Hamile kaldığınızda Yumurtanız kaç mm di ve kaçtane vardı ÇATLATMA İĞNESİ KULLANANLAR TOPLANALIM

Cokbilmisbayan

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2023
848
315
Merhabalar arkadaşlar kaç yumurta ile hamile kaldınız ne kullandınız neler yediniz çatlatma iğnesi kaç mm vurdunuz her şeyi anlatırmısınız

Gülüm ben adetin 3.günü femarankullandım sabah akşam. 13.gğn yumurtam 16 mm olmuştu. 3 gün sorna yine gel dedi. Yarın gidicem kontrole. Allah'ım inşallah 22 mm olmuştur dontor 22-23 mm de çatlatma iğnesi yapılır dedi. Daha önce yaptım olmadı sonra tüp bebek yaptırdım ikincide tuttu ama 3 ay önce erken doğdu ve 4 gün sonra vefat etti. Rabbim inşallah bu seferki denemenizi olumlu sonuçlanır. Sizde deniyorsanız sizinde inşallah 🥰

Gülüm ben adetin 3.günü femarankullandım sabah akşam. 13.gğn yumurtam 16 mm olmuştu. 3 gün sorna yine gel dedi. Yarın gidicem kontrole. Allah'ım inşallah 22 mm olmuştur dontor 22-23 mm de çatlatma iğnesi yapılır dedi. Daha önce yaptım olmadı sonra tüp bebek yaptırdım ikincide tuttu ama 3 ay önce erken doğdu ve 4 gün sonra vefat etti. Rabbim inşallah bu seferki denemenizi olumlu sonuçlanır. Sizde deniyorsanız sizinde inşallah 🥰
Çok üzgünüm kayıbınız için başınız sağ olsun gerçekten her doktor farklı ölçülerde vurduruyor galiba 18 mm oluncadA vuran doktorlar var

Çok üzgünüm kayıbınız için başınız sağ olsun gerçekten her doktor farklı ölçülerde vurduruyor galiba 18 mm oluncadA vuran doktorlar var
Teşekkür ederim rabbim sizede hayırlı evlatlar nasip etsin tez zamanda göğsümden süt gelip onu kızıma içirememek öyle zordu ki yatamıyosun hiçbişekilde göğsün ağrıyor. Eşim bana haberi daha süt sağmana gerek kalmadı içicek kimse yok demişti çok ağladım ama sürüm kesilmedi yine sağıp götürmüştüm hastaneye. Sonra annemler sütleri mezarına dökmüşler. Tüm kalbimle diliyorum sizin için ve bu süreçte emek verenler için. Rabbim tez zamanda o hayırlı haberi almayı ve evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin. Çok istemiştim onu emzirmeyi ama böyle oldu buna da çok şükür 🥰

Arkadaşlar konu açtım çamaşır suyu ile denedim eğer doğruysa hamileyim şaka gibi ya hahahahhahaja ben mi kaç defa daha yapmıştım böyle ilk defa oldu iğne etkisini acaba bilemedim li şimdi

X