Hamile olabilir miyim aynısını yaşayanlar var mı aranızda?

serminnyc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2023
39
6
Arkadaşlar Merhaba! Benim evlenene kadar adetlerim hep günü gününe olurdu evlendikten sonra 4-5 defa gecikme yaşadım çevreme sorduğumda normal hormonların değişiyor vs gibi cevaplar aldım. Bu ayda artık gecikti mi gecikmedi mi anlamadım çünkü o kadar düzensizleşti ki kafam karıştı normalde 6-7 gün süren adetim 3 gün sürdü sonrasında da kahverengi akıntı gelmeye başladı ve hala devam ediyor şuan doktora gitme gibi bir imkanım olmadığı için buraya yazmak istedim oruç tutuyorum ve normalde hiçbir şekilde bu kadar halsiz bu kadar yorgun olmazdım özellikle de yemekten sonra böyle bayılacak gibi oluyorum midem çok bulanıyor sabahları ve böyle sanki dayak yemiş gibi her tarafım ağrıyor. Gebeyimdir diye test yapmıştım kanamam bittikten sonra silik çizgi çıktı. Ve durumum hala aynı kendimi çok yorgun bitkin hissediyorum. Mide bulantım da fazlalaştı. Göğüslerim haddinden fazla hassaslaştı hiç böyle olmamıştı böyle bir durum yaşayan var mı bir daha test yapsam olur mu?

Beklemeden test yapmalısın. Bazen testler bozuk çıkıyor.Yeni reglin bittiyse silik çizgi normal değil. Üstüne görmüşsündür ya da farklı bir durum vardır.

Testi tekrarlayın isterseniz koyulasma oluyormu 2gunde bir bide akintitiniz kahveyse yani tamamen temiz olana kadar oruç tutmayın isterseniz hersey gönlünce olsun

X