Halkalı Sefaköy medipol kadın doğum önerisi eşi içeri alan ve raporda esnek doktor ?

Nedesemolmuyor1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
2.815
1.401
31
Tülay yorulmaz iyi dediler gittim ama muayenede eşimi içeri almadı sadece kalp atışını duymak için alıcam diğer muayenelerde almıyorum dedi cinsiyet için bile. Dışarısı kalabalık değilse belllki alırım yada kagıda yazar veririm dedi 😒 sonuçta onun da çocugu içeri almamak neden anlamadım. Rapor da yazmıyor haftaiçi çalısıyorum işe gidemedim muayene için rapor yazar mısının bugun için dedim yazamam dedi bu seferlik yazıyorum başka yazmam dedi.

sefaköy medipolde başka iyi doktor önerisi olan var mı

Tülay Hanım’ı bilmiyorum ama sakın Naime Hn.’a gitme. Daha kötüsüne hiç denk gelmemiştim. Berfin Hanım için güzel şeyler duydum. Cuma günü ona gideceğim.

Tülay Hanım’ı bilmiyorum ama sakın Naime Hn.’a gitme. Daha kötüsüne hiç denk gelmemiştim. Berfin Hanım için güzel şeyler duydum. Cuma günü ona gideceğim.
Ben Sefaköy medipol ü komple sevmedim mega medipol de Özlem kesiktaş aydın ı önerdiler ona gittim çok güzel muayene etti uzun uzun. Şimdiye kadar her ay özele gittim bu kadar uzun muayene eden olmamştı miyomlarım ve kistim var hepsine tek tek baktı. Diğerleri sadece bir tane önde büyük olana bakıp bırakmıştı. Ben söylemeden eski tahlillerime falan baktı hepsine. Hastane de çok güzel gitmek isteyen varsa mega medipol özlem hanım ı beğendim. Ordaki nagihan ve duygu hamım da iyiymiş ama ücreti fazla geldi bana

X