Hamile arkadaşlar.. Transferden sonra belirti olarak neler yaşadınız?

Beysu benimde 9. günüm...Gün yaklaştıkça zaman geçmek bilmiyor..Crinone jelin geri gelmesi normal.Bide işlemden kalan kan pıhtılarıyla beraber geri gelince renk koyu kahve çıkıyor.Akıntım benim de çok fazla.O da jelin ve çatlatmanın sebebiymiş.Sorun yok.Sadece ZAMAN :)

naneli inş. güzel haberler alırız.jelin gelmesi normalde 8. güne kadar beyaz geliyodu 8.gün koyulaşınca korktum.evet günler geçmiyor.az kaldıkça heyecan ve korkumda artıyor.benim 3. denemem senin?

Canım bi süre ara verdim kusura bakma..Benim 2. denemem.Bugün 11. günüm ama bana 23 kasım dedi doktorum.Son günlere doğru sende olduğu gibi bende de pıhtılar hafif kahverengi çıkmaya başladı.Kasık ağrılarım var..Regl olacakmışım gibi..Çok sevimsiz..Her an tuvalete gidip bakıyorum regl oldum mu diye..! Kimbilir... Kafayı taktıkça zaman daha da uzuyor..Ne yapıcağımı şaşırdım:bbo:

slm kanı verdim ama ölücem heyecandan.Allahım hayırlısıyla yüzümüzü güldürür inş. ama eskisi gibi kötü haber alıp aglamak istemiyorum cok korkuyorum.

merhaba kızlar benmde bugun transferımın 4 uncu gunu ve kasıklarım belım agrıyo daha oncekı denememde bu olmamıstı tutmamıstı zaten.sımdı merak edıyorum neden agrıyo acaba tutuyomu dıyorum kendı kendıme kuruyorum kafamda bakalım hayırlısı

Selam margaritha..Ağrılar çok normal.O kadar fazla hormon kullanıyoruz ki bunların vücudu etkilememesi mümkün diil.Ağrılara kafanı hiç takma.Kasık ağrısı hatta sonraları regl olucakmışsın gibi ağrıların da olucak..Sen şuanın keyfini sür..Dikkatli ol sadece.Çay kahve içmemeye çalış.Bel ağrın arttığında ayaklarını kaldır ve uzan.. alkisalkisalkis umarım herşey yolunda gider..Test günün ne zaman canım?

Selam margaritha..Ağrılar çok normal.O kadar fazla hormon kullanıyoruz ki bunların vücudu etkilememesi mümkün diil.Ağrılara kafanı hiç takma.Kasık ağrısı hatta sonraları regl olucakmışsın gibi ağrıların da olucak..Sen şuanın keyfini sür..Dikkatli ol sadece.Çay kahve içmemeye çalış.Bel ağrın arttığında ayaklarını kaldır ve uzan.. alkisalkisalkis umarım herşey yolunda gider..Test günün ne zaman canım?

canım test gunum 28 ı bu arada khve ıcmıyorum ama cay nedenkı doktorum bsey soylemedı ama merak ettmfisfisfis

Çay içiceksen de çok açık ve günde 1 tane iç derim tatlım..Sen riske girme.Bana mümkünse içme dedi.Belki bana ait protokol öyledir.Sana gerek duysaydı söylerdi kaydirigubbakcemile5 Dilerim herşey yolunda gider.Bebikonu kucağına sağlıkla sıhhatle alırsın.. Sonucunu bekliyorum ve dua ediyorum..Hatta şimdi senin için ediyorum. opuyorumnanaktan

slm kızlar benımde gectıgımız cumartesı gunu tranferımı yaptılar.bugun 3.gunum ama cok belım agrıyor normal bırseymı bu bılemıyorum sızlerden bır bılenınız varsa paylasabılırmı.adet olacakmısım gıbı bır bel agrım var yatıyorum hıcbır ısle ılgılenmıyorum ama bel agrım gecmıyor lutfen yardımcı olurmusunuz.....

merhaba kızlar benimde 4.günüm transferde ama hiç belirtim yok.arada bir kasığım ve belim ağrıyo ama sonra hiçbirşey yok unutuyorum transfer olduğunu bile.canım sıkıldı valla yaaa.sizin ne güzel belirtileriniz varrrr.umarım kimsenin emeği boşa çıkmazzz

merhaba kızlar benimde 4.günüm transferde ama hiç belirtim yok.arada bir kasığım ve belim ağrıyo ama sonra hiçbirşey yok unutuyorum transfer olduğunu bile.canım sıkıldı valla yaaa.sizin ne güzel belirtileriniz varrrr.umarım kimsenin emeği boşa çıkmazzz

merhaba arkadaslar benide araniza alirmisiniz? Benimde 13. de transferim oldu yani bayramda test yapacagim ve hicbirsey hissetmiyorum desem yeri. Cok nadir kasiklarimda agri oluyor ve geciyor, doktorum birsey soylemedi bu konuda ama ben yataktan kalkmadan once atesimi olcuyorum ve artma egilimde acaba umutlanmalimiyim bilmiyorum, lutfen cevaplayin arkadaslar merakla bekliyorum.

kızlar merhaba transferden sonra bel ve kasık ağrısı olabiliyor yumurtalar çok fazla toplanmışşsa 15-20 kadar ağrılar daha fazla olabiliyor
benim de bel ve kasık ağrım olmuştu ama aşırı derecede değil
bazılarında çok belirti olmuyor bu belşrtilere bir bilen olarak söylüyorum çok takılmayın çünkü ikiniz içinde daha çok erken bhcg hormonu vücutta salgılanmaya başlayınca belirtiler başlar o da en erken 1 hafta sonra olur inşallah sizlerinde sonuçlarınız pozitif olur
benimde bazen belim ağırıyordu ama bir gün şiddetli ağırmıştı ama sonra azaldı
inşallah güzel haberler alırsınız modelist ve envey

missen inşallah seninde sonucun pozitif olur benimde arada belim ve kasıklarımın ağrısı dışında pek belirti yoktu göğüslerim bile 1. günden sonra hassaslaşmaya başlamıştı şimdi hamileyim 6+1 haftalık hamileyim

cok tesekkur ederım eylul08:)))))))))) ben sonucumu ogrenmek ıcın 2 aralıgı beklıycem ınsallah hepımız bızım ıcın hayırlı haberlerı alırız...

cok tesekkur ederim eylul08 moral oldu. inan beklemeye tahammulum kalmadi artik.Hic aklimdan cikaramiyorumki. Sanada rabbim kucagina almayi nasip etsin insallah. Allahim bizlerede yasatsin.

Arkadaşlar herkeze merhaba. Bende transferimin 6. günündeyim ve meraktan çatlamak üzereyim rüyalarımın bitmiyor. Benimde 2 gündür sağlı sollu kasık ağrılarım vede çok fazla tuvalet ihtiyacım oluyor.Kan değerimi hastane belirtmedi ama gayet ii olduğunu söylediler. Banada 3 emriyoladılar emriyolar çok kaliteliymiş vede yumurtalar bildiğim bir tek bu yorumlarınızı bekliyorum tahminlerr lütfen :))

merhaba arkadaşlar benimde 6 kasımda transferim oldu 18 kasımda da bhcg değerim 269 olarak çıktı doktorum bir daha bhcg testini tekrarlammı istemedi 2 aralık çarşamba günü ilk ultrasona çağırdı.ben şimdi ister istemez hep düşünüyorum acaba kalp ataşını görebilecekmiyim.benim inanılmaz belki ama acayip karnım şişti ve gögüsleirm irileşti ve gögüslerimde ağrı var arada kasıklarıma kramlar giriyor onun dışında idrarımda koyuluk var .ama ben trasnferden sonra hatta transferim yapıldıktan hemen sonra karnım davul gibi şiştiği için bir şey anlıyamadım.
ben 4.hamileliğimi yaşıyorum arkadaşlar hepsinde farklı belirtiler yaşadım.ama sadece bu ilk tüp bebek denemem ve umut ediyorum bu son olsun benim gibi bebek isteyen tüm arkadaşlara allah sağlıkla kucağına almak kısmet etsin.aklıma geldikçe allaha bu bebeği bana sağlıkla bağışlamasını dua ediyorum .

X