hamile kalmak isteyenlere naçizene bir kaç öneri...

mavili bir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2016
5
25
35
merhaba hanımlar
bende bu siteyi çok takip ettim çok fikir aldım ama yeni üye oldum çünkü benimde sizinle paylaşmak istediğim birseyler var.Öncelikle Rabbim evlat isteyen herkese hayırlısıyla tez zamanda nasip etsin inşaallah.Bende bir sene korunmadığım halde hamile kalamadım.Bende herhangi bir sorun yok diyordu doktorlar eşimdede hız problemi vardı ama engel değil dedi doktorlar.Bu siteden çok arastırma yaptım hız arttırıcı kurler ve yiyecekleri.Keçiboynuzu kürü uyguladık ,çaksır otu bitkisini kaynatıp içirdim ve eşim aktardan aldığı çakşır macunundan yedi tabi çok düzenli kullanmadı hiç birini .İlişkilerden yarım saat önce epimedyum diye bir macun almıştı onu yiyordu bir kaşık.Her aksam 3 4 adet kuru incir bir avuç kadar kuru üzüm ceviz fındık fıstık gibi kuruyemişlerden yedi.Tabi bunlar sadece işin ufacık bir yanı.Önemli ve tek gerçek olan DUA..Size tavsiyem hiç bir zama umudunuzu kaybetmeyin ve dua etmeyi bırakmayın.Sevdiğiniz herkesden dua isteyin.Kenzul arş duasını bu siteden duymuştum onuda okudum hergün birer kere okunma şeklini netten araştırabilirsiniz.3 fatiha 3 ihlas 3 kafirun 3 felak 3 nas suresinden sonra bir defa kenzul arş duasını okuyup duamı ettim.Ve yine bir arkadaşımdan duyduğum yine bu sitede araştırdığımda gördüğüm 41 meryem suresi okumak.Hem Kendim okudum hemde 41 tane aldığım hurmayı 41 ayrı kişeye dağıtıp onlarda okuduktan sonra geri alıp 21 tane eşiniz 20 tanede kendiniz yiyip duanızı ediceksiniz.Hurmalarınızı siz kendiniz dağıtırsanız daha iyi olur sonuçta hamile kalma niyetiyle alıp dağıtıcaksınız ben öyle duymuştum.Birde adetimin 7. günü soğan suyu kürüne başladım.15 gün yapıcaktım ama ben 8 yada 9 gün yapabildim çünkü sonrasında idrar yolu enfeksiyonu geçirdim çok ağrm olduğu için korktum ve bıraktım.Soğan suyu kürünü saraçoğlunun sitesinden bulup uygulamıştım.Yine bu sitede görmüştüm ilişkiden önce bir iki ceviz içini ılık suda bekletip suyunu ve cevizin kendisini yemek.Birde hamile kalmadan 2 3 ay önce termal bir otele gittik eşimle 2 günlüğüne. eğer bu aralar tatil planı yapıyorsanız bence termal bir oteli tercih edin derim denemekten zarar çıkmaz sonuçta.Yani aklıma gelen bunlar kızlar okuduğununz gibi çok yöntem denedim ama ben bunların yanı sıra DUA nın açamıycağı kapı olmadığını düşünüyorum DUA etmekten yorulmayalım yeterki.Çünkü biz sadece Allah tan isteyebiliriz.Kün fe yekün < OL DER VE OLUR <

Cok guzel yazmisisn cnm ben de fetih süresini okudum 41 tane gunleri var onun kenzul ars süresini de okuyorum ne olur bana da dua et cok ihtiyacim var yine adet oldum bu ay ama rabbimden hem bebek hem şifa diledim inş umutluyum rabbim hepimizin yardimcisi olsun

Ederim canım inan hamile olduğumu öğrendiğim günden beri her gün isteyen herkese rabbim hayırlısıyla nasip etsin diye dua ediyorum çünkü yaşamadan kimse kimsenin derdinden anlamaz onu öğrendim.Sen de eşinde kendinize çok dua edin ve herşeyin bi zamanı var diye düşün rabbim ozamanı en iyi bilendir çünkü.Sitres yapma ve çevrendekilere kulağını tıka dedim ya yaşamadan kimse kimsenin derdini sıkıntısını anlayamaz.bende zamanında fetih suresini okumuştum gün gün değişiyodu okuma sayısı meryem suresinide oku ve hurma dağıtıp meryem suresinide okutmanı tavsiye ederim.Rabbim hayırlısıyla tez zamanda sana ve isteyen herkese nasip etsin inşaallah...

İhale bana kaldi ben sitres yaptigim icin olmuyormus herkes bana bunu söylüyor esim beni sucluyor onuda sitrese sokuyormusum cocugumuz olmazsa hayati zindana cevirirmisim kimse beni anlamiyor 4 sene gecti bizden sonra evlenenler 2. Yapti yine ben suclu oldum

banada herkes bunu söylüyodu inan eğer eşinde sende doktora gittiyseniz bir sorununuz yoksa sadece dua et lütfen çünkü dua etmek insanın sitresinide alıp götürüyo bende çok sitres yaptım çok üzüldüm çok ağladım kimse beni anlamıyo diye iki kat daha üzülürdüm ablam annem sitres yapma derdi ama nerdeee insanın elinde değil çünkü sitres yapmamak eşimle bile hiç yoktan sebeplerden sorunlar çıkabiliyodu sitres sıkıntıdan ama dedim ya ben kendimi dua ederek Allaha sığınarak çok rahatlıyodum sende öyle yap faydasını görüceksin inan.Eğer herhangi bir sorununuz yoksa yukarıda yazdıklarımıda dene derim Rabbim hayırlısıyla sana isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip etsin inşaallah...

İhale bana kaldi ben sitres yaptigim icin olmuyormus herkes bana bunu söylüyor esim beni sucluyor onuda sitrese sokuyormusum cocugumuz olmazsa hayati zindana cevirirmisim kimse beni anlamiyor 4 sene gecti bizden sonra evlenenler 2. Yapti yine ben suclu oldum
senı cok ıyı anlıyorum banada oyle dıyorlar:KK43:(

banada herkes bunu söylüyodu inan eğer eşinde sende doktora gittiyseniz bir sorununuz yoksa sadece dua et lütfen çünkü dua etmek insanın sitresinide alıp götürüyo bende çok sitres yaptım çok üzüldüm çok ağladım kimse beni anlamıyo diye iki kat daha üzülürdüm ablam annem sitres yapma derdi ama nerdeee insanın elinde değil çünkü sitres yapmamak eşimle bile hiç yoktan sebeplerden sorunlar çıkabiliyodu sitres sıkıntıdan ama dedim ya ben kendimi dua ederek Allaha sığınarak çok rahatlıyodum sende öyle yap faydasını görüceksin inan.Eğer herhangi bir sorununuz yoksa yukarıda yazdıklarımıda dene derim Rabbim hayırlısıyla sana isteyen herkese hayırlı bir evlat nasip etsin inşaallah...

cnm elimden gelen her şeyi yaptım doktor ikinizdede bi sorun yok diyor ama bence var laparoskopi istedim doktor erken dedi çatlatma iğnesi yapalım temmuzda dedi olmazsa aşılama dedi içmeiğim yapmadığım kür kalmadı manevi de çok şey yaptım sureler okudum halada okuyorum en son annem kasığını çektirelim dedi çaresizlikten onu bile yaptırdım kadın aç karnına yatırdı kasığımı çekti sol kasıgımı çekerken sen bu kasıkla nasıl durdun bugüne dek dedi göbek deliğime bastırdı iyice hiç bir nabız alamıyorum dedi ilk başladığında sonra bir ottan yakı vurdu karnıma 1 gece öyle kaldım şunu farkettim ama ben hiç sol yumurtalığımdan yumurtlamazdım kadın kasığımı çektikten sonra soldan yumurtladım bu ay birde ilişkiden önce bardak çektirdim belime daha artık ne kaldı ki diyorum sabretmekten başka

cnm elimden gelen her şeyi yaptım doktor ikinizdede bi sorun yok diyor ama bence var laparoskopi istedim doktor erken dedi çatlatma iğnesi yapalım temmuzda dedi olmazsa aşılama dedi içmeiğim yapmadığım kür kalmadı manevi de çok şey yaptım sureler okudum halada okuyorum en son annem kasığını çektirelim dedi çaresizlikten onu bile yaptırdım kadın aç karnına yatırdı kasığımı çekti sol kasıgımı çekerken sen bu kasıkla nasıl durdun bugüne dek dedi göbek deliğime bastırdı iyice hiç bir nabız alamıyorum dedi ilk başladığında sonra bir ottan yakı vurdu karnıma 1 gece öyle kaldım şunu farkettim ama ben hiç sol yumurtalığımdan yumurtlamazdım kadın kasığımı çektikten sonra soldan yumurtladım bu ay birde ilişkiden önce bardak çektirdim belime daha artık ne kaldı ki diyorum sabretmekten başka
ah ahhhhh senı cok ıyı anlıyorum moral sıfır bendede:KK61: her ay adet tarihim gelıyor acaba dıye umutlanıyorum fossss cıkıyo

senı cok ıyı anlıyorum banada oyle dıyorlar:KK43:(
ah ahhhhh senı cok ıyı anlıyorum moral sıfır bendede:KK61: her ay adet tarihim gelıyor acaba dıye umutlanıyorum fossss cıkıyo
hep aynı cnm hep aynı benim 5 gün var adete kendimi hazırlıyorum şimdiden gerçi bu sefer hemen osun istiyorum tedaviye başlayacağız çünkü bi umut işte inşalah daha fazla beklemeyiz

hep aynı cnm hep aynı benim 5 gün var adete kendimi hazırlıyorum şimdiden gerçi bu sefer hemen osun istiyorum tedaviye başlayacağız çünkü bi umut işte inşalah daha fazla beklemeyiz

bende o kasık çektirmeden yaptırmıştım bi faydasını görmemiştim ama bak ne güzel sen soldan yumurtlayabiliyomuşsun artık sen inşaallah görürsün faydasını bele kupa

bende o kasık çektirmeden yaptırmıştım bi faydasını görmemiştim ama bak ne güzel sen soldan yumurtlayabiliyomuşsun artık inşaallah görürsün faydasını bele bardak çektirmiştim bende bi arkadaşım yapmıştı çok profesyonel olmasada bu işte onuda denemiştim.İyi yapıyosun canım zararı olmıycak herşeyi denemekte fayda var elinden gelen herşeyi yap gerisi kısmet

MUBAREK GUNLER HURMETINE RABBIM BIZLERE NASIP ETSIN ANNELIGI...
Bende 6 yildir bekliyorum kizlar .malesef yapilan tedavilerde iyice moralim dusmeye basladi.
2 olumsuz asilama 1 tup bebek .ikinci icin guc ve sabir diliyorum RABBIMDEN.OLSUN INSALLAH ARTIK...
Bizi bizden daha iyi kim anlarki evli olmayanlar bile akil verir oldu Allahim çildiricam sen ne anlarsinki dicem kendimi zor tutuyorum artik

aynı şeyi eşim de bana söylüyo canım. kendisinde hız problemi var.

çevremdekiler beni suçluyo kafanda çok büyütüyosun diyolar. bana bunu söyleyenler 6 - 7 denemede hamile kalanlar, 7 ayda kafayı yeme noktasına gelenler. bir buçuk yıldır neler yaşadığımı bilmeden beni eleştiriyo :KK43:

insanlar öyle nankörki halinden anlamasını beklerken bir tekme de onlardan yiyosun. kafandan at çocuk fikrini... ne kadar kolay geliyo söylemesi....yaşamayan anlamıyo tamam da bu durumu yaşayıp çektiği acıları unutup ukala ukala karşımda konuşanlar daha çok canımı yakıyo :KK43:

Merhaba hanımlar bende 8 aylık evliyim ilk aylarda eşim çok istekliydi ben istemedim 3 aydan sonra bende istemeye başladım her denememiz sonucu hüsran oldu ve daha öncesinde hiç stres yapmıyorken şimdi hep stres yapıyorum elimde olmayan sebeplerden doktorlara gittim hiçbirşey olmadığını söylediler pko var bende ama çok sıkıntılı değil engel olmaz drdi doktor folik asit verdi onu içiyorum bakalım 9 temmuz adet dönemim merakla bekliyorum inşallah tez Zaman'da isteyen herkese Allah nasip etsin

Meraba kızlar bende 3yıldr evliyim yapmadığım şey kalmadı cocugum olmadı meryem suresi 500 yasin 7 elmaya ibrahim suresi kenzül arş duası bal tarçın çörek otu vs hersey yaptım aşılama yaptım olmadı hersey allahtan dualar edin bol bol içten edin ben tek ediyordum esime dedim belki allah senden de istiyor nolur sende et esim de dua etmeye başladı allah çok büyük olcak birgün inşallah vee doktor bana tüp bebek yap dedi bn istiyorum ama annem izin vermiyor diye yapmıyorum rezervinin azalır diye yasım 20 daha beklerim dedim dua bol bol edicem 4444 tane salatı tefriciye duası okuyacam bn inanmıyorum olcak allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Meraba kızlar bende 3yıldr evliyim yapmadığım şey kalmadı cocugum olmadı meryem suresi 500 yasin 7 elmaya ibrahim suresi kenzül arş duası bal tarçın çörek otu vs hersey yaptım aşılama yaptım olmadı hersey allahtan dualar edin bol bol içten edin ben tek ediyordum esime dedim belki allah senden de istiyor nolur sende et esim de dua etmeye başladı allah çok büyük olcak birgün inşallah vee doktor bana tüp bebek yap dedi bn istiyorum ama annem izin vermiyor diye yapmıyorum rezervinin azalır diye yasım 20 daha beklerim dedim dua bol bol edicem 4444 tane salatı tefriciye duası okuyacam bn inanmıyorum olcak allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Peki sende bir sorun var mı doktor birşey drdi mi sana

Canım bnde gecen ay pko hastası oldugumu söyledi ama yumurta oluyor esimin sperm hızı yavaş ondan olmuyor ama bn inanmıyorum bu şeylere hersey allahtan ilk iki yıl ikimizde hiç bir şey yoktu olmadı olsaydı o zaman olurdu zamanım var demekki

Merhaba hanımlar bende 8 aylık evliyim ilk aylarda eşim çok istekliydi ben istemedim 3 aydan sonra bende istemeye başladım her denememiz sonucu hüsran oldu ve daha öncesinde hiç stres yapmıyorken şimdi hep stres yapıyorum elimde olmayan sebeplerden doktorlara gittim hiçbirşey olmadığını söylediler pko var bende ama çok sıkıntılı değil engel olmaz drdi doktor folik asit verdi onu içiyorum bakalım 9 temmuz adet dönemim merakla bekliyorum inşallah tez Zaman'da isteyen herkese Allah nasip etsin
cnm 8 ay daha cok yeni.biraz oluruna birak ilk 1 yil cok normal diyor doktorlar.
rahim spermi yabanci gorup kabul etmiyormus.ins olur kisa zamanda.bu arada yasin kac ?

X