Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

elma kürü nasıl bişey arkadaşlar

canım elma kürü nasıl bişey diye sormuşsun ama ben elma yağı nasıl bişey onu açıklayayım.adaçayı yağı olarakta geçiyo.rahim ve tüplerdeki iltihabın atılmasını sağlıyo.bende buradaki arkadaşların tavsiyelerine göre kullandım.benim tüplerim kapalı enfeksiyon nedeni ile.şimdi sonucu bekliyom bakalım olcakmı.tampon yada pamuğu yağa bandırıp vajinaya yerleştiriyosun.ama bunu yumurtlama gününden önce yapıyosun.umarım sormak istediğin şeyi doğru anlamış ve yardımcı olmuşumdur.hihoyyyt

canım elma kürü nasıl bişey diye sormuşsun ama ben elma yağı nasıl bişey onu açıklayayım.adaçayı yağı olarakta geçiyo.rahim ve tüplerdeki iltihabın atılmasını sağlıyo.bende buradaki arkadaşların tavsiyelerine göre kullandım.benim tüplerim kapalı enfeksiyon nedeni ile.şimdi sonucu bekliyom bakalım olcakmı.tampon yada pamuğu yağa bandırıp vajinaya yerleştiriyosun.ama bunu yumurtlama gününden önce yapıyosun.umarım sormak istediğin şeyi doğru anlamış ve yardımcı olmuşumdur.hihoyyyt

benimde 2 tüpüm ilkfilmde kapalı çıkmıştı.Daha önce yazdığım ot karışımını 2 ay kadarkullandım. bir de adaçayını 2 damla şekere damlatıp her gün sabah aç karnına almıştım.10 gün de biyoenerji uzmanına gittim .Gerçekten mükemmel bir masaj(10 dakika ve biyoenerji ile 2.filmimde 2 tüpümde açık çıktı.

şu andada 2 aydır her gün sabah aç karnına 2 adet kuru incir yiyorum.çok faydasını gördüm.

Bir de adetin ilk günü adaçayı yağını kasıklarıma sürmeye başladım çok ıstıyor.ve rahat adet dönemi geçirmenizi sağlıyor.aynı zamanda polen ve bal karışımınıda sabahları almayı ihmal etmiyorum.Bu ay adetim çok temizdi ve adetin 2.günü devamlı kan topak ve pıhtılarını vücuttan attım.yani diğer adetlerimden farklı olduğunu gerçekten gördüm.

paylaşımın için teşekkürler canım.bende deniycem.umarım sonuç alırım.off çok yoruldum artık sürekli çare aramaktan.pes etmekte istemiyom.inşallah olur inşalllaaaaah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::

meraba arkadaslar bende cok istiyorum ama birtürlü olmuyor ya,3aydir ugrasiyoruz ama olmuyor,tam yumurtlanma zamanimida kacirmadim,simdide regelim üc gün önce erken geldi,ve üc gün sürdü ve gelende cok koyumsu ve fazlaydi.arkadaslar bana yardimci olan yokmu,bu ne anlama geliyor.

sves'cim merhaba sanırım korunmayı bırakalı 3 ay oldu öğle değilmi daha çok yeni dert etme benim de altı ay oldu ilk zamanlar adetim benimde 3 gün önce olmaya başladı,kanın rengi biraz daha farklıydı,26 yaşındayım ve bugüne kadar adetimin hiç geçiktiğini hatırlamıyorum ama korunmayı bıraktıktan 2 ay sonra 10 gün gecikti bu kez kesin hamileyim dedim ama olmadı, bunlar çok normalmiş,doktorum öyle söyledi yüzde 90 ı da psikolojik zaten yaşın kaç bilmiyorum ama 30 yaş altı 1 yıla kadar normalmiş gebe kalamama onun için daha çok erken umarım daha uzun zamanlar beklemek zorunda kalmayız hiçbirimiz

ah kızlar bende 9 aydır bekliyorum. ama olmuyo ya olmuyo

canlarım yaa yapmayın böyle daha yeni sayılır korunmayı bırakmışsınız.9 ay 6 ay 3 ay bence karamsarlığa kapılmak için çok erken.benim 5 yıldır olmuyo hemde hiç korunmadım.birsürü problem var.ama hiç karamsar olmadım.sadece çare aramak biraz yoruyo insanı.3 aşılama ve 1 tüp bebek denemem oldu.olmayınca olmuyo işte.sakın üzülmeyin olucak mutlaka.çok dua edin ve çare aramaktan çok yorulsanız dahi vazgeçmeyin.inşallah rabbim sizi benim kadar yada daha fazla bekletmeden bebeklerinize kavuşturur.sevgiler.:Saruboceq:

amin canım amin....İnşallah tez zamanda bizimde bebişlerimiz olur

günaydın kızlar 4 gün gecikmeden sonra dün gece adet oldum.canım cok sıkkın moral sıfır.hayırlısı umudumu yitirmek üzereyim.

canlarım çoktandır yoktum buralarda malum bayram tatiliydi ailelerimizle geçirdik o nedenle giremedim bir de konu taşınmış hemen bulamadım
benim adetim perşembe günü bu arada başka dra gittim eşimin sperm hareketliliği azmış eşim yeniden dra gidecek bakalım hayırlısı bekliyoruz biraz daha, moraller bozuktu ama toparlandık çok şükür
arzucum canını sıkma canım biliyorum çok zor bizde her ay aynı şeyleri yaşıyoruz emin ol ama her şeyde vardır bir hayır sabırla umutla beklemekten başka yapacak birşeyimiz yok
arnavut güzeli canımcım hadi ama haber bekliyoruz meraktan öldük umarım hamilesindir Allah hepimizin gönlüne göre versin öptüm hepinizi

arnavutgüzeli sen ne yaptın inşallah hamilesindir.senin güzel haberinle mutlu olacam.Allahım sana ve tüm arkadaşlara nur topu gibi bebekler nasip etsin.

günaydın kızlar 4 gün gecikmeden sonra dün gece adet oldum.canım cok sıkkın moral sıfır.hayırlısı umudumu yitirmek üzereyim.

sakın canım umudunu yitirme.o nasıl söz öyle.bir bebeği böle sabırsızlıkla beklemek,elinden gelini yapmak,çare aramak,bazen çaresiz kalmak gerçekten çok zor.bazen bende diyorum artık yeter olmazsa olmasın ama buna kendim bile inanmıyorum.tekrar çareler armaya devam ediyorum.biz özel anneler olucaz.okadar zor aşamalardan geçiyoruz kii...mesela en basitiniden bi elma yağını denerken aaa dedim doktorsuz kendi imkanlarımla bebeğimi arıyorum.bakalım ben bu ay sonuç alabilcekmiyim.elma yağını denedim.adetim 25 aralıkta.dua et kendin için ve bizim için.

kız arnavut güzeliii. çatladım valla .ne oldu sonuç nee.hadi canım ya çok merak ediyorum.

<P>Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım baştan sona yazdıklarınızı okudum özellikle arnavut güzeli teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunmak isterim ki bilgilerini bizlerle paylaştığın içinhihoyyyt

Bende sizler gibi aynı dertten müzdarip bir insanım gayet pozitif neşeli olmama rağmen artık çevre baskısından dolayı moralmen çökmekteyim, her konuyu çok iyi araştırırım benim proplemim tüplerimden biri tıkalı denilmişti 1 yıl önce bu yılda trodidimin çalışmadığı ortaya çıktı tiroid çalışmadığı zaman fetus oluşmazmış :KK43: öncelikle ben ibrahim saraçoğlunun sitesinden kürlerini araştırdım öncelikle soğan kürünü akabindede incirle havuç kürünü denemek istiyorum annem aktara gittiğindede adaçayı yağını alacak bakalım bunun yanı sıra maydonoz buğusunu da yapacağım ay allahım artık inşallah karar eder de bizlerde hamiş kalırız ben 2.5 yıllık evliyim üstelik :KK43:

bana verdiğiniz moral için çok teşekkür ederim.evet dediğiniz gibi umut kaybetmek yok.Güzel Allahımın günü saati var onu bekliyor.Allahım hepimize güzel tatlı bebekler nasip etsin.dualarım hepiniz için bana güzel haberler verirsiniz inşallah.

Son düzenleme:
X