hamile kalmak isteyenlere naçizene bir kaç öneri...

Bu iler duayla hurmayla olmaz arkadaşlar böyle saçma şeylere umut bağlamayın dinimizde de yok ne demek 41 kişiye bilmem ne yap?
neden 41, 39 olunca eksik mi oluyor?

her şey duayla hemen oluyorsa neden tıp bilimi var?
hastalanınca da doktora gitmeyin oturun dua okuyun sabaha kadar.

yazık yani hurafelere bel bağlanıyor resmen..

cnm 8 ay daha cok yeni.biraz oluruna birak ilk 1 yil cok normal diyor doktorlar.
rahim spermi yabanci gorup kabul etmiyormus.ins olur kisa zamanda.bu arada yasin kac ?
25 ya çok yeni biliyorum ama işte her defasında olmayınca insanda ister istemez kötü oluyor bide üstüne hiç korunma olmayınca olmaması da kötü ediyor insanı

Bu iler duayla hurmayla olmaz arkadaşlar böyle saçma şeylere umut bağlamayın dinimizde de yok ne demek 41 kişiye bilmem ne yap?
neden 41, 39 olunca eksik mi oluyor?

her şey duayla hemen oluyorsa neden tıp bilimi var?
hastalanınca da doktora gitmeyin oturun dua okuyun sabaha kadar.

yazık yani hurafelere bel bağlanıyor resmen..
Allah ol der ve olur doktorlar ilaçlar ve tıp bilimi sadece bir vesiledir. Biz sadece Rabbimden isteriz ve ona guveniriz . Yer gök dua ile anlatabildim miii ?

Allah ol der ve olur doktorlar ilaçlar ve tıp bilimi sadece bir vesiledir. Biz sadece Rabbimden isteriz ve ona guveniriz . Yer gök dua ile anlatabildim miii ?

hanımefendi cahilce konuşmayın madem allah ol deyince oluyor o zaman neden doktora gidiyorsunuz?
oturun evinizde.
bu dediğinizin allah'tan istemekle alakası nedir?
kitabın neresinde yazıyor 40 kere filan duayı okuyun diye.
dinimizi böyle hurafelerle kirlettiler yazıklar olsun.

hanımefendi cahilce konuşmayın madem allah ol deyince oluyor o zaman neden doktora gidiyorsunuz?
oturun evinizde.
bu dediğinizin allah'tan istemekle alakası nedir?
kitabın neresinde yazıyor 40 kere filan duayı okuyun diye.
dinimizi böyle hurafelerle kirlettiler yazıklar olsun.
sen tedbirini almazsan taktirini Allah vermez ki kun feye kun rabbim ol demezse hic birsey olmaz zaten sukadar su okunacak bkdar bu okunacak zaten demiyorki rabbim böyle emrediyor diye sadece duyulanı yapmıs belki olacak belki olmuyacak sen böyle azarlayarak yanlıs yapıyorsunuz dersen sen sogutursun asıl nazık ol biraz

Artık bizlerde Anne olalım Rabbim tek dileğim isteğim bu hayatta ki tek amaxım canımdan bir canı kucağıma almak.

X