Hala anlam veremiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başkası olsa yanındayken teli falan canlar mesaj falan gelmez mi illa. Telefonu elimde video acıyorum hep panik olmaz mı. Banyoya VS giriyor telefon yanımda. Ben oradayken biri yoktu eminim. Beni niye cağırdı o zman her dk benimle konuşuyordu. Mesaj falan atıyordu sürekli.

Yok aramam zaten, seni unutmam lazım dedi. Bana ulaşma dedi.
Gercek sebebini arıyorum kafamda, ama cevabı bende değil kesinlikle.
Gercek sebebini bilseniz ne olacak?
Ne degisecek hayatinizda?
Bosverin biten bitmis! Bazen sebepsiz de bitebilir iliskiler. Cok kafaya takmayin. O unutmam lazim laflari da hep palavradir. Ayrilan zaten karsi tarafi coktan unutmustur. Bu uzmemek icin soylenen en buyuk yalandir. 🙄

Baskasini bulmadi. Love bombing ve dengesizlik diyorum ben. Ve bu kadar caba sarf etme degmeyen biri icin. Az gurur diyorum ben.

O iş arkadasa acidim ben, insan iyilik yapmzk isterde, 45 dakika telefonu kullanmaktane bilim.. ve hiç degmeyen biri icin.

Gercek sebebini bilseniz ne olacak?
Ne degisecek hayatinizda?
Bosverin biten bitmis! Bazen sebepsiz de bitebilir iliskiler. Cok kafaya takmayin. O unutmam lazim laflari da hep palavradir. Ayrilan zaten karsi tarafi coktan unutmustur. Bu uzmemek icin soylenen en buyuk yalandir. 🙄
Çok fazla yalan vardı o zman geriye dönük herşey her an hatırladığımda bu da mı yalandı diye diye geçmişi tek tek yalanlıyorum ve zorlanıyorum. Sevmiyorum derse herşey kolay olurdu. Bende ona deli divane aşık değildim elbet. Dramatikleştimeye gerek yok ama cok seviyordum ve Gittikce de sevdim bağlandım bana davranış şekli kendine bağladı aşık etti. İlgisi alakası...

Başkası vardı ikinize duygularını ölçmek için çağırdı bence. Üzülme güzeldi bitti gözüyle bak.

Başkası olsa yanındayken teli falan canlar mesaj falan gelmez mi illa. Telefonu elimde video acıyorum hep panik olmaz mı. Banyoya VS giriyor telefon yanımda. Ben oradayken biri yoktu eminim. Beni niye cağırdı o zman her dk benimle konuşuyordu. Mesaj falan atıyordu sürekli.
İkinci telefonu vardı belki.

Çok fazla yalan vardı o zman geriye dönük herşey her an hatırladığımda bu da mı yalandı diye diye geçmişi tek tek yalanlıyorum ve zorlanıyorum. Sevmiyorum derse herşey kolay olurdu. Bende ona deli divane aşık değildim elbet. Dramatikleştimeye gerek yok ama cok seviyordum ve Gittikce de sevdim bağlandım bana davranış şekli kendine bağladı aşık etti. İlgisi alakası...
Yalanmis deyip gecin. Uzerinde cok dusunurseniz isin icinden cikamazsiniz. Tecrubeyle sabittir.
4 yillik iliskimde ayni sizin gibi bir gunde terkedildim ayni laflari duydum. Meger adam baskasini bulmus hem de ayni fakulteden 😂😂
Yani belli olmaz. Sorgulamayin onunuze bakin unutun gitsin. Gercekler bazen gereksiz detay oluyor.

Böyle erkekler cok var. Kadinlarla istedikleri gibi oynuyorlar. Vicdansiz adiler.

Kendinizi üzmeyin, takmayin. Siz arayip sormayinca o size tipis tipis gelecektir.

"Güvendiğiniz dağlara karlar yağdığında, en güzel çare dağ ile karı baş başa bırakmaktır. Gün gelip karlar eridiğinde, dağ yolunuzu gözleyince en güzel cevap, başka bir dağdan selam yollamaktır."

Ya her şey çok açık arkadaşım. Aramayin sormayın bitirin gitsin. Arkadaşınızdan aramissiniz, fake hesabına yazmissiniz. Adam istemiyor. Su an cok taze olduğu için üzülüyorsunuz ama istemiyorum demiş bir adamı düşünmeyin artik.. Bazı insanlar çok rahat yalan söyler. laflarina da takılmayın cok sevdiğini falan sanmiyorum. Iyi bir iletişim varmış aranızda. aynı sehirdeyken bunu bozmamis. Gidince de emek vermeye deger bir sevgisi olmadığını görünce de ayrılmış bence.

Ben baskasini buldugunu dusunmedim.adam kendisi demis zaten ozgur olmak istiyorum diye.bence birisine bagli olmadan,istedigi gibi istedigi insanla gezip tozmak, kimseye hesap vermeden birliktelik yasamak istiyor.
ben kova burcuyum ben de ozgurlugume cok duskunum.insanlardan cok cabuk sıkılırım.kova erkekleri nasildir bilemem tabii.
adam istemiyorum dedigi halde cok fazla ustelemissiniz.fake hesaplardan yazmak falan hos olmamis.unutup onunuze bakin bosverin aramayin sormayin artik.

Geldikten 1 gün sonra mı
Siz gittiğinizde hani telefonu hiç eline almamış ya o size olan düşkünlüğünden değil diger kişiye caktirmamak icin muhtemelen ona da annemler geldi demiştir. Bence yolunuza bakin bir daha da aramayın ya da ulaşmayin. Sizin değerinizi bilememiş ileride elbet pişman olur bu da onun zararı olsun

Şaka gibi bir durum.
Elimi tutup öpen adam şuan bensiz nasıl durabiliyor.
Nerelerini nerelerini öptüğün insanlar ayrilabiliyor , böyle düşünmen çok yanlış.
Zaten üstüne haddinden fazla dusmussun. Engellemiş,yetmemiş fake hesaptan yazmışsın. İnan ki şu an tek düşündüğü 'ben o kadar harikayim ki nasıl da bırakmamak için peşimden koşuyorlar'
Bir yeri arşa değmiş. Muhtemelen senden başka totosunu kaldiranlar da var. Belki o şehre gidişini ayarlayan bile bir başka kadındır.
Sana bütün klişeleri saymış, gercegi söylememiş- hep güzel cümleler kurmaya calismis çünkü açık kapı bırakmak istemiş. Yarın bir gün yalnız kaldığında, sevgi ve ilgi,ya da güvenli bir liman aradığında mutlaka telefonunu caldiracaktir.
Yapacağın en iyi şey onsuz da mutlu olmaya çalışmak. 'ama şöyle harikaydı,böyle çok iyiydi' diye kendi kendini üzme. Güzel günler geçirmişsiniz ama bitmiş. Üzücü de olsa bu saatten sonra hiç bir şey düzelmez.
Umarım hayatına gerçekten harika insanalr girer, belki de dediğin gibi ülkeden ayrılmak için bir vesile olmuştur sana, belki böyle büyük bir adımı atabilmek için öncesinde büyük bir kazık yemen gerekiyordur

Maalesef yeni bir şehre taşınınca yeni insanlar ve yeni umutlar peşine düşmüş sevgiliniz.Sebebi sizin yaşınız vs. asla değil.Ben burada sadece sizin giden maddiyatınıza üzüldüm.
Kaldı ki kesinlikle konuştuğu bir insan var şuanda yoksa bu şekilde hemen ayrılalım demezdi. Kaldı ki yaptığı hareketlere çok bir anlam yükleme bana kalırsa.
En yakın arkadaşıma karımsın sen diyip aldattığı ortaya çıkınca bu deli benim peşimde 3 yıldır diyen bir insana şahit oldum.Sözler hiçbirşeyin kanıtı değil bana göre.

Hadi son kez sex yapalım oyle bitireyim demiş..
Uzağa gittiği için uğraşmak istememiş...Aldatma değil de orda yeni ortamlara girecek, sana telefon üzerinden hesap vermek istememiş..
Aslında gitmeden once de ne kadar yapmacık tam bi sırtlan oldugu ortadaymış ..

Bi süre sonra oralarda aradıgını bulamayıp veya bulsa da bittiğinde seni mutlaka arar bence kesinlikle ne aç ne de konuş..

Not: whats app son görülmesi en son senle yazıstıgı gibi duruyor çünkü gelen mesajlara bildirim üzerinden cvp veriyor..ustaymış seninki

Maalesef yeni bir şehre taşınınca yeni insanlar ve yeni umutlar peşine düşmüş sevgiliniz.Sebebi sizin yaşınız vs. asla değil.Ben burada sadece sizin giden maddiyatınıza üzüldüm.
Kaldı ki kesinlikle konuştuğu bir insan var şuanda yoksa bu şekilde hemen ayrılalım demezdi. Kaldı ki yaptığı hareketlere çok bir anlam yükleme bana kalırsa.
En yakın arkadaşıma karımsın sen diyip aldattığı ortaya çıkınca bu deli benim peşimde 3 yıldır diyen bir insana şahit oldum.Sözler hiçbirşeyin kanıtı değil bana göre.
Öyleymiş evet sözler kanıt değilmiş. Bişeye güvenmeden yaşamayı öğreneceğiz. Dün evime çiçek geldi acaba o mu diye düşündüm. Onun öyle huyları yok. üzerinde not yok bişey yok sadece adım yazıyor.
Hadi son kez sex yapalım oyle bitireyim demiş..
Uzağa gittiği için uğraşmak istememiş...Aldatma değil de orda yeni ortamlara girecek, sana telefon üzerinden hesap vermek istememiş..
Aslında gitmeden once de ne kadar yapmacık tam bi sırtlan oldugu ortadaymış ..

Bi süre sonra oralarda aradıgını bulamayıp veya bulsa da bittiğinde seni mutlaka arar bence kesinlikle ne aç ne de konuş..

Not: whats app son görülmesi en son senle yazıstıgı gibi duruyor çünkü gelen mesajlara bildirim üzerinden cvp veriyor..ustaymış seninki
Artık hiçbirşeyine inanasım gelmiyor zaten. Düşündükce aslında iyi oynamış diyorum sadece ruhsuzca.
Fake hesabının neden var olduğunu sordum ayrıldığımda o gün yeni Bi foto attığını farkettim birde. Ben varken neden foto attın dedim. Fake olduğu anlaşılmasın diye attım falam dedi. Saçmaladı. Herneyse dedim bende artık hesap sormak değil bu biten bitti sadece aldatmadır bu dedim. İnstagramdan mı konuşuyordun kızlarla falan dedim. Böyle düşünmen beni yıkar falan dedi. Seni aldatmadım asla. Dedi ama inanmıyorum aldatmadır fake hesabı aktif kullanmak. Ben varken Bi kere yeni foto atılmış ne amacla.. Numaramı VS heryer den silmesini istedim zaten o gün. Ben böyle bir yalanı kaldıramam çünkü.
İyki varsın canım aşkım sevgilim diye yere göğe sığdırmayan adam Bi anda buz kesti. Dediğine göre Bi anda değilmiş ama Bi hafta içinde oldu herşey işte. En başından beri aklındaymış. O zman niye sevdin hep benimle gezdin zamanını paranı harcadın. Benim zamanım değerli. Kafanda takıntım varsa arama sormasaydın bitirseydin benim canımı yakmsaydın gereksiz yere dimi ama...
Neyse ben hayatıma bakıyorum tabi. Sadece bu tip adamlar toplumda cok var dengesiz ne istediği belli değil. Bugğn böyle konuşup yarın başka konuşan. İçi dışı farklı. Sevsen olmuyor sevmesen peşinde dolanır bişey mi var ne oldu niye uzaksın diye..
Deli gibi pişman olur elbet ama ben kimbilir nerde olurum. Kendine yazık etti. Ona gecmiş olsun. :)

Ben hiç düşünmüyorum başka birisi ile tanıştığını veya seni sevmediğini. Daha çok özgürlüğünün tadını çıkarmak istiyor sizin ex sevgiliniz. Ve çok iyi anlıyorum ben bunu. Evde kalırken çok baskı görmüş, özgürlüğünü yaşayamamış, sonra sen gelmişsin hayatına, yüzde yüz de seni seviyordu ama şimdi özgür ve bekar hemde daha çok genç. Onun tadını çıkarmak istiyor.
Yani onun hareketleri hiç seninle ilgisi yok, sade kendisiyle ilgili bu.
Kendinde suçu arama, böyle kabul et, bir zamanlar mutluydunuz, sevdiniz birbirinizi ve yolunuz beraber gitti, simdi onun için başka bir yol çıkmış önüne ve o yolu tek başına gitmek istiyor.

Ayrılırken şu klişeler de olmasa ne diyecekler acaba
Sen mükemmel bir insansın hata bende sende değil, sende hiç hata bulamadım bugüne kadar en iyi sen davrandın bana ama masraf yapacaksın gel git falan dedi. Vicdan yaptırıyorsun diyor hazret.
E madem öyle fazla ilgi sevgi göstermeseydin bağlanmasaydın.yeme içme masrafı işsizken harcamaların, benim için arkadaşlarını ekip bana gelmelerin.Kimle konuşuyorsun VS diye merak edip darlama saydın beni. İş yerindeki adamları sorup sorup delirtmeseydin. Sabırla cevap veriyordum yine de. Özlemeyecekmisin dedim ayrılırken özlüyorum cünkü cok iyi bir insansın diyor. Başka kadınlar da iyi insan onları özlüyor musun. Yok hayır bu tür erkeklerin beyni yok bence. Algı sonradan geliyor.
Bu gördüğüm ilk erkek tipi değil. Genel Türk erkeği tipi bu. Elden gidince kıymet bilir bunun gibiler de ben geriye dönmem daha. Etrafımda bunun gibi onlarca tip var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X