Hamile kalmak için çakşır kökü çobançökerten kullanan varmı

Çakşır kökü ve çoban çökerten kullanan arkadaşlar varmı faydaları çok fazla hamile kalmak için kullanan varmı nasıl kullandığınızı paylaşırmısınızonu
Çakşır otunu pekmezle karıştırıp eşime vermiştim ama zararı oldu diyebilirim kullanmayın bence
Onu bilmiyorum ama folik asit ve selenyum içmeni tavsiye ederim selenyumu eşinde içerse iyi olur sperm arttırıyor

:KK33:Barış Muslu Neuroformat tekniğini tavsiye ederim bir çok kişi travmasını çözdükten sonra hamile kalmış ne olduğu belli olmayan otlardan daha sağlıklı geliyor bana 😌 rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin inşallah

Neuroformat’ta hamilelik için travmayı nasıl bulabiliyoruz peki ? Ben geçen yıl kasım ayında, köpek korkum için gittim Barış Muslu’nun ofisine :) kitaplarını da okudum ama, hamilelik için nasıl bir uygulama yapmam gerektiğini açıkçası bulamıyorum. Çakşır suyuyla ilgili gönderilere bakarken mesajınıza denk geldim.

Bu tarz bitkileri çok duydum denemekte istedim ama bir arkadaşım denedikten sonra vazgeçtim çünkü hormonunu olumsuz yönde etkilemişti korktum açıkçası. Tecrübeli insanlardan bilgi edinerek genetik test yaptırmaya karar verdik. Belki faydam dokunur diye söylemek istedim yanlış anlamazsınız umarım. Hani Allah korusun ama bi rahatsızlık varsa önce ne olduğunu bilelim ki ona göre kullanalım bitki de olsa bilinçsiz kullanınca ters etki edebiliyor.
Onun yerine ferula plus men diye bi vitamin var içinde çakşır kökü ekstresi arı sütü C vitamini vs var pahalı ama yapacak bi şey yok eşimin hafif hareketsizlik Var o yüzden bu vitamini verdiler

X