Haifa Wahbe

youonlyliveonce

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
5.100
201
Haifa Wehbe Lübnanlı manken, aktris ve şarkıcı. Lübnanlı bir baba ve Mısırlı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Wehbe, Miss Lübnan güzellik yarışmasında ikinci olarak ünlenip, 2002'de ilk müzik albümü Houwa El-Zaman'ı yayınlamasıyla dikkat çekti. Müziğinin yanında seksi görüntüsü ve fotoğraflarıyla dikkat çekip genel olarak Orta Doğu'nun seks sembolü olarak görülmektedir. Şu ana dek dört stüdyo albümü yayınladı ve 2008'de Pepsi'nin yapımcılığını üstlendiği "Sea of Stars" (Yıldızların Denizi) filmiyle sinemaya atıldı. Wehbe, Arap dünyasının en ünlü kadın şarkıcılarından biri olup, Lübnanlı şarkıcılar arasında en başarılılarından biri olarak görülmektedir. 2006'da People tarafından en güzel 50 insan listesinde yer aldı.
4 Temmuz 2008'de Wehbe, üçüncü albümü Habibi Ana'yı (Türkçe: "Aşkım") yayınladı. 15 şarkıdan oluşan albümün çıkış şarkısı "Mosh Adra Astana" oldu. Orta Doğu'daki albüm satışları, Hayfa'nın oyunculuk ve sinema kariyerine odaklanması ve promosyona vakit ayırmaması nedeniyle albümün satışları beklenenden düşük oldu.
2009'da Wehbe, büyük gişe rakamlarına ulaşan Mısır filmi Dokkan Shehata'da oynadı. Filmin yapımcısı Khaled Youssef'tu. Haziran 2009'da yayınlanan film, kısa sürede Orta Doğu'da büyük bir başarıya ulaştı.Wehbe, 24 Nisan 2009'da Beyrut'ta Mısırlı iş adamı Ahmad Abu Husheima ile evlendi.
ALINTIDIR
tr.wikipedia.org

$melody4arab.com_Haifa_Wehbe_10731.jpg $melody4arab.com_Haifa_Wehbe_10835.jpg

$melody4arab.com_Haifa_Wehbe_10832.jpg $melody4arab.com_Haifa_Wehbe_10823.jpg

$melody4arab.com_Haifa_Wehbe_10914.jpg $melody4arab.com_Haifa_Wehbe_10847.jpg $melody4arab.com_Haifa_Wehbe_10727.jpg

$melody4arab.com_Haifa_Wehbe_10718.jpg $melody4arab.com_Haifa_Wehbe_10712.jpg

$melody4arab.com_Haifa_Wehbe_10745.jpg

ALINTIDIR
melody4arab.com

Son düzenleme:
yaa cok seksı bı kadın .bayılıyorum bu kadına ben .

cok yapmacık heryerı estetık dıyenler var ama -

estetık mestetık ama kadın guzel ve cekıcı

malzeme olmadıktan sonra heryerıne estetık yaptırsa ne olur

mısal ceylan :KK1: o kadar estetık yaptırıyo kadın yıne bırseye benzemıyor:KK1:

bu kadını reddecek bı erkek tanımam :KK53:

yaa cok seksı bı kadın .bayılıyorum bu kadına ben .

cok yapmacık heryerı estetık dıyenler var ama -

estetık mestetık ama kadın guzel ve cekıcı

malzeme olmadıktan sonra heryerıne estetık yaptırsa ne olur

mısal ceylan :KK1: o kadar estetık yaptırıyo kadın yıne bırseye benzemıyor:KK1:

bu kadını reddecek bı erkek tanımam :KK53:

kesinlikle canım hem ses hem görüntü on numara
geçenlerde Ankara'ya festivallere gelmiş konser vermek için
Türkiye'yi çok sevdiği söylemiş

X