Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

bu soğan kürü hangi soğanla oluyo 3 çeşit soğan var biri mor renkli o değil zaten ama ben pazarda gördüm bembeyaz soğan var o mu yoksa bildiğimiz kahverengi kabuklu olan soğanla mı yapçaz bu kürü ne olur acil cevap bekliyorum...fisfisfis
canım bildiğimiz kahverengi kabuklu ama içi beyaz olan soğanla yapılıyomuş.hadi bakalım hayırlısı.

canııım VAHİM SOĞANIN KABUĞU KAHVERENGİ OLANI KULLANICAKMIŞIIN..bebeğimgelartı CANINI SAĞOLSUUUN..hemen bilgisayarı açar açmaaz direkt bu sayfayı açtım senin yazını bulmaya çalıştım valla çok istediim şöyle HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM yazını okumayaa dua ettiim amaa olsuuun canın sağolsun senin.Bitaraftandaa sevindim olmazsaa bariiiiii aynı ayda hamiş kalalıım haa ne dersiiiiin...bebişlerimiiz aynı büyüsün diyee dimmiii ammaaa...adımı koyarsaan çok seviniriim vallaa hem adım kısacık arnavutgüzeliyi koyma tabii bencede uzuuun..KIZALR BU VERDİĞİM KÜRÜ ÖNCE Bİ BEN DENEYEYİM SONRA SİZ BAŞLAYIN ÇÜNKÜ ACAYİP SANCI OLUYO AMA DAYANICAM BAKALIM SAĞ YUMURTAMI HİÇ HİSETMEZDİM BEN GENELDE SOL YUMURTALIĞIM AĞIRIRDII AMA BUSEFER İKİSİNE BİRDEEN BİŞEYLER OLUYO O YÜZDEN SİZBİ KULLANMAYIN..BEN ARANIZDA KUBAY OLARAKTAN :))))kızlaar dualarım sizinlee 2009 bize uğur getirsiiin İYİKİ VARSINIZ SAĞLICAKLA KALIN

idarecim..benim kistte 4cmlikmiş..kullandığım iğne ve ilaçtan dolayı olmuş..dr. vajinal usgyle baktı o günden beride agrım oluyor..bende soğan kürüne sırf kist iiçin başladım..başlamışkende bırakmayayım dedim..3 gün bitti nihayetinde..şu öksürüğüm olmasa katlanırım agrıya ama öksürünce dahada çok agrıyor rahmim..

gülücük aynı durumdaymışız benimde kistim klomenden oluşmuştu ilk olduğunda 7cm di baya korkmuştum şimdi en son 5 düştü benimki sağ yumurtalığımdaydı ve çok ağrırdı şimdi o kadar ağrımıyor sende inşallah en kısa sürede iyileşirsin

evet tatlım ilk bebek ama zor bebek olmuyo bir türlü.yumurtlama döneminde kasıklarında ağrı olması iyiye işaret.çünkü o ağrı senin yumurtalıklarının tıkır tıkır çalıştığını gösteriyo.valla tıpta çok çare aradık.3 aşılama 1 tüp bebek deneyimim oldu.ancak malesef olmadı.şimdide alternatif tıpta çare arıyorum.tekrar tüp bebek denemem için maddi ve manevi toparlanmamız lazım.gerçekten masraflar büyük külfet.inşallah bu kürler faydalı olur hepimize.herşeyin hayırlısı canım.öptümmmm

canım benim rabbim inşallah en kısa sürede sana en tatlısından bir bebiş nasip etsin böyle tedaviyi bıraktıktan sonra çok hamile kalan var inşalah seninkide öyle olur hiç ümidini kaybetme günün birinde mutlaka anne olacaksın :emir_bebek:

günaydın hanımlar..cumanız mubarek olsun..Allah dua ile açılan ellerinizi boş çevirmesin inşallah..

canııım VAHİM SOĞANIN KABUĞU KAHVERENGİ OLANI KULLANICAKMIŞIIN..bebeğimgelartı CANINI SAĞOLSUUUN..hemen bilgisayarı açar açmaaz direkt bu sayfayı açtım senin yazını bulmaya çalıştım valla çok istediim şöyle HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM yazını okumayaa dua ettiim amaa olsuuun canın sağolsun senin.Bitaraftandaa sevindim olmazsaa bariiiiii aynı ayda hamiş kalalıım haa ne dersiiiiin...bebişlerimiiz aynı büyüsün diyee dimmiii ammaaa...adımı koyarsaan çok seviniriim vallaa hem adım kısacık arnavutgüzeliyi koyma tabii bencede uzuuun..KIZALR BU VERDİĞİM KÜRÜ ÖNCE Bİ BEN DENEYEYİM SONRA SİZ BAŞLAYIN ÇÜNKÜ ACAYİP SANCI OLUYO AMA DAYANICAM BAKALIM SAĞ YUMURTAMI HİÇ HİSETMEZDİM BEN GENELDE SOL YUMURTALIĞIM AĞIRIRDII AMA BUSEFER İKİSİNE BİRDEEN BİŞEYLER OLUYO O YÜZDEN SİZBİ KULLANMAYIN..BEN ARANIZDA KUBAY OLARAKTAN :))))kızlaar dualarım sizinlee 2009 bize uğur getirsiiin İYİKİ VARSINIZ SAĞLICAKLA KALIN

tatlım benim...inşallah hep beraber hamile kalırız.düşünsenize bu kürler sayesinde aynı anda hamile olduğumuzu.bulantıdan baş dönmesinden mahvolup birbirimize yine şimdi olduğu gibi yardımcı olduğumuzu.allahım inşallah nasip eder.kıyamam sana ya fedakar arkadaşım benim.inan bende hep dua ediyorum.allah helede senin çabalarını görüyordur.mutlaka olucak canım.inşallah 2009 bizim yılımız olur.bu arada kürlerle hamile kalan olursa bu başlığı ve formu bırakmasın.hep yardımcı olalaım birbirimize.sevgiler.öpüldünüz.hemde çoook...

arnavutgüzeli özel mesaj atamıyorum sana kullanıcı panelinden özel mesaj kısmını aktif edermisin canım.edincede buradan haber verirmisin.

tatlım benim...inşallah hep beraber hamile kalırız.düşünsenize bu kürler sayesinde aynı anda hamile olduğumuzu.bulantıdan baş dönmesinden mahvolup birbirimize yine şimdi olduğu gibi yardımcı olduğumuzu.allahım inşallah nasip eder.kıyamam sana ya fedakar arkadaşım benim.inan bende hep dua ediyorum.allah helede senin çabalarını görüyordur.mutlaka olucak canım.inşallah 2009 bizim yılımız olur.bu arada kürlerle hamile kalan olursa bu başlığı ve formu bırakmasın.hep yardımcı olalaım birbirimize.sevgiler.öpüldünüz.hemde çoook...

canııııııııım bütün dualarınaa dileklerineee AMİİİİİİİİİİİİİİN DİYORUUM..inşallaah hepimiiz aynıı andaa hamiiiiş kalırıııııızz rabbimiiz bize acısııın artıkııın:))been bu formu çok kapatmayı düşündüüm ama olmadı ben bu konu sayesinde çok güzel arkadaşlık edindiiim sizin gibi mükemmel birbirne yardım sever insanlar tanıdıım..sizde bana inandınııız :1hug:CANIIM BANA ÖZEL MESAJ ATABİLİRSİİN AÇIIK ZATEEN BİRSÜRÜ KİŞİYLE YAZIŞIYORUM ZATEN ACEBA BİR SORUN MU OLUŞTU O ANDAACADIARZU..SEVGİLİİ OKURLARIIIIM DEĞERLİ KATILIMCILARIIIM SİZİNDE CUMANIZ HAYIRLI OLSUUN..a.s.

arnavutgüzeli bir şey diyeceğim sana ne zmandır..fırsat bulamıyorum..hani adetin 6 gün gecikmişti ya bu ay..annem der ki bir ay adet gecikince gelecek ay hamile kalınabiliyormuş..inşallah senden de güzel haberler alırız bu ay :)
sevgiler..

ASELL ağzındaan balll damlıyoooo...biliyomusuun öyle ümitleniyorumkii böylee sözleree allah razı olsuuun inaşşaalllh kuzum benim çok sağol dikkatin için ALLAH RAZI OLSUN pozitif yazın için çok mutlu olduum..inşallah bizde dee arnavutlar derki SENİN AĞZINDAN ALLAHIN KULLANĞINAA:))İYİ GECELEER YARIN SİZDEN GÜZEL HABERLER ALMAM DİLEĞİLEEE:))

mrb arkadaşlar.. a.s.uzun zamandır yazılarını takip ediyorum.. allahım inşallah ugraşlarınızı ve benim uğraşlarımı boşa çıkarmaz..bende 16 aylık evliyim.. korunmadım hiç.dr kontollerim oldu.. 2 ay ganophene kullandım..ilk ay yumurtalar büyüdü.. ama tık olmadı bende :nazar:2. ay büyümemişti. 8 mm demişti dr. neye üzüldün ve stres yaptın dedi bana.. cok stres yapmıştım o ay ve yumurtalarım büyümemişti. sonrasında dr tedaviyi bıraktı.. eşimden semen analizi istedi.. eşim hafta içi semen analizi verecek.. bakalım sonuçlarını göreceğiz.. benimde rahim filmim çekilecek..hayırlısı olur inşallah..

kısaca hamilelik yolumu anlatayım sizlere dedim arkadaşlar..

arnavutgüzeli adaçayağına bende dün başladım..yani adetimin 7. günü .. tampon yapamadım ama günlük pede 1 çay kaşığı damlatıp koydum..benim alt bölgem hiç sızlamadı.. yanma olmadı. sonrasında hafif bi kahverengi lekelenme oldu ve geçti.. bugünde yaptım..şuan ağzımda adaçayı kokusu hissediyorum:jeyyar: acaba tüpler açıkmı demek bu :eek: bakalım adetimin 10. gününe kadar devaaaammmmmm.. polen tozunuda sabahları içiyorum.. yani bu adetimde her ikisinede başladım bende..ayrıca balık yiyemediğim için balık yağı hapı kullanıyorum.. folik asit içiyorum.. pztesi günüde aktarcıdan hamile kalma karışımımı alacağım.. onu alınca içeriğini sizlerede yazacağım..

ayırca arkadaşlar idrar yolları enfeksiyonu yada iltihaplardda hamile kalmayı zorlaştırıyormuş.. onun içinde aç karnına nöbet şekeri ve hindiba karışımını duymuştum.. sizede söyleyim dedim. bu konuda sorununuz varsa eğer.

offfffff çok uzattım sanırım..:eek: arnavutgüzeli bilgilerini bizlerle paylaşman çok güzel.. çok tşk ederim sana.. a.s.bu ayki gelişmeleriimi sizlerle paylaşacağım bende.. umarım hepimiz kısa zamanda hamile kalırız ve bebeklerimizin kokularına kavuşuruz..:CüvCüv:

aklıma geldide arkadaşlar.. tv de bir kadın doğum uzmanı dr dan dinlemiştim.. eğer kadında ve erkekte problem yok ve hala gebelik oluşmuyorsa kadının bünyesi spermleri yabancı madde sanarak yokediyor..sebebini böyle tahmin ediyoruz demişti. yani kadının bağışıklık sistemi çok kuvvetli olunca spermi zararlı ve yabancı madde zannederek direkt nakavt ediyormuş..bunun için önerileri de bünyenizi spermlere alıştırın , belli günlerde değil sürekli ilişkide bulunun diyordu dr. ve bazen kadınların yumurtlama günleri değişirmiş. mesela geçen ay 14. günümde yumurtladım.. bu ay 10. günde yumurtlayabilirmişim .. bu nedenle adetten temizlendiğiniz günden itibaren günaşırı denemenizi tavsiye ederim. ben başladım bilekaydirigubbakcemile3

canııım BESTE2006.. aramıza hoşgeldiiin..daha çok yenisin senden ricam gerçekteen fazla odaklanmaa stres yapma bak yumurtalığını bile etkilemşsiin o yüzden ne yesen içseen yinde zor olur ..düşüncelerini de paylaştığın için çoook teşekkür ederiim inşallaah rahim filmin temiz çıkar sen ozamana kadar adaçayı yağını yapmaya devam et güzelim tamam..o akıntının ve kokunun sebebii bence açık olmasııdır ama bencede biraz ilthap da var çünkü hemen reaksiyon vermiş kahverengi akıntın olmuş çok ilginç umarım doğru şeyi kullanıyosunduur..evet tampon yapma pedine koy yada sadece girişe pamuk koy okadar içine sokmaa onu saf zeytin yağınada batırıp ikisini koyabilirsiiin..7.gün başladıysan 5 gün kullan ozaman ovulasyon olmadan bırak(yumurtan çatladığında bırak)folik asitide 3 aydan fazla kullanma o hem kilo aldırıyo hem hamile kalıcağındada üçüncü aya kadar yine kullanıcaksın zaten ..CANIM ARKADAŞIM ZATEN BU ADAÇAYI YAĞI HEM İLTHABA HEM ENFEKSYONADA İYİ GELİYO ÇÜNKÜ SEN O ZAMAN BESİN OLARAKTA TAKVİYE ALDDIĞINDAN DOLAYI AŞAĞDANDA TEMİZLENMİŞ OLUYOSUN ALLAHIN İZNİYLEE.ABOOOOVV DOKTOR KESİLDİM BAŞINIZAA YAAA YANİ TECRÜBELERİMDEN DAYANARAK VE DOKTORUM SAĞOLSUN ONUN ADINDA KONUŞUYORUM HEPSİ ONUN BİLGİLERİ BEN TELEFON AÇIP ZIRT PIRT HERŞEYİ SORDUĞUMDAN DOLAYII ADAM MESLEĞİNİ BANA DEVREDİCEEKkaydirigubbakcemile3 ..:))))CANIIM ayrıca o spermleri imha ettiğimiz çok doğruu gerçekten inanıyoruum..benim yumurtalığım her ay düzenli çatlıyo hemde 4-5 tane gelişmiş oluyo eşimin spremleri 89 miliyonun üzerinde herlade diyorum ikimizinkide güçlü yaa,:eek: karşılaşınca ters tepki verip içeride güçsüz olanı olmadığı için kavga edip yorulup akıyolar geriyeeekaydirigubbakcemile...ben böyle yorumluyorum artık çünkü sebep yok ortadaa..belki bilirsiniz SANATÇI VAR BÜYÜK BUR SOYADI NEYSEE ONUN İLK EŞİNDEN ÇOCUKLARI VARMIŞ İKİNCİ EŞİNİN DE ÇOCUKLARI VARMIŞ AMAA İKİSİNİN OLMUYOO 24 YILLIK EVLLİLER TIK YOK OLUYO BÖYLE VAKALLAAR..GÖKTEN TAŞ YAĞSA BENİ BULCAK.-tatlicadiarzu-.NEYSE KAFANIZI ŞİŞİRDİİİMkafamçokkarıştı ALLAHA EMANET OLUUN VE LÜTFEN ODAKLANMAYIIIN SPERMLERİ DEĞİİLDEE KOCANIZIIN TADINI ÇIKARIN ŞenizNE DİYİİİM BARİ AŞK ÇOCUĞUkaydirigubbakcemile2 YAPALIIM:ecrin_bebek::emir_bebek::::sevgileer:1hug:a.s.

arnavut güzeli açıklamaların için saol canım.. bide benim karnıma ağrılar girdi yaa.. ara ara ve çok hafif. inanırmısın adaçayı yağını (acı elma yağı) ilk denememde yani dün sağ ve soldan cok ince sızılar olmuştu içimde..cok açık kahverengi ve cok az bi akıntı olmuştu.. bugün baktım yine acık kahve az bi akıntı olmuş.. benim içimde temiz değil galiba... hadi bakalım.. önce allah sonra senn sayende temizleneceğim bu pis şeylerdennnnnn..:dance:

inşallaah güzeliim amiiin ..evel ALLAH sonra senin düşünce gücüne kalmış bişey ben sadece aracıyım..sancıların olması demek içeride faliyet var demek ammaaan çok sevindiiiim hadi inaşşaaaallllh hayırlısııı..

arnavutgüzeli özel msj atmayı yine denedim ama olmadı.arnavut güzeli özel msj almak istemiyor diye bi yazı çıkıyo.sen bana özel msj atmayı denermisin tatlım

herkese selaaaamm a.s. öncelikle bebek hasretiyle yanıp tutuşan herkese Allah en yakın zamanda gönüllerine göre hayırlı sağlıklı birer evlat versin inşallah.benimde 1 sene kadar bebeğim olmadı.benim biraz adet düzensizliğim vardı sterse bağlı.stresim geçince hamile de kaldım.şu anda çok sağlıklı bir bebişim var :nazar::nazar::nazar:

işte bu bebeğimin olmadğı sürede banada akıl verenler oldu tabi :) ben uygulamadım ama sizinle paylaşayım belki işine yarayan olur :KK66:süprizzzzz su ısıtıcıda suyu kaynatıyorsunuz,kaynar suyu bir leğene döküyorsunuz içine saman atıp karıştırıyorsunuz.onun çıkardığı buharın üzerinde oturur vaziyette duruyorsunuz.bütün yolları açıyor dediler.bunun adı saman buhusuymuş.bir değişik versiyonuda aynı şekilde kaynar su yapılıyor içine saman yerine viks konup eritiliyor.bu uygulamayı ilşkiden hemen önce yapıp öyle ilişkiye girecekmişsiniz. inşallah işe yarar.en yakın zamanda bebişlerinizi kucağınıza almanız dileğiyle

not:hamilelerin duaları kabul olurmuş,özelliklede doğum yaparken bütün duaları kabul olurmuş.ben doğum yaparken önce ablam için(bebeği onun da olmuyorda) sonra tüm bebek isteyenler için çok içten bir şekilde dua ettim inşallah kabul olur arkadaşlar

sevgiler...hihoyyyt

X