Hamile miyim beta 0.19

dahacokespresso

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
29
-40
22
Kızlar beta değerim 0.19 kahverengi kanamam geldi hafif kramplar var kürtaj olmuştum 40 gün önce bugün tam 40. Günüm çok hafif kanama geldi kesildi kan test verdim hemen beta hcg 0.19 çıktı anlayamadım.. ilk hamileliğimde kullandığım bir ilaç vardı şu an bıraktım bebeğin sakat doğma ihtimali %90 dı o yüzden aldırmak zorunda kaldım ( kolu olmadan bacağı olmadan ya da bir çok sorun olabilirdi ) şu an ilacı kullanmıyorum hamile kalmak istiyorum lütfen 😭😭😭😭 kürtaj sonrası regl olmadan hamile kalınır mı kalan var mı ?💞💞💞

Eklentiler

• IMG_2483.png
    IMG_2483.png
    40,2 KB · Görüntüleme: 47
Negatif cikmis. Doktor degilim ama biraz vudunuzun toplamasina izin verseniz. Burada ilac vucudunuzdan temizlense daha iyi olmaz mi?

Laboratuvarı aradım 2 gün sonra tekrar test verin değer yükselebilir dedi yeni gebelik de olabilme ihtimali yok mu

0.19 değerine bakarak konuşuyorum, adet gecikmesi var mı yok mu şu an bilemiyoruz. Ama dediğiniz gibi belirtiler olsa bu değer 0.19dan yüksek çıkardı. Siz yine de tekrar edin belli olmaz tabiki

Kızlar beta değerim 0.19 kahverengi kanamam geldi hafif kramplar var kürtaj olmuştum 40 gün önce bugün tam 40. Günüm çok hafif kanama geldi kesildi kan test verdim hemen beta hcg 0.19 çıktı anlayamadım.. ilk hamileliğimde kullandığım bir ilaç vardı şu an bıraktım bebeğin sakat doğma ihtimali %90 dı o yüzden aldırmak zorunda kaldım ( kolu olmadan bacağı olmadan ya da bir çok sorun olabilirdi ) şu an ilacı kullanmıyorum hamile kalmak istiyorum lütfen 😭😭😭😭 kürtaj sonrası regl olmadan hamile kalınır mı kalan var mı ?💞💞💞
Kurtaj sonrasi regl olmadan hamile kalan duydum ancak 5in ustu gebelik anlamina geliyor.

Kurtaj sonrasi regl olmadan hamile kalan duydum ancak 5in ustu gebelik anlamina geliyor.
Evet biliyorum 5 üstünde gebelik olduğunu bir önceki kürtaj olmadan verdiğim kan testi 1000 küsurdu. Ancak ben regl olmadım bugün yerleşme kanaması gibi kahverengi akıntı gelince hemen test verdim 0.19 cıktı bu yüzden merak ettim geçen sene hamilelik şüphesi ile verdiğim testlere de baktım e nabızdan onlar da 0.1 , 0.2 aralığındalardı negatifti :KK43: bu sefer 0.19 olunca yeni bi gebelik mi diye düşünmüştüm

Evet biliyorum 5 üstünde gebelik olduğunu bir önceki kürtaj olmadan verdiğim kan testi 1000 küsurdu. Ancak ben regl olmadım bugün yerleşme kanaması gibi kahverengi akıntı gelince hemen test verdim 0.19 cıktı bu yüzden merak ettim geçen sene hamilelik şüphesi ile verdiğim testlere de baktım e nabızdan onlar da 0.1 , 0.2 aralığındalardı negatifti :KK43: bu sefer 0.19 olunca yeni bi gebelik mi diye düşünmüştüm
Degisiyor degerler laboratuvardan laboratuvara. Bu degere gore gebe degilsiniz. Ama bu kesinlik icermez belki gec dollenme olmustur, sonradan degeriniz yukselir, hic bilemeyiz. Gecikmeniz devam ederse testi tekrarlamaniz daha dogru olacaktir.

Yarın yine kan testi veririm bakalım beta değerim yükselecek mi ? Ama artık inanın ki çok utanıyorum hastaneye gitmeye hep kan testi veriyorum herkes beni tanıyor artık .. zaten kanım bitti kan testleri vermekten :KK43: çevredeki eczanelerden de sürekli hamilelik testi alıyorum insan bi zaman sonra utanıyor 😀 artık gittiğimde direkt anlayıp ben söylemeden veriyolar internetten sipariş verdim onları bekleyeceğim idrar testi icin gidebilirsem de uzakta başka bir hastaneye gitmeye çalışacam .. bu arada çrş günü doktoruma gittiğimde ultrasonla bakmıştı ancak gebelikle ilgili bir şey demedi yoktu cunku internetten okuduğuma göre gebelik kesesi 5. Haftada oluşurmuş o yüzden de görmemiş olabilir . Kadına da sürekli gidiyorum artık en sonunda beni kovacak😄

0.19'dan sonra hemen ertesi gün kan vermeyin, 2 kat bile yükseliyor olsa sayı yine negatif gösterecek moraliniz bozulacak. Gecikmeniz 10 günü bulunca test verirsiniz.

Merhaba sonucunuz çıktı mı nasıl bir süreçtesiniz ?
Bende 20 gün önce düşük yapmıştım ama operasyonsuz kendisi düştü kanamayla şimdi bende korunmasız ilişki yaşıyorum doktor problem yok hemen hamile kalmanda sakınca yok dedi şimdi hamile olursam test yapsam sonuç doğru çıkar mı betam sıfırlandı çünkü geçen hafta birşey kalmamıştı. Şimdi yeni gebelikten şüpheleniyorum İnşallah. Gebelik testinde çift çıkarsa yeni hamilelik mi yoksa eskisinden kalmamı diye nasıl anlayabilirim kan vermek istemiyorum henüz

X