Gebeliğe Hazırlık Hamile miyim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

orfi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
7
2
25
Herkese merhaba . 1 boş gebeliğim oldu ve 11.haftada açılma oldu ve kürtaj olmadan kendiliğinden düştü. 1 ay sonra 31 Ekim'de adet oldum. 7 gün sürdü. Adetimden sonra eşimle birkaç kez ilişkide olduk. Adetimin bitiminden 9 gün sonra kahve rengi lekeler gelmeye başladı. 11 gün kahverengi bir leke geldi, daha sonra ise 5 gün akıntıyla karışık pembe leke geldi. bu sırada sağ kasığımda ağrı vardı. Doktora gittim hamile değilsin ve bir sorununda yok dedi. Düşükten sonra vücut iyileşir söyledi. ama başım dönüyordu ve şimdide dönüyor. ve alt karnım aktı gelen günden şimdiye kadar sert. Hamilelik testi yaptım ve negatif çıktı. ama şimdi adetim 17 gün gecikti. bazen kasık ağrılarım ve adet ağrılarım oluyor. Kiminse başına böyle bir şey geldi mi? Çok gerginim ve neden böyle olduğunuda anlamıyorum. Lütfen yardım edin

Ultrason ile muayene oldunuz mu? Kist olusmus olabilir
Genelde kistlerde Kasık agrisi adet gecikmesi lekelenme tarzı etkiler yapabiliyor

Ya da yumurtlama agrisi olabilir diye düşünüyorum bazen yumurtlamada da bu şekilde olabiliyor veya bazı doktorlar kistleri tam olarak göremiyor. Bir doktorla kalmayıp başka bir doktora gorunurseniz daha iyi sonuç alirsiniz diye düşünüyorum

X