme , sertleşme ve koyulaşma oldu saçlarım boyalı :S uzama farkediyorum ama sarımsaklı şampuan kullanmıyorum illa kullanmam şart mı ve ben işe başlayacağım yakın zamanda diplerim çıkmış boyamam gerekecek küre devam etmem şartmı 1 aydır yapıyorum 1 hafta daha yapıp ara versem olur mu acil cevap konu açılmasa ben açacaktım :)

Aranızda yeniyim yardımcı olun bana da ben 4. yapışım saçlarımda dökülme , sertleşme ve koyulaşma oldu saçlarım boyalı :S uzama farkediyorum ama sarımsaklı şampuan kullanmıyorum illa kullanmam şart mı ve ben işe başlayacağım yakın zamanda diplerim çıkmış boyamam gerekecek küre devam etmem şartmı 1 aydır yapıyorum 1 hafta daha yapıp ara versem olur mu acil cevap konu açılmasa ben açacaktım :)

canım kontess arkadasımızın actıgı dıger topıkte sorularının cevabı soyle ıdi;
sarımsaklı sampuan:sacı gurlestırmek için .sınemakı kuru :sacı uzatmak ıcın.
sadece sınemakı kuru uyguluyarak da sac uzar mı sorusunun cevabı ; evet.
kürü 8 hafta yapıp 2 hafta ara verdıkten sonra tekrar devam edılecek.yazıyordu.
canım benım daha 1.kurum oldu .2.kurumu 2 gun sonra uygulayacagım.
ama ben sarımsaklı sampuan ıle kullanıyorum .ınan ben sarımsaklı sampuanın
hıc kokusunu hıssetmedım .sarımsakları rendeleyıp dırek sampuana kattım.
ustelık sutle de kaynatmadım ,kaynatınca vıtamını olur belkı dıe kaynatmadan kattım .
sacımı sarımsaklı sampuan ıle yıkadıktan sonra ,2. yıkamamı ıse sarımsaksız sampuanla yıkadım .
ama ıkı sampuanın marka ve serısıde aynı .ınan o zaman koku fılan hıssetmedım ben .
ozellıkle cevreme de sordum ,saclarım kokuyor mu dıye ama,kımse koku fılan almadı:KK9:

Son düzenleme:
merhaba kızlar bi sorum olacak,saç boyama konusunda da bakım konusunda da tecrübesizim bu nedenle saçıma çok eziyet ettim bilmeden :KK43: en son ışıltılı koyu kahve tonuydu dayanamadım gittim açtırdım turuncu gibi bi renk oldu üzerine de 'düzelecek' diyerek kuaför hanım 'güya' küllü açık kumral boya sürdü.sonuç çok kötü değildi fakat kızıllık kalmıştı bende iki hafta sonra dayanamayıp küllü açık kumral alıp bide kendim boyadım şimdi oldu :KK70: yani saçım idare eder fakat platin sarıya dönmek istiyorum ufak ufak.şimdi esas soruya gelirsek kimse değinmemiş ama merak ettiğim bi şey var ben bu küre hemen başlamayı planlıyorum çünkü saçlarım çok kısa 5-6 ay önce erkek gibi kestirmiştim uzadı ama hala toplanmıyor o derece yani.umarım bu kür uzatır saçımı..bu kürü uygularken aynı zamanda saçlarımı boyatabilir miyim ? yani sürekli renk koyulaşması olacaksa bi anlamı kalmaz.yada boyanın tutmama gibi bir durumu olabilir mi acaba? lütfen en kısa zamanda bi cevap gelirse çok mutlu olurum çünkü yıllardır saçımla başım dertte artık bi yola sokmak istiyorum.bide mesajın uzunluğundan dolayı lütfen kusuruma bakmayın ilk mesajım hatta ilk forum deneyimim mazur görün :)

X