Halk Kütüphanesine iade ettiğim ama hala üstümde görünen kitaplar kaybolmuş

koskoca kütüphanede sistem hatası olduğunda yapılacak daha klasik bir yöntem yok muymuş mesela teslim formu doldurup imzalamak, bir kopyasını size verip diğerini kütüphanedeki dosyada saklamak gibi...
tamamen kendileri hatalı yani.
siz pazartesi gidip en yetkili kişiler kimse onlarla görüşün aynen durumu böyle izah edin.

o sahıs kendı sorumluluguna gırmıs kıtabı kaybettı ve kendı ustunden atmak ıcın resmen sızı ıhmalkar durumuna sokmus bırde buldugum kıtabı hatırladım ama dıgerlerını hatırlamadım dıyerek saka gıbı...

o kıtapları teslım aldıgını bıldırmeden baska bırıne o gun vermıste olabılır ve bunu unutmus ,unuttugunu unutmusta olabılır
:olamaz: bırlıkte aldıgım kıtaplar bırını teslım edıp dıgerını etmemek ne sacma zaten teslım etmeye gıtmıssınız . yaptıgı hatanın arkasında kendısı durmalıydı

kamera vardır ıncelenmesını ısteyın kesınlıkle
altı ustu bırkac lıra bırsey degıl ama sorumsuz ınsanlardan hıc haz etmem kendı hatasının bedelı nıye sıze olsun
Yani değil mi hatta kitaplardan birini bitiremedim tekrar alacaktım sistem yavaş deyince vazgeçtim. Pazartesi gidip görüşeceğim bakalım ne diyecekler. İlginiz için teşekkür ederim.

Yoğun bir kütüphanede değil aslında ikimizin de boşluğuna geldi sanırım. Yanımda çocukta olunca iyilik yapmak istedi, bende acele ettim. Kızamıyorum da tek derdim üyeliğim :dua: ilginiz için teşekkür ederim.
Acaba sizden sonra başkası almış olabilir mi kitabı? Bu yüzden bulamamıştır. Gerçi kitabı sistem sizde görüyorsa başkasına veremez ama bilemedim şimdi. Kitabı götürürseniz üyeliğinize bir şey olmaz. Ama neden böyle olsun yani..

koskoca kütüphanede sistem hatası olduğunda yapılacak daha klasik bir yöntem yok muymuş mesela teslim formu doldurup imzalamak, bir kopyasını size verip diğerini kütüphanedeki dosyada saklamak gibi...
tamamen kendileri hatalı yani.
siz pazartesi gidip en yetkili kişiler kimse onlarla görüşün aynen durumu böyle izah edin.
Gidip görüşmezsem daha çok sallayacak gibiler zaten dediğiniz gibi yetkili biriyle görüşüp en kısa zaman da çözmek çünkü eskisi gibi değil kitap e-devlette üstümde görünüyor. İlginiz için teşekkür ederim :dua:

Acaba sizden sonra başkası almış olabilir mi kitabı? Bu yüzden bulamamıştır. Gerçi kitabı sistem sizde görüyorsa başkasına veremez ama bilemedim şimdi. Kitabı götürürseniz üyeliğinize bir şey olmaz. Ama neden böyle olsun yani..
O kadar çok geyiğini yaptım alıp vermeyeceğim kitapları kimse okumuyor diye :kızgın:resmen çağırdım. Bende düşündüm acaba fark edilmez diye mi düşündüler de kitaplar çok okunan kitaplar da değildi. Dönüşümlü çalışıyorlar diğer kişi mi kaldırdı acaba ya da biri aldı baktı farklı bir yere mi koydu ki. Pazartesi gidip konuşacağım inşallah bulunur. İlginiz için teşekkür ederim. :dua:

Bakamadım henüz. Aynen, ben de zamanında hiç umursamadım. Ta ki 2 sene önce öğretmen olup kütüphane oluşturmaya çalışana kadar.. Bin bir emekle oluşturduğumuz kütüphanede kitaplar gelmeyince zamanında yaptığım sorumsuzluk aklıma geldi. Şöyle güzel bir set alıp yollamak istiyorum kütüphaneye.. Kütüphanenin yeri değişmiş sanırım ama, o şehirdeki herhangi bir halk kütüphanesi olur sanırım.
Evet benim aldığım kütüphane de taşındı başka bir yere... Belki şuan üzerine düşüp arkasına araştırıyorlardır ama bizim zamanımızda demek ki hiç önemsememişler. Yada biz çocuk olduğumuz için olabilir. Ben kitabın ismini bile hatırlamıyorum ki... Normal bir romandı yani... Bu kadar zaman sonra da gün yüzüne çıkacağını pek zannetmiyorum...

Zaten o kitabı kaybettikten sonra bir daha da kütüphaneye gitmedim. Satın aldım...

Kamera yoktu sanırım teslim ettiğim katta pazartesi günü gidince bir bakayım. İlginiz için teşekkür ederim.
Okuma salonunda olmasa da girişte falan mutlaka vardır. Bne elbet elinizde 3 kitap göründüğü bir görüntünün olacağını düşünüyorum.

X