Gebeliğe Hazırlık hamile kalmaya çalışanlar testler pozitifler negatifler tecrübelerini paylaşmak isteyen hamişler hadi paylaşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay canim bnm çok sevindim ya hamile kalmak için yaptığınız belli başlı bşy varmı kusura bakma ama özel olucak
Neler neler yapmadım ki ilişkiden sonra ayağa kalmazdım altıma yastık koyardım ayaklarımı havaya kaldırıdım eşim ayaklarımda tutp çocuk sallar gibi baş aşşa sallardı bei daha sonra olmuyor siye aşılama yaptırdık aşılamadan 14 gün sonra çok yoğun bi şekilde adet oldum ondan sonra bi dahada adet olmadım hamile kaldım aşılama tutmayınca eşime dedim kü bak olmuyor olmıcakta dedüm ben çok yıprandım bi kaç zaman duymak istemiyorum 2 3 ay sakın konusunı dahi açma meğersem psikolojik miş hemen hamile kaldım 😂

Evet yanlizim ailemden daha yeni ayrildim yurtdışına geleli 3 ay oldu cevremde kimsemde yok ama bide cok istedimden dolayi olmazsa korkusu sariyor sürekli beni
Canım o kadar evham yapma . Bende ailemden ayriyim başka sehirdeyim ever zor ama eşine sarıl evliligin tadını çıkar . Rabbim en kisa sürede verir çokta kafaya takmamak lazim

Testlerini paylaşan arkadaşlar gebelik var gözüküyor koyulaşmayı takip edip kan testi yaptırın . İnşallah sağlıkla ilerler .😇🤲🏻
Ya benimde var mı :KK43:(((
İçini acınca gördüm ama dışardan gözükmüyordu sonrada giderek koyulaştı iki halinide atıyorum size nolur aydınlatın beni

Eklentiler

• 9F6C8724-61FB-4CA8-A9AB-55DB32B7E0B5.jpeg
    9F6C8724-61FB-4CA8-A9AB-55DB32B7E0B5.jpeg
    81,7 KB · Görüntüleme: 357
  • 7EE6CCA1-BFA2-45AE-80CD-AE4962847F16.jpeg
    7EE6CCA1-BFA2-45AE-80CD-AE4962847F16.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 355
Su hamilelik testini heryerde gordum bugun testin icini disina cikartmissin bacim gitsene bi acile versene kanini suphen varsa eger bak ben gittim totoma baka baka dondum 🥰

X