Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

BSKK..O KÜRÜ BAYANIN DEDİĞİNE GÖRE kavanozun yarısına gelmeden hamile kalmış o üçünüde karıştırıp içmiş ama BEN AKTARCIDAN ALDIĞIMDA sütle kulanmamam gerektiğini söyledi çünkü SÜT PANZEHİR OLDUĞU İÇİN ETKİSİNİ %50 DÜŞÜRÜRMÜŞ bende sadece aç karnına sabahları kalktığımda bi çay k.onadn bide bal alıyorum..istediğin kadar uygulayabilirsiin sadece hamile kalmak için değil ayrıca çok faydaları var..tadı çok çok güzel değil ama ballakarıştırıp içildiğinde güzel oluyo olmadı ılık suya karıştırıp için..EVET İSTEDİĞİN ZAMAN BAŞLAYABİLİRSİİN..Rica ederiiim ayrıca inşallah siz benden öncee hamiş kalırsınızdaa bende bu olaya vesile olmuş oluruum:)

kaydirigubbakcemile3 saol canım deniceim hemen :)) iNş işe yararr en kısa zamanda hamiş haberleri çoğalır :)))

canım öncelikle güzel bir konu açmışsın teşekkür ederim... dün akşam bende hemen polen tozu aldım ve bala karıştırıp yemeğe başladım... eşimede yedirsem birzararı olurmu birde bu arısütü, bal ve poleni karıştırsak nasıl olur ondanda eşimle ikimiz yesek bir zararı olurmu.... birde eğer üçünü birden kullanabiliyorsak ölçüleri ne kadar olacak....

canım sen ye eşine başka şeyler yedir....zararını bilemeyiz ama.bildiğimiz kadınlar için....

hımmm ozaman yedirmeyeyim..... ben kendim yemeye devam edeyim en iyisi.... ama zararının olacağınıda düşünmüyorum yani nette araştırdım zararlı birşey değil yani herkes kullanabilir diyor arı sütü ve polen tozu için ama yinede bilemiyorum....

canım sen ye.bakarsın oda vesile olur allahın izniyle....sabretmek lazım..hele stresten uzak durmalıyız...rabbim hepimize nasip etsin işallah...

evet arkadaşlar benimde var bir arkadaşım 6 yıllık evli hangi dr a gittiyse hamile kalamdı ne zmanki elma yağını rahmine koyup yattı o ay hamile kaldı şimdi 6 aylık hamile bende bulmaya çalışıyorum onu yapacağım inşallahhhh

arkadaşlar bu elma yağı gerçekten işe yarıyor galiba bir zararı olur mu birde tek başına elma yağı kullansak nolur normal yağla karıştırmak şart mı alanlar aktardan ne deyip aldınız birde acı elma yağı varmış ikisi aynı mı biliyorum çok uzattım ama denemek istiyorum umut

kızlar ben bugün aktara gittim tek polende vardı ama karışım aldım ben kavanozda hazır arı sütü ,polen ve bal karışımı yarın sabahtan itibaren başlıorum bakalım artık :)))))

arkadaşlar bu elma yağı gerçekten işe yarıyor galiba bir zararı olur mu birde tek başına elma yağı kullansak nolur normal yağla karıştırmak şart mı alanlar aktardan ne deyip aldınız birde acı elma yağı varmış ikisi aynı mı biliyorum çok uzattım ama denemek istiyorum umut
SELAM TRAPPERyerimseniben Elma yağı ama aynı zamanda ADA ÇAYI YAĞI DİYE GEÇİYO..zararı kesinlikle yok üşütmeye kullanıyodum ben şekere döküp yiğodum çünkü benim yaz kış ayağım hep buz gibidir e malum çabuk üşütüyorum...Ada çayı yağını yağla karıştırıp koyun dememin sebebi çok yakıcı bişey o yüzden bazılarınızın cildi hassas olabilir diye ama kim dayanırsa( ki okadar yakıcı değil )öyle yapsın.ACI ELMA YAĞI DEĞİL SAKIN ADAÇAYI YAĞI BİRAZ ACI VE KESKİN KOKUSU VAR KIZLAR DİKKAT EDİİN BAK..ECZANELERDE VE AKTARCILARDA SATILIYO ..eskiden bebeklerin göbek deliğine ayak altlarına sürüp yatırırlarmış sıcak olsun diye..KIZLAAR BEN DÜN GECE TAMPON ALDIM EN KÜÇÜK BOYUNU YATMADAN ÖNCE adaçayı yağı sürdüm VE KOYDUM BAYAĞI Bİ DERİNE ÖYLE YATTIM ve acıyı falan hiç hisetmedim.. BEN BUNU 4 GÜNDÜR UYGULLUYORUM işallah olur lütfen sizde deneyin birşey kaybetmezsiniz tam aksine çok yararlı DİĞER YAZDIĞIM YAZILARI DA OKUYUN..

eşinizlede yiğin yaa ne fark eder benim eşimdee yemek istiyoo ama ben vermiyorum zatne KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİNİ yiğoo malum fazla dopinge gerek yokk:)))))okadar hormon takviyesi aldık hiç bişey olmadı madem DOĞAL ŞEYLERLE HİÇ BİŞEY OLMAZ ALLAHIN İZNİYLEE BU AY HEPİMİİİZ HAMİLEYİİİİİİİİİZ AMA BENİM KÜRÜMLEE OKMUUU geç kalmayıın başlayııın artıkıın..SEVİNDİRİK OLALIIM bu ay...

teşekkür ederim bilgilerini bizimle paylaştığınız için bende geçenlerde bir yerde okudum çatlamayan yumurtalar için bir kür öğrendim ;8-9 tane kuru inciri soğuk suda yıkayın sonra yarım lt suya atın 8-9 dk. kaynatın (kaynatma süresine uyun )sonra ılımasını bekleyin ılıdıktan sonra yarısını kahvaltıdan sonra diğer yarısınıda öğle yemeğinden önce iç. bu kürü 25 gün uygulayın ( HERGÜN TAZE HAZIRLANACAK ) BU kürün etkisini arttırmak için beyaz kuru soğanı ince kıyıp üzerine bir yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10 dk. önce yiyin bunu haftada 4 kez tekrar edin. bu kür POLİKİSTİK OVERDEN DE KORUR. bende bugün başlıycam inşallah hayırlısı olsun hakkımızda

:
SELAM TRAPPERyerimseniben Elma yağı ama aynı zamanda ADA ÇAYI YAĞI DİYE GEÇİYO..zararı kesinlikle yok üşütmeye kullanıyodum ben şekere döküp yiğodum çünkü benim yaz kış ayağım hep buz gibidir e malum çabuk üşütüyorum...Ada çayı yağını yağla karıştırıp koyun dememin sebebi çok yakıcı bişey o yüzden bazılarınızın cildi hassas olabilir diye ama kim dayanırsa( ki okadar yakıcı değil )öyle yapsın.ACI ELMA YAĞI DEĞİL SAKIN ADAÇAYI YAĞI BİRAZ ACI VE KESKİN KOKUSU VAR KIZLAR DİKKAT EDİİN BAK..ECZANELERDE VE AKTARCILARDA SATILIYO ..eskiden bebeklerin göbek deliğine ayak altlarına sürüp yatırırlarmış sıcak olsun diye..KIZLAAR BEN DÜN GECE TAMPON ALDIM EN KÜÇÜK BOYUNU YATMADAN ÖNCE adaçayı yağı sürdüm VE KOYDUM BAYAĞI Bİ DERİNE ÖYLE YATTIM ve acıyı falan hiç hisetmedim.. BEN BUNU 4 GÜNDÜR UYGULLUYORUM işallah olur lütfen sizde deneyin birşey kaybetmezsiniz tam aksine çok yararlı DİĞER YAZDIĞIM YAZILARI DA OKUYUN..

teşekkür ederim en yakın zamanda deniycem umarım faydasını görürüz buradan hamiş haberleri veririz:CüvCüv:

teşekkür ederim bilgilerini bizimle paylaştığınız için bende geçenlerde bir yerde okudum çatlamayan yumurtalar için bir kür öğrendim ;8-9 tane kuru inciri soğuk suda yıkayın sonra yarım lt suya atın 8-9 dk. kaynatın (kaynatma süresine uyun )sonra ılımasını bekleyin ılıdıktan sonra yarısını kahvaltıdan sonra diğer yarısınıda öğle yemeğinden önce iç. bu kürü 25 gün uygulayın ( HERGÜN TAZE HAZIRLANACAK ) BU kürün etkisini arttırmak için beyaz kuru soğanı ince kıyıp üzerine bir yemek kaşığı sumak serperek yemekten 10 dk. önce yiyin bunu haftada 4 kez tekrar edin. bu kür POLİKİSTİK OVERDEN DE KORUR. bende bugün başlıycam inşallah hayırlısı olsun hakkımızda

teşekürlerr BERFİN paylaşımın için ama malum İNCİR FİYATLARI biraz pahallı ben onuda yaptım ama üşendim 6 tane yarım litreye gidersee ve bunu sanırım 25 gün uygulanacak olursa biraz zahmetli ama yapana bi lafım yok ben çalışıyorum o yüzden sabah aç karnına poleni yiğorum eve geç gelincede adaçayı yağını yapıyorum yatıyorum o bana daha çok uyuyoo ..hepisini yaparsanız ne güzel YETERKİ RABMİMİZ BİZE O MUCİZEYİ VERSİN VALLA kızım olursa ADA İSMİNİ KOYUCAAMhihoyyyt

Bende bir yıldır bebek istiyorum ama hala bir sonuç alamadım tahlillerim normal çıktı aslında elma yağı fikri güzel ama tahammülü zor geliyo bana nasıl dayanıyorsunuz?yoksa çok yakmıyor mu*

arkadaşlar onların hepsi bi vesile.mesela bizler çok bebek istediğimizden stres yapıyoruz.bişeyi denediğimiz zaman o bi rahatlama duyuyoruz..o rahat kafayla allah nasip ederse hamiş kalıyoruz...işallah herkese verir allah..

ya atnavutgüzeli bende gittim aktara burda okuduklarımdan sonra aktarda bulamadım olmadı acilen kadıköye gidicem valla işe yarasında fizan ada gideriz.eczanelerde bulunuyomu ismi tam olarak adaçağı yağı dimi.?

bu elma yağlı tamponu rahimin içinemi sokuyoruz yatarken yapcaz sabah çıkarcazmı bide kaçgün yapıcaz bir arkadaş adetten sonraki ilk hafta sadece yapılıyormuş yazmış bilgilendirirseniz sevimnirim.bu kür yumurtlama olmasınıda sağlarmı acaba

gidebildiği kadar sanırım bebişim52.tam emin deilim ama gece yatarken.yumurtlama yapmaz bu yağ sadece rahimdeki iltahabı üşütmeyi alır böylece tüplerde açılır.çünkü ilthp spermleri öldürüyo.

X