Saç Bakım Ürünleri Hair Plus Kullanan Var Mı??

ya acaba bu şampuan bulgaristanda rusyada bulunurmu bi tanıdığım bu iki şehir arasında mekik dokuyoda

yaaa bide gerçekten etkili mi bakalım internettede satılıyo türkiyede hemen alabiliriz ama bakalım denildiği gibi mi :uhm:

kızlar ben bir sitede bunu kullanan biri anlatıyordu onu okudum okuduğum site bu ürünün sitesi fln değildi bayan düzenli kullanmamasına rağmen 10 günde 1 cm uzatmış ama kremini beğenmemiş ama şampuanını çok övüyordu

ben acikcasi hair plus un ise yaricagini sanmiyorum. ilk basta yazdigim gibi icinde cok zararli madde var. sampuani ve helede sac kremi silkon yani dimethicone ile dolu. bu sacin etrafina yapisiyor ve sacin saglikli ve parlak görünmesini sagliyor. simdi belki bizde iste bunu istiyoruz diyeceksiniz. asil sorun simdi geliyor: sac tellerinin etrafina bi kalkan sekline yapismis olan silikonlar saclarinizin distan uyguladiginiz bakim kürlerini sactelinizin icine cekmesini engelliyor.

arkadaşlar hair plus kullanan vardır bana olumlu sonuç sağladı artı şampuannın içinde silikon maddeleride yok saç kremini bilemem onuda bi araştırayım saçım öncekine rağmen daha canlı dökülmede olmadısürek alıcam artık:icecream: kullanan arkadaşlar varsa onlarında yorumlarını bekliyorum

arkadaşlar ben hair plusın şampuan ve saç kreminde yer alan maddeleri buldum .
Shampuanda
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Carboxymethyl, Chitin, Hydrolysed Keratin, Hydrolysed Soy Protein, Egg Shell Extract, Alcohol, Camphor, Pyridoxine HCI, Parfum, Propylene Glycol, 5 Bromo-nitro-1.3-Dioxan, Methylparaben, Citric Acid, CI 42090

şaç kreminde
Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl alcohol, Tallow alcohol, Ceteareth 20, Carboxymethy Chitin, Hydrolysed Keratin, Hydrolysed Soy Protein, Egg Shell Extract, Lecithin, Alcohol Camphor, Pyridoxine HCL, cetearalkonium Bromide, Benzalkonium Bromide, Cetareth 12, Parfum, methylparaben, parfum, Citric Acid
bu maddelerden zararlı olan varmı acaba ben pek bilmiyorum bi yumuşatıcı maddelrin saça zarar verdiği bilen varsa söylesin ben şampuandan memnunum bu arada :asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
yayencim uzatması açısından bi fayda gördün mü ?

uzamada pek fark görmedim ama saçım önceye ramen daha sağlıklı duruyove kolay şekil alıyo kendi ana saçımda elektiriklenme kuruma matlaşma gibi bi sonuç elde etmedim aksine daha parlak ve kuruluğu git gide kayboluyo ay bide şu yanık yerleri onara bilse . henüz kullanalı 1 ay olmadı bakalım sürekli kullanımda fark yaratabilecekmi bilemiyorum şimdi kafama takılan saç kremi ile kullanımı daha iyiymiş yada saç kremi satılsın diemi böle düşünüyorlaar onuda bilmiyorum alsammı almasammı tereddütteyim kafamçokkarıştı

ben de kullanıyorum yayen senin dediğin etkileri bende de yaptı ayrıca benim saçlarımı uzatıyor ne denediysem olmamıştı bunla uzadı arkadaşlarım bile farketti

ben de kullanıyorum yayen senin dediğin etkileri bende de yaptı ayrıca benim saçlarımı uzatıyor ne denediysem olmamıştı bunla uzadı arkadaşlarım bile farketti

hımmm buna sevindim bide ben hafta bir saçlarımı 1 cm kesiyorum yıpranmış kısımlar yüzünden ama şimdilik saçlarım normal hızla uzuyo amann saçımı beslesin yeter şimdilik çok memunum arkadaşlar tavsiye ederim bide biyerde okudum keratein maddesi bazı koşullarda farklı tepkimeyle saça zarar verebilirmiş özelliklede sıcak suda bu yüzden şampuanda da ılık suyla yıkayınız demişti gerçi ben aldırış etmemiştim sıcak yada ılık suyla yıkasam ne farkedicek die o yüzden keratein içerikli maddelerde saçı ılık suyla yıkamak gerekiyormuş

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar kullananların yorumları nasıl bayadır kimse bişey demedi bende yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum uzuyo sanki saçlarım eee tabi o kadar fazla şey yaparsan bırakta uzasın dimi :d yok vitamindi yağlardı yumurtaydı şampuanıydı arkalarım önüme nazaran daha çok uzamış kuaförüm dedi sizde nasıl etki edio mu şekerlerim :)

bende kullanıyorum geçen hafta hair+ nın kreminide aldım yanlız saç kremi bizim kullandıklarımızdan çok farlı saç derisine sürülüyo yumuşatma die birşey olmadı saçlarımda sadece saç diplerime sürüyom kokusuz bişi şampuandan memnunum ışıl ışıl saçlarım ama ser görüntü olrak sağlıklı saç görüntüsünde önce şaçlarımdan eser yok bidek dax superguroyu kullandım az bişi sürdümm saç uçlarıma 2 kere şampuanlamak zorunda kaldım fazla yıkamadım saçlarım hafif yağlı oldu ama elektiriklenme kabarıklık yok oldu

ben isvicreden yaziyorum bu sampuani dun aldim burada uretilen bir sampuan hair plus urunleri peruk saclar icin zaten sadece peruk satilan yerlerde var ama jojoba sampuani gercek sac icin tamamen bitkisel icerisinde jajoba yagi ve bitki yaglari var saci uzattigina dair bilgi yok sadece daha parlak canli ve saglikli oldugunu yaziyo ben 15 franka aldim bu gun ilk defa kullandim sac kremi yoktu siparis ettim tamamen dogal olmasindan dolayi cok umitlliyim size gelismeleri bildiririm saglikli saclar En Büyük TÜRKİYE kizlar

X