Kan pıhtılaşma mustayonları benım gibi olan varmı ?

shoppingwithbesty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
158
17
26
Arkadaşlar 3 kimyasal yaşadım kan pıhtılaşması olduğunu ogrendim hic bir doktor onemsemedi fakat hic bir sorunumuz yok ne eşimde ne bende rahim filmlerimde temiz sanırım suanda da hamile kaldım 4. kimyasalımı yaşamaktan cok endiseliyim. hamile kalmakta sorun yaşamıyorum 3 ayda bir kalıyorum fakat böyle kimyasalla sonuçlanıyor ne yapacağımı bilmiyorum. bazı doktorlar pıhtılaşmamı önemsemiyor ama ben kimyasallarımın pıhtılaşmadan olduğunu düsünüyorum. ekte pıhtılaşma test sonucumu ekledim benımle aynı mutasyonlwrq sahip olan arkadaşlar lütfen konuma cevap verirseniz birbirimize destek olalım bir arkadaşımda da pıhtılaşma var doktor hamile olduğunu öğrenir öğrenmez karnından iğneye baslıcaz demis ona kan sulandırıcı icin ben doktoruma dedim silik cizgi cıktı hala bana diyor ki adet gününü bekle yani bebeğin düsmesinimi bekliyor anlamadım bazı doktorları gerçekten anlamıyorum kafayı yemek üzereyim.

Eklentiler

• IMG_2898.jpeg
    IMG_2898.jpeg
    37,9 KB · Görüntüleme: 301
Kan pıhtılaşması, kimyasal gebelik ya da bebekte kalp krizine sebep oluyormuş. Kimyasallarının sebebi bu olabilir, bende kimyasal geçirdim ama kan pıhtılaşmam var mı henüz baktırmadım ona. Kesin ama kesin bunun için düzenli bir ilaç kullanman gerekiyor, benimde arkadaşım iğne değil ama ilaç içiyordu bunun için. Başka bir doktora görün canım ihtimal etme Allah sorusun. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Benimde 3kimysal geeblik oldu geçen hafta gen testi verdim pihtilasmaya falan bakilcak sonuçları gostermeue gitcem bende Antitrombin 3 yazıyor oda 133cikmis ne demk oldugunu bilmiyrojm

ben direkt genetik testi yaptırdım ve pıhtılaşmayada bakıldı. orta seviyede olmasına rağmen bebeği gerçekten etkiliyormuş bir çok doktor önemsemiyor lakin önemsenmesi gereken bir durum bence ben hamile olduğumu öğrenir öğrenmez hemen karnımdan kan sulandırıcı iğne vurmaya basladım. ve bebeğim şuan benimle 11 haftalık olacağız🌿🩷 sizde sonuclarınız cıkana kadar korunun ve sonrasında bir perinatolog ile görüşün öyle ilerleyin.

Bende de var kan pıhtılaşmasi 2 bebeğimi de bu yüzden kaybettim maalesef benim doktorumda aynısı söylemişti ama ben adetime 3 gün kala kendim iğneyi vurmaya başladım şimdi 19 aylık bir oğlum var çok şükür

Bende de var kan pıhtılaşmasi 2 bebeğimi de bu yüzden kaybettim maalesef benim doktorumda aynısı söylemişti ama ben adetime 3 gün kala kendim iğneyi vurmaya başladım şimdi 19 aylık bir oğlum var çok şükür
bende ayni şekilde yaptim simdi 12 haftalik olucaz hamileyim sukurler olsun evlatlarimizi bize bagisladi allah

Arkadaşlar 3 kimyasal yaşadım kan pıhtılaşması olduğunu ogrendim hic bir doktor onemsemedi fakat hic bir sorunumuz yok ne eşimde ne bende rahim filmlerimde temiz sanırım suanda da hamile kaldım 4. kimyasalımı yaşamaktan cok endiseliyim. hamile kalmakta sorun yaşamıyorum 3 ayda bir kalıyorum fakat böyle kimyasalla sonuçlanıyor ne yapacağımı bilmiyorum. bazı doktorlar pıhtılaşmamı önemsemiyor ama ben kimyasallarımın pıhtılaşmadan olduğunu düsünüyorum. ekte pıhtılaşma test sonucumu ekledim benımle aynı mutasyonlwrq sahip olan arkadaşlar lütfen konuma cevap verirseniz birbirimize destek olalım bir arkadaşımda da pıhtılaşma var doktor hamile olduğunu öğrenir öğrenmez karnından iğneye baslıcaz demis ona kan sulandırıcı icin ben doktoruma dedim silik cizgi cıktı hala bana diyor ki adet gününü bekle yani bebeğin düsmesinimi bekliyor anlamadım bazı doktorları gerçekten anlamıyorum kafayı yemek üzereyim.
Canım benim aynı sorun vardı ben tüp bebekle kaldım doğana kadar oksüpar kan cıvıltıcı iğne kullandım şuan kızım 4 aylık

öncesinde kullanmadım ben direkt öğrenir öğrenmez iğneye basladım iğne daha etkili sizde erkenden ögrenmeye calısın direkt iğnenizi vurun karnınızdan doktorunuzla görüserek

X