Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

bestece canım sende aramıza hoşgeldin
pamuğu geceden koy sabaha kadar kalsın
yumurtlaman azsa incir kürü bide ballı polen kürü var denemeye değer
ben ilk defa deniycem daha önce bunlar olmadan hamiş kaldım
keçiboynuzu kürünü eşime denemedim onun test sonucu normal bi sorun yok:nazar:
başka sormak istediğin varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olurum canım a.s.

paylaşımn için teşekkürler bugun gittim polen tozundan aldım ama şu anda reglıyım aslında tam olarak da diilim 5 gün oldu ama sadece 3 damla geldı ilk defa böyle oldu... ne zman kullanmaya başlayayım ? tşkler

selam kızlar ..kusura bakmayın şehir dışındayım cevap yazamadım nezamandır.kızlar lütfen ben daha önce defalarca açıkladım şu yağ meselesini o doğal olduğundan dolayı spermlerle hiç bir alakası yok..bu yağı içinize koyduğunuzda onun sadece keskin kokusu sıcak olmasını sağlıyor bunu ben VİKİS OLAYINADA BENZETMİŞTİM..neyse bu spermleri tükürük bile öldürür olayı çok doğru herhangi bir krem kimyasal içerdiğinden dolayı tabikide zararlıdır..ama lütfen mantığınızı kullanın o adaçayı yağı sadece vajinanın ağız kısıma koyuluyor pamuğun yarısı dışarda ve sadece 2-3 damla damlatılıyo..spermlerde o sırada rahime doğru yolculuk yapmış oluyolar yani pamukla hiç bir temasta bulunmuyolar.herkez bir iradeye sahip ben kimseyi zorlamadım bu yağ için asla yapmamada ama benim şahsen babaanem bunu denedi ve sonucun gördü ben paylaştım sizinle haa deneyen de var denemeyip teşekkür edende var saygı duyarım ben bunları hala deniyorum..polen tozunu balı devam ediyorum..adaçayı yağını hastalığımın 5.günü gece koyup sabahta çıkarıyorum ..ve bunu ilişkiden sonrada yapıyorum ..ha şu sancı meselesi bazı kadınlar ilişkiden sonra orgazım olamazlar aynısını bende yaşadım ve yumurtalıklar kasıldığından dolayı boşalamadıkça bize sancı olarak döner ben bunu doktoruma sordum ..arkadaşımızın yaptığı yağ ile ilgili hiç bir alakası yoktur.çıkan spermler zaten çıkması gereken spermlerdir tabikide sarıdır..bunu öğrenmek isterseniz bi peçeteye koyun spermleri sabahta ne renge ve ne kıvama geldiğini göreceksiniiz..ben adaçayı yağına laf söyletmem evet ben hamile kalamadım belki bu ay ama onun siz hiç bir zararı olmaz olamazda..ben 1 yıl 3 ay doğum kontrol hapı kullandım o yüzden hapı bırakalı daha 8 ay oldu daha dün başka bir doktorla görüştüm ve bana dediki seni koruyan tamamen hala doğumkontrolün etkisidir çünkü okuyun onun prospektürünü bıraktıktan sonrada 1 yıl koruyo çoğunlukla tabi..lütfen rica ediyorum eğer kafanızı kurcalıycak birşey olursa ve bunu şüphe ile bakıyosanız nolur bu yağı yada kürü kullanmayın ozaman ben sadece tavsiye ettim okadar..ben çok ümitliyim bu inanma gücü belkii canı veren allahtır bizim yaptığımız sadece piskolojik olarak kendimizi rahatlatmaktır..gerçekten keşke bu konuyu hamile kaldıktan sonra yazsaydım ozaman evet bu kürlerle hamile kaldım diyebilirdim ama napim buseferde olmadı ama ben ASLA KÜRLERİ SUÇLAMIYORUM..ben bu konuyu kapatmayı düşünüyorum lütfen eğer sizde onaylıyosanırz bana cevap yazınız..SAĞLICAKLA KALIN SEVGİLER..

sen sıkma canını bıtanem yapan yapsın yapmayanda kendı bılır moral bozmak yok bende bu arada hala adet olmadım pazartesı dr gıtmeye karar verdım bakalım ne dıyecek hayıt tohumu benım hormonlarımı bozdu galıba neyse bakalım ne olacak

arnavutgüzeli bence konuyu kapatmayı unut biz burda paylaşımda bulunup hem bilgi sahibi oluyoruz hem dertleşiyoruz okuyan yapacak diye bir kural yok herkesin özgür iradesi var ben de bu küre inananlardanım reglimin 2. günündeyim 5. günü başlıyacağım ve sonucu da süreci de paylaşmak istiyorum Allah en yakın zamanda bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah

paylaşımn için teşekkürler bugun gittim polen tozundan aldım ama şu anda reglıyım aslında tam olarak da diilim 5 gün oldu ama sadece 3 damla geldı ilk defa böyle oldu... ne zman kullanmaya başlayayım ? tşkler

bence bir test yap bazı gebeliklerde böyle olabiliyor diye duydum umarım hamilesindir

arnavutgüzeli bence konuyu kapatmayı unut biz burda paylaşımda bulunup hem bilgi sahibi oluyoruz hem dertleşiyoruz okuyan yapacak diye bir kural yok herkesin özgür iradesi var ben de bu küre inananlardanım reglimin 2. günündeyim 5. günü başlıyacağım ve sonucu da süreci de paylaşmak istiyorum Allah en yakın zamanda bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah
canımsıın teşekkür ederiim ..:1hug:

hayır kapatma konuyu ben inanıyorum adaçayınada incirede polenede balada
kimse kimseye zorla bişey yaptıramaz beğenmeyen yapmasın
eskiler çok şey bilirler ve tecrübelilerdirde babaanneler ve anneanneler yapıyosa ben inanıyorum sonuçta eskiden tıp bukadar ilerdemiydi ultrasonmu vardı yumurta takibimi vardı
sen bildiklerini paylaşmaya devam et lütfen sıkı takipçinimyerimseniben

hepinize teşekkür ederim..bana verdiğiniz moral için de aynı zamanda..gönül isterdiki bu kürün sonucunu biran önce alın diye ama kısmet vardır bi hayır ne diyeyimki..BENİM POLENİM BİTTİ gittim bu seferde arı sütü polen bal ve ısırgan otu karışımını aldım hepisi aynı kavanozda..adaçayı da devam..ama geçende paylaştım bunu diğer topiğimde ..teyzem aynı tedaviler görüyodu sonra yurt dışına gitti orada 3 hafta arayla hormon testi yapılmış PROLAKTİN v.s ama bunu adetin 5.gününde yapmışlar ve tahlillerin sonucunda herhafta farklı farklıymış .ona aynı zamanda E VİTAMİNİ VERMİŞLER..TABİ BABAANNEMİN KÜRÜ SAYESİNDEDE 3 AY SONRA HAMİLE KALMIŞ..birde geçen yazdım şu doğumkontröl hapı nekadar kullandıysan okadar seni korurmuş yani geçici kısırlık yaparmış..bizde demek o kervana katılanlarız..ne mutlu bazı kadınlarda ertesi gün hapını unutuncada hamile kalıyolar(aynı şu kocasının ceketini giyse hamile kalıyo diyenler gibii)SAĞLICAKLA KALIN ALLAH TEZ ZAMANDA O CENNET KOKULU MELEKLERİNİ KARNINIZA KONDURSUN..sevgiler

aktara gıttım yagdan kalmamıs.bır cok soran oldu tv de mı soyledıler dıyor:) bugun de adetınmın 5.gunuydu kotu oldu :KK43:

olsun önemli değil yarın başlaa obür gün balşa geç kalmış sayılmazsıın...KEŞKE KADINLAR KULÜBÜNDEN OKUDUM DESEYDİN (belki bu siteden kimsenin haberi yok çok kişiye ışık olucaktık)..Sağlıcakla kal sevgiler

kızlar dün ilk defa yağı kullandım gerçekten ısıtıyor ama akıntı ya da ağzımda bir tat oluşmadı bugün biraz daha fazla damlatıp deniyeceğim dün yakar diye korkup az damlattım inş işe yarar öptüm hepinizi

merhaba yazdıkların benim için çok önemli bende 1.5 yıllık evliyim bende polivik over kisti var ama çok dirençli bir bünyem var ne denediysem olmadı.şimde regl olmayı bekliyorum ki horman testi yapıp rahim filmi çekeyim inşallah senin umudun gerçekleşir....

selam ENİSE25 aramıza hoşgeldin..geçmiş olsun öncelikle..sen adet oluduğunda 5.gün yağı hemen kullanmaya başla canım sonrada polen tozunu ve balı ihmal etme göreceksin allahın izniyle herşey dahada kolaylaşıcak senin için..benide kistim vardı ve rahim filminden sonra kendinen patladı bayağı yapış yapış akıntım olmuştu sen içini yeterki ferah tut ..YORUMUN VE DİLEĞİN İÇİN TEŞEKÜR EDERİM..TRAPPER55..YAĞ ISITTI DİMİ GÖRDÜNMÜ HİÇ BİR YAN ETKİSİ OLAMAZ ZATEN İYİ SEVİNDİM HADİ BİSMİLLAH ..(ilişki sonrasında kullanmak şart değil kızlar onu sadece ben yapıyorum siz koymayabilirsiniz..nasılsa ilişkiden sonra ben peçete koyup altımda yastıkla uyuyorum eeee bünyem de alıştı bu pozisyona:))))))) bari oraya ADAÇAYI YAĞINI PAMUĞA DAMLATIP KOYUYORUM..)güzeliim ayrıca tat oluşması şart değil bu kafanı kurcalamasın herkez hissetmeyebilir o tadı..BENDE SENİ ÖPÜYORUM HEPİNİZİİ AYRICA SAĞLICAKLA KALIIN ..sevgiler..

olsun önemli değil yarın başlaa obür gün balşa geç kalmış sayılmazsıın...KEŞKE KADINLAR KULÜBÜNDEN OKUDUM DESEYDİN (belki bu siteden kimsenin haberi yok çok kişiye ışık olucaktık)..Sağlıcakla kal sevgiler

canım benim,allahtan aktar kalabalıktı ,nerde duydun dese soylesem bole bole dıe,ne yapacaksın diye soracak bu sefer. ne dıyecegımı de bılmıyodum yani:) hemen sıvıştım ordan

sevgili arnavut güzeli bir saattir birden 28 e kadar yazıları okudum üşenmeden hemde bu saatte yavrum kırk kere açıklamışın verdigin daha dogrusu paylaştıgın bilgi için çooook teşekkür ederim inanan inanır inanmayanıda inandırmak zorunda degilsin sen insanlık vazifeni yaptın içini ferah tut tebrik ediyorum bi aydır sabırla geldin bu güne inşaallah rabbim tez vakitte gönlüne göre verir ben gebelikteyim genelde tekrar teşekkürler k.i.b

helal olsun sana arnavutgüzeli çabana sabrına ve özverine hayran oldum baştan sona kadar tüm yazışmaları okudum çok güzel paylaşımlar yapmışsın yarın hepsine başlıyorum :)))inşallah derdimize derman olur hepsi de çatır çatır doğururuz hepimiz:)))))

aa beni çok duygulandırdınııızsenağlama yapmayın noluur tabikide yazıcam paylaşıcam büyük bir zevkle bu benim görevim eğer bu konuyu açtıysam inanınki hakkını vermem gerek..ben başta çok tereddüt etmiştim gerçekten aceba dedim önce sonucu ben alayımda öyle paylaşayım dedim(bide yabancı olduğumdan dolay zar zor yazıyorum eşime soruyorum cümle doğru oldumu diye):eek:kaydirigubbakcemile3neyse sonra cesaretimi topladım belki dedim benim bünyem bu kürlere biraz geç cevap verir,belkide bazılarına bu kür umut olur ben sebep olurum..inanın bi arkadaşımız hamile kalınca okadar sevindiimkii sanki ben hamile kaldım bu sefer daha çok ümitlendim..hiç sıkılmadan defalarca yazdım yine yazıcam tabikide..:eek: siz yeterki yapın yeterki sonuç görün YETERKİ İNANIN..çünki herşey beynimizde bitiyo buna engel olamıyoruz sürekli gebelikle ilgili meşkulüz o yüzden bu kürler birazda olsa bizim rahtlamamızı sağlıyo..tekrar tekrar TEŞEKKÜR EDERİİM HEPİNİZE..ÇOK SAĞOLUN :1hug::asigim::eek:a.s.

doktora gıttım kızlar ilk once yara var dedı onun ıcın smeer testı istedı sonucunu yarın alacam.daha sonra polikısttık over teshısı koydu onun ıcınde igne verdı ıgneden sonra adet olup ikinci yada üçüncü gün LHtestı verecem bu kadar işte baska bısey demedı sonuclardan sonra yaranı yakacam dedı bakalım ne olacak cok korkuyorum bu yara neden oldukı bılen varmı

X