Haksızlıklar silsilesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Takılın teyzeler bu zeka seviyelerine daha fazla katlanamayacağıma karar verdim🤢Hadi Allah’a emanet
Teyze ne ya? Teyze dediklerin senden tecrübeli ve eminim ki senden kücük olanlar senden olgundur. Önceki konunda ki uslubunu gördük. 23 yaşındayım senin gibi en ufak sorunu dert edip burada konu açmıyorum az olgunluk lütfen.

NOT: teyze diyerek aşağıladıklarının bizim yaşlarımızda kızları vardır. Her konuda bilgili ve tecrübeli insanlar, kötü yorumlar olsa bile doğruluk payları oluyor. Kimse forumdaki insanların kötülüğünü düşünerek yorum yapmıyor ama sizin gibi
''kocam da kocam'' gibi gezinen insanlar bunu idrak edemiyor ne yazık ki.

Son düzenleme:
Aradan birkaç gün geçti banım kalkınca konuma güncelleme yapmak ve bana hala sataşanlara cevap vermek istedim. Bu sırada konu uzamasın diye kapatılsın istedim ve polemiğe girenleri engelledim. Ama benimle anlamadığım bir şekilde derdi olan biri konuma yazılanlara aradan günler geçmesine rağmen “komik” ifadesi atarak ve güncellememe “hala mı ya” yazarak beni rahatsız etmeye devam etti. Ben onu engelledim konumdan. Hala yapılan yorumlada “komik” ifadesi atıp beni rahatsız etmeye devam etti.
Ama site yöneticileri bunu görmedi ve ben o kişinin konusuna yorum atınca banlandım banım bugün kalktı :)
Bu site yanlı ve haksız yönetildiğini düşünüyorum. Berbat bir yer. Hesabımızı bile silemiyoruz. Umarım beni silersiniz sayın yöneticiler. Haksızlığınızla takılın. Ben bu konuyu herkes görene kadar üyeliğimi iptal etmeyeceğim, 1-2 güne ederim ama siz eminim hemen beni banlarsınız. İyi forumlar :)
Kişinin beni rahatsız ettiğine ve onu konudan engellediğime dair görseller ektedir. Bu sitede üyeliğimin olması utanç verici bu yönetimi gördükten sonra.
1- Konu içerikleri, yapılan yorumlar ve üyeler hakkında konu açmak yasaktır.
2- Konu silmek yasaktır.
3-Konudan üye yasaklama özelliğini kullanıp engellediğiniz üyelerin konusunu bulup sataşmak yasaktır.

Sen benim konuma gülücükler saçacağına bunlarla uğraşsana teyzeciğim :) ha bir de bıçağını iyi temizle bence naçizaneee :)

Sana da yazayım istersen fazla atarlanmışsın avukat mısın? Teyzem kendini savunamıyor heralde yazık🥲

O güzel yemek yapan ellerin yorulmasın diye engelledim bebeğim yol al yemek yapmaya devam et :)

Kaldı ki konusuna gidip sataştığınız üye ve size üslubunu bozan üye de sizinle eş zamanlı banlanmıştı.

“Bu sitede üyeliğimin olması utanç verici bu yönetimi gördükten sonra.” Cümlenizi not düşeriz ki böyle bir yönetimle bir daha yollarınız kesişmesin😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X