Hamile Kalmak İsteyenler İçin

maydonozu duymamistim cok tesekkurler hemen deneyecegim adet olmadan oncemi icmek gerekiyor simdi.
ben dusukten cok korkuyorum bir yil once basima geldi tekrarlansin istemiyorum sicagin iyi geldigini duymustum ...

maydonoz bu kadar faydalıymış demek.benim adet biteli2-3 gün oldu.bir-iki gün içmenin yararı olur mu?yoksa bellli bir süre var mı???

kızlaar bide hayıt tohumu çayı var oda hormonları düzenliyo denge sağlıyo yani ve hamileliği kolaylaştırıyo

kızlaar bide hayıt tohumu çayı var oda hormonları düzenleyıp denge sağlıyo yani ve hamileliği kolaylaştırıyor

slm ikraa ben yeni üye oldum bendede iltihaplasma var idrar yolumda maydonozu denicem bilgin için saol cnm

merhabalar
ben 5yildir evliyim 4 yildir cocuk istiyorum olmuyor bu maydonoz suyunu duydum da
birde internette arastirayim dedim bu site cikti peki maydoz suyu icenler bir faydasi oldumu veya bana baska önerileriniz varmi lütfen :KK43:

a.s. çoook teşekkür ederim idrar yolları iltihabım yüzünden annem içmemi söylemişti. ama pek umursamadım ama şimdi hemen mutfağa gidip kaynatıyorum veeee bol bol içiyorum. umarım işe yarar umarım.... çünkü dr. çok korkuttu bebiş için. bi bebeğim olsun istiyorum ben senağlama

maydonoz suyu iltihap söktürür cok faydalı birde içe bilsem tadı igrenç

ebegümeci de duydum buharına oturuluyor o dahamile kalmaya yardımcı ikraaa sağol biliyordum ama daha denemedimadetim gelsin deneyeceğim

evlendikten sonra 1 sene bebeğim olmadı idrar yollarımda iltihap vardı kayınvalidem söyledi maydonozu kaynat suyunu iç kalanlarıda iç çamaşırının arasına koy ama hem hamilede kalırsın dedi benim derdim idrar yollarıydı denedim hamile kaldım,2.bebeğimde de öyle oldu.komşum bebk çok istiyodu ona söledim benimle dalga geçti komik ama iddaya girdik yaptım yine hamile kaldım sadece bi bilgiyi paylaşmak istedim belki faydasını görürsünüz...ha komşumu soruyosanız o daha deniyor:dance:
mrb arkadaşım bende bu siteye yeni üye oldum bir buçuk senedir evliyiz ve bebek istiyoruz bir buçuk senedir.doktor her gittiğimde hiç bi sorun yok diyor eşimdede aynen hiç bi sorun yok.ve ilaç veriyo yumartalıklar için. söylediğiniz maydanoz nasıl yapılıyo ve ilaç kullanırkende yapılırmı bu maydanaz

arkadaşlar yumurtlama zamanları var googleye yazın yumurtlama zamanı diye ordan hesaplayın o günlerde ilişkiye girerseniz kalma olasılığı yüksek bide ilişkiden sonra hemen kalkmayın ayaklarınız yukarı dikip en az 20 dakka bekleyin naçizane fikirlerim buarada ben hamileyim rabbim isteyen herkese anip etsin

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım sizinle paylaşmak istediğim bir sorun var ben geçen sene kürtaj yaptırdım 6 haftalıkken,ondan sonrada her ilişkiden sonra ertesi gün hapı kullandım ve bu hapın hormonları bozduğunu öğrendim.ama yaklaşık 7-8 aydır bu hapları kullanmıyorum ama yinede hamile kalamıyorum çok istiyorum bebeğim olmasını ama olmuyor banada önerilerde bulunurmusunuz çok dertliyim

slm herkeseee...
ikranın dediği gibi maydonoz suyu çok iyi geliyor...benim ablamında 1.5 sene çocugu olmuyordu..maydonoz suyunu denediği ay hamile kaldı..ayrıca bir kaç kişiden daha duymuştum maydonoz suyuyla hamile kaldıgını...

burada hamile kalmak ve bebek isteyen o kadar çok arkadaşımız varki inanın her okuduğumda inşallah hepinizde bu duyguyu tadarsınız diyorum.hamile kalmak isteyen arkadaşlar yada olanlar belki size saçma gelebilir ama hiç maydonoz suyu denedinizmi benim 3 gebeliğimde önce allah sonra maydonoz sayesinde oldu,yada tesadüftü bana öyle geldi.tekrar ediyorum saçma bi düşünce diyeniniz olabilir ama denemekten bi zarar çıkmaz

canım hamile kaldıktan sonra maydonoz düşüge neden oluyormus aklınızda olsunnnn

maydonozu duymamistim cok tesekkurler hemen deneyecegim adet olmadan oncemi icmek gerekiyor simdi.
Ben dusukten cok korkuyorum bir yil once basima geldi tekrarlansin istemiyorum sicagin iyi geldigini duymustum ...

canım ham,ile kaldıktan sonra içilen maydonoz suyu düşüge neden oluyormus aman dikkatttt bende nisanda kürtaj oldum bebegim gelişmedi 10 haftalıkken aldılar

ne zaman başlayıp nasıl içileceğini yazarsanız sevinirim..aç ya da tok? teşekkürler

Merhaba arkadaşlar.Ben de siteye yeni üye olanlardanım.Ama sizlerin yazdıklarını uzun zamandır takip ediyorum.14aylık evliyim ben de.Artık bebekte istiyoruz eşimle,daha yeni denemeye başladık ama her ay nasıl bir heyecan sarıyor insanı engellenemez bir duygu.Buradan gün gelip hepimizin hamiş oldugunu duyurmak dileklerimle kızlar!

X