hamile kalıp bebeğini kaybedenler paylaşalım

yasmincim seni çok iyi anlıyorum rabbimin en büyük müjdesi en büyük hediyeleriydi bize bebeklerimiz ben umudumu yitirmedim sende yitirme bebeklerimiz tekrar bizimle olucak internette çok fazla hikaye okudum inan ne kadar acı olsalarda sonları hep mutlu hikayelerdi.bizim hikayemizde mutlu bitecek bak hatta burda yazıcaz ay teyzesi benimki gaz sancısından uyutmadı beni yok efendim süt içmek istemi hatta bazende ayyyy çok yaramaz dayanamıyorum bile yazıcaz biz anneliği hakeden özel insanlarız bizim bebeklerimiz ansızın gelen bebekler değil biz onları çok isteyerek ve sabırsızlanarak sahip olucaz bizim bebeklerimiz bizler gibi anneleri beklettikleri için kendilerini af ettirip mükemmel bebekler olucaklar hakkımızda hayırlısı olsun güzelim:Saruboceq:

ne güzel yazmışsın.beni ne güzelde gülümsettin.senin yazdıklarının üstüne bir şey yazmaya gerek yok.dileklerin hepimiz için

canım başın sağolsun, geçmiş olsun. Bende seninkine benzer bir durum yaşadım. 6 Ağustos'da ikizlerimi kaybettim. 29 haftalık hamile iken rahatsızlanmışım çünkü hatrılamıyorum. tansiyonum 4/7 olmuş kendimi kaybetmişim hastaneye zor yetiştirmişler. beni zor kurtamışlar. Oğlumla kızımı kaybettim. seni çok iyi anlıyorm. Ama yapacak bişey yok. Çok büyük bir acı.Allahım hepimzie sabırlar versin

btüp bebek ile hamıle kalmıstım agustos ayında ama ne yazıkkı 2.5 aylıkken kalbı durdu 5 ay oldu şimdi tekrar basladık tedavıye hakkımızda hayırlısı olsun çok korkuyorum

Bende mikroyla hamile kalmıştım kalp atışını duyamamadık.Bir ay sonra 2. denememi yapmayı düşünüyoruz Allah kısmet ederse tabii. Bazen hala hiç mi hamilelik oluşmasaydı da kaybetmeyi tatmasaydım diye düşünüyorum.Çok kolay atlattığımı söyliyemem. Verende Allah alanda o ne diyebilirim ki Bu son olsun Allah kucağımıza almayı nasip etsin sağlıkla hepimizin.

canım slm çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum zor ama eldende brişey gelmiyor bende 1 yıl önce hamileleigi tattım kalp atışı olmayınca kaybettim normal yoldan hamile kalmsıtım ondan sonrada kalamadım hamile isteyen herkese allahaım evlatlar versin saglıklı

arkadaşlar şehir dışındaydım.o yüzden 1 haftadır açamadım neti.hepinize geçmiş olsun çok zor günler.yaşamayan bilemez anlayamaz.inşallah çektiğimiz bu günleri bebişlerimizi kucağımıza alınca unutucaz.vay be neler yaşamışız diyeceğiz.RABBİM BU GÜNLERİ UNUTTURACAK EVLATLAR NASİP ETSİN...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar başta yazmıştım tüp bebek yöntemiyle üçüzlerime hamile kalmıştım fakat erken doğumda kaybetmiştim.soğan ve incir kürüyle hamile kaldığımı bugün öğrendim.hamileyiiim.inanamıyorum rabbim çift çizgiyi gördüm.....allah isteyen her keze nasip etsin.içimdeki sevinci mutluluğu anlatamam..:lepi::lepi:

arkadaşlar başta yazmıştım tüp bebek yöntemiyle üçüzlerime hamile kalmıştım fakat erken doğumda kaybetmiştim.soğan ve incir kürüyle hamile kaldığımı bugün öğrendim.hamileyiiim.inanamıyorum rabbim çift çizgiyi gördüm.....allah isteyen her keze nasip etsin.içimdeki sevinci mutluluğu anlatamam..:lepi::lepi:

hayatım tebrik ederim seni lütfen uyguladığın kürleri bizimle paylaşırmısın nasıl yapmamız gerekiyor.

yine bebeğim benden ayrılıyor çok kötü hissediyorum kendimi bu 4'üncü kez oluyor
her seferinde normal yolla hamile kalıyorum ve onu daha hissedemeden kaybediyorum
benim UMUDUM olmuştu oysa ismi umut olacaktı babasıyla karar vermiştik
ama o bizi terkediyor RABBİM bir daha yaşatmasın bu acıyı

bende tüp bebekle hamile kaldım çok mutluydum kalp atışlarını duymaya gittiğimde bebeğimin gelişmediğini ve kalbinin durduğunu öğrendim dünyam başıma yıkıldı ve geçen hafta kürtaj oldum çok üzgünüm kimseye belli etmemeye çalışıyorum ama içim içimi yiyor her gece rüyalarıma giriyor nasıl atlatacağımı bilmiyorum kimseye anlatamıyorum beni anlamak istemiyolar bidaha olu üzülme diye tesellileri de duymak istemiyorum rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin vardır bir bildiği mutlaka en kısa zamanda bir daha hamile kalırım ve kucağıma alırım inşallah

seni çok iyi anlıyorum arzuu.bende tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım 3 ay bir haftalıkken kaybettim bende.daha yüzünü bile görmediğin bi şeyin acısı bu kadar büyük olurmu.oluyormuş cehennemi yaşadım.ama inancımı kaybetmiyorum olacak inanıyorum

Canım yavrum; sana en son senden ayrılmadan önce yazmıştım. Cumartesi sabahı doktor teyzene gittik. Yanımızda baban , halan ve teyzelerin vardı. Gece uykusuzluğun verdiği halsizlik , seni kaybetme üzüntüsü beni mahvetmiş olsa gerek kalbimin hızı bir kuşun kanadın dan farksızdı. Saat 9.00 du o hastaları yatırdıkları yataklardan birine yatırdılar beni. Hasta değildim meleğim. Sen hastaydın... Saat 13.00 de aldılar ikimizi götürdüler başka odaya. İstemiyordum senden ayrılmak. Doktor teyzen biz ağlarken - "Bebeğinde sende misler gibi uyuyacaksınız " dedi. Sen ve ben uzandık masaya. Korkma dedim sana duymuşmuydun bebeğim korkma. Doktor teyzen ve yanındakiler bizim için uğraşacaklar. Beraber son kez uyuyacağız bu ameliyat masası da olsa, son kez sen ve ben.

Gözlerimi açtım büyük bir sancıyla. Bütün bedenim acıyordu baştan aşağı ama kalbim bambaşka sancıyordu. Hemen seni sordum meleğim ama göstermediler o minik can taşıyan cesedini. Çok ağladım , çok canım acıdı , canımızı çok yaktılar bebeğim. Canımdan canımı söküp aldılar bebeğim. Direnemedin küçücük canın ile. Cennetin kapısında bekleyecek mişsin anneni benı kokumdan tanıyacakmışsın. Bekle yavrum elinde sonunda kavuşacağım sana. Peki Allah senın ruhunu tekrar başka bedenle geri gönderir mi bana ? 1 Hafta oldu meleğim. Yok yok hayır... Çıkmıyorsun aklımdan. O kadar doldurmuşsun ki hayatımı boşluğunu hiç bir sevgi doldurmuyor. Her canım yandığında daha büyük acı yaşamam herhalde derdim. Rabbim insanlara neler gösteriyor. Şuana kadar hiç bir şey yaşamamış gibiyim. Acı sandıklarım sadece bir anlatılıp da aklımda tek tük kalmış masaldan başka bir şey değil. İnsanlar etrafımda bir şeyler anlatıyor, konuşuyorlar bakıyorum ama anlamıyorum bakıyorum ama göremiyorum.

Yalnızım bebeğim şimdi. Baban işte çalışıyor. Yanımda kimsecikler yok senin yokluğundan başka. Babaannen sana çok şirin bir tulum almıştı. Baban minik minik etekler almıştı. Cinsiyetini bilmeden... Her gün kıyafetleri alıp bakıyorum. İçine girmediğin giremeyeceğin ama senin için alınmış şeylere bakıp ağlıyorum. Fazla mı kaptırdım kendimi diyorum bazen. Bir tek benim başıma gelmedi diyorum ama ben hayatımda ilk defa tattım. Etrafımda ilk olmaya bilir ama bende ilkti yaşadıklarım. Seni çok özlüyorum bebeğim. Senin karnımdayken ki o tatlı huzurunu o tatlı heyecanı özlüyorum. Anne seni çok seviyor meleğim. Korkma bensiz sen hala benim içimdesin. Bedenini alsalar da ruhunu alamadılar içimden. Hoşça kal bebeğimmm...

Canım yavrum; sana en son senden ayrılmadan önce yazmıştım. Cumartesi sabahı doktor teyzene gittik. Yanımızda baban , halan ve teyzelerin vardı. Gece uykusuzluğun verdiği halsizlik , seni kaybetme üzüntüsü beni mahvetmiş olsa gerek kalbimin hızı bir kuşun kanadın dan farksızdı. Saat 9.00 du o hastaları yatırdıkları yataklardan birine yatırdılar beni. Hasta değildim meleğim. Sen hastaydın... Saat 13.00 de aldılar ikimizi götürdüler başka odaya. İstemiyordum senden ayrılmak. Doktor teyzen biz ağlarken - "Bebeğinde sende misler gibi uyuyacaksınız " dedi. Sen ve ben uzandık masaya. Korkma dedim sana duymuşmuydun bebeğim korkma. Doktor teyzen ve yanındakiler bizim için uğraşacaklar. Beraber son kez uyuyacağız bu ameliyat masası da olsa, son kez sen ve ben.

Gözlerimi açtım büyük bir sancıyla. Bütün bedenim acıyordu baştan aşağı ama kalbim bambaşka sancıyordu. Hemen seni sordum meleğim ama göstermediler o minik can taşıyan cesedini. Çok ağladım , çok canım acıdı , canımızı çok yaktılar bebeğim. Canımdan canımı söküp aldılar bebeğim. Direnemedin küçücük canın ile. Cennetin kapısında bekleyecek mişsin anneni benı kokumdan tanıyacakmışsın. Bekle yavrum elinde sonunda kavuşacağım sana. Peki Allah senın ruhunu tekrar başka bedenle geri gönderir mi bana ? 1 Hafta oldu meleğim. Yok yok hayır... Çıkmıyorsun aklımdan. O kadar doldurmuşsun ki hayatımı boşluğunu hiç bir sevgi doldurmuyor. Her canım yandığında daha büyük acı yaşamam herhalde derdim. Rabbim insanlara neler gösteriyor. Şuana kadar hiç bir şey yaşamamış gibiyim. Acı sandıklarım sadece bir anlatılıp da aklımda tek tük kalmış masaldan başka bir şey değil. İnsanlar etrafımda bir şeyler anlatıyor, konuşuyorlar bakıyorum ama anlamıyorum bakıyorum ama göremiyorum.

Yalnızım bebeğim şimdi. Baban işte çalışıyor. Yanımda kimsecikler yok senin yokluğundan başka. Babaannen sana çok şirin bir tulum almıştı. Baban minik minik etekler almıştı. Cinsiyetini bilmeden... Her gün kıyafetleri alıp bakıyorum. İçine girmediğin giremeyeceğin ama senin için alınmış şeylere bakıp ağlıyorum. Fazla mı kaptırdım kendimi diyorum bazen. Bir tek benim başıma gelmedi diyorum ama ben hayatımda ilk defa tattım. Etrafımda ilk olmaya bilir ama bende ilkti yaşadıklarım. Seni çok özlüyorum bebeğim. Senin karnımdayken ki o tatlı huzurunu o tatlı heyecanı özlüyorum. Anne seni çok seviyor meleğim. Korkma bensiz sen hala benim içimdesin. Bedenini alsalar da ruhunu alamadılar içimden. Hoşça kal bebeğimmm...

Ne yaptın arkadaşım öldürdün beni......Hıçkırarak ağlıyorum şu anda..Bebeğimi o masada bırakalı 5 hafta oldu...Hala dün gibi acısı...Her an aklımda inan...Unutamayız heralde..Rabbim bizi böyle sınıyor...Allah sabrını versin hepimize....

canim ALLAH sabir versin bende ayni acilar icindeyim bebegimin gideli nerdeyse iki ay olacak unutamiyorum onu cok ozluyorum

off nimett benim anlatmak isteyptee diyemediklerimi nasılda anlatmışsın... temuz 20 de kaybettim...:KK43: 9 yıl aradan sonra ilk heycanımı ilk melegimi:KK43:

Cocukken yasarken ölmenin nasil birsey oldugunu anlamaya calisirdim neden büyükler üzüldüklerinde bu cümleyi kullaniyorlar diye ama simdi cok iyi anliyorum yasarken ölmek sensizlikmis bebegim yasarken ölmek umud umud besledigin evlad sevgisine doyamamakmis bebegim yasarken ölmek seni o soguk kürtaj odasinda birakip umutsuzca gitmekmis bebegim iste bende sonunda yasarken öldüm bebegim .....

yine bebeğim benden ayrılıyor çok kötü hissediyorum kendimi bu 4'üncü kez oluyor
her seferinde normal yolla hamile kalıyorum ve onu daha hissedemeden kaybediyorum
benim UMUDUM olmuştu oysa ismi umut olacaktı babasıyla karar vermiştik
ama o bizi terkediyor RABBİM bir daha yaşatmasın bu acıyı

Eysan hanim yazinizi yeni okudum acaba dusuklerinizin sebebi neydi ve nasıl bir tedavi ile çocuk sahibi oldunuz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

ben de 2 . tüp bebek denememde hamile kaldım. 10. haftasında kontrole gittiğimizde bebeğimiz bizi 3 hafta kadar önce maalesef bırakmış. kalbi durmuş. 30 haziran da vedalaştık ve gitti...... şimdi genetik sonuçlarınıı bekliyoruz. ayrıca hala adet olamadım 47 gün oldu. sizlerin de adeti böyle geçikmiş miydi? geçmiş olsun herkese...

X