Hamile olabilir miyim?

Psikolojik hersey inan icime bosaldigi halde bende sizin hissettiklerini hissediyorum , son 5 aydır gebe gibiyim ama tık yok maalesef
Yani ne zaman böyle bir şey yaşasak korkuyorum, nişanlımı da sıkboğaz etmeyi istemiyorum psikolojik desteğe ihtiyacım var gerçekten :KK43:

Canım öncelikle burda kimse sana nişanlınla birlikte olman konusunda abuk subuk laflar söyleyip yargılama hakkına sahip değil. Bu konuda çekinerek yazma lütfen. Baya kuruntulu birisin anladığım kadarıyla adet olduktan sonra gebelik ihtimalini hiç düşünme zaten adetin gecikmiş olsaydı bile çok yüksek ihtimalle stres etkilemiş olurdu ki adetini de olmuşsun. Enfeksiyon için geçmiş olsun. Hamile kalmak kolay bir şey değil bebek düşündüğünüzde anlayacaksın Allah aratmasın isteyenlere. İstediğin zamanda güzel bir gebelik geçirirsin umarım

Canım öncelikle burda kimse sana nişanlınla birlikte olman konusunda abuk subuk laflar söyleyip yargılama hakkına sahip değil. Bu konuda çekinerek yazma lütfen. Baya kuruntulu birisin anladığım kadarıyla adet olduktan sonra gebelik ihtimalini hiç düşünme zaten adetin gecikmiş olsaydı bile çok yüksek ihtimalle stres etkilemiş olurdu ki adetini de olmuşsun. Enfeksiyon için geçmiş olsun. Hamile kalmak kolay bir şey değil bebek düşündüğünüzde anlayacaksın Allah aratmasın isteyenlere. İstediğin zamanda güzel bir gebelik geçirirsin umarım
Güzel cevabınız için öncelikle çok teşekkür ederim ☺️ Evet çoğu konuda bilinçaltıma yeniliyorum, kuruntu desek dağlar kadar var en basit konuda bile kuruntu yapıyorum. Nişandan birkaç gün öncesinde çok stres yaşadım çok ağladım ev içerisinde kavgalar oldu vs. hepsini içime attım. Yani 2 Haziran'da böyle bir durum olduğunda kafama takmadım, sonrasında adetten 1 hafta önce filan bu belirtiler başlamıştı ben de Pms dönemine girdiğim için önemsemedim. 12sinde adetimi oldum ama öncesinde kahverengi akıntı gelince ardından kırmızı kanama olunca yine dedim adet oluyorum tamam diye. Adetten sonra başladı benim dertlerim. Kafamda kuruntularım büyüdü büyüdü halen durmuş değil. Yani 3 gün önce normal ultrason girdim, karın bölgeme yumurtalıklarıma tamamen bakıldı hiçbir şey yok sadece sol yumurtalıkta 24 mm kist var dediler bu kadar.. Ama belirtiler duruyor şimdi de sol kolumun altına doğru ağrı başladı korkuyorum halen ne yalan söyleyeyim...

İçiniz rahat olsun hamilelik durumu olması milyonda bir ihtimal. Bazen stresten kaynaklı durumlar yaşanabiliyor. Stres bağırsaklarınızı etkilemiş olabilir. Ayrıca yaşadığınız cinsellik kimseyi ilgilendirmez. Kendinizi suçlu hissetmenize gerek yok. Rahat olun.

hamilelik durumu yok ama her şeye rağmen hamile kalırsanız da büyük şanslı olmuş olursunuz millet ne taklalar atıyor hamile kalmak içinn

Hadi bakalım bu kadar bekleyeceğinize alsaydınız.
Sat 13 mayısmış, eğer hamile iseniz 2 aylık gebesiniz…
Hanımefendi neden bana bu kadar öfkeli ve saldırgan konuşuyorsunuz anlamıyorum, eğer bu konularda bilgi sahibi olsaydım buraya zaten danışmazdım.
Bu platform bilgi sahibi olmak isteyen insanlar için. Bilgi isteyen insanlar elbette soru soracak, benim gibi endişeleri olan insanlar da danışacak. Bunu kabul ediniz lütfen.

Son düzenleme:
İçiniz rahat olsun hamilelik durumu olması milyonda bir ihtimal. Bazen stresten kaynaklı durumlar yaşanabiliyor. Stres bağırsaklarınızı etkilemiş olabilir. Ayrıca yaşadığınız cinsellik kimseyi ilgilendirmez. Kendinizi suçlu hissetmenize gerek yok. Rahat olun.
Doktorum da böyle söyledi. Şimdi reglim 1 hafta kaldığından PMS belirtilerim başladı yeniden. Biraz kuruntulu bir insanım, bu yüzden bilinçaltıma etki etti muhtemelen. Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Hanımefendi neden bana bu kadar öfkeli ve saldırgan konuşuyorsunuz anlamıyorum, eğer bu konularda bilgi sahibi olsaydım buraya zaten danışmazdım.
Bu platform bilgi sahibi olmak isteyen insanlar için. Bilgi isteyen insanlar elbette soru soracak, benim gibi endişeleri olan insanlar da danışacak. Bunu kabul ediniz lütfen.
Dilekçe gibi olduğu için kabul ediyorum…
Öfke değilde bu tarz konularda gebelik testi nasıl akıl edilemiyor anlamıyorum. Sizde benim düşüncemi kabul buyurursunuz inşallah.

Dilekçe gibi olduğu için kabul ediyorum…
Öfke değilde bu tarz konularda gebelik testi nasıl akıl edilemiyor anlamıyorum. Sizde benim düşüncemi kabul buyurursunuz inşallah.
Adet olduğum için gebelik düşüncesi başta aklıma gelmemişti eğer gecikme olsaydı gebelik testi yapacaktım. Sadece buradaki yazılardan adetimin yerleşme kanaması olup olmayacağından şüphelendim bunu sormuştum sadece. Muhtemelen de gebe değilim zaten. Teşekkürler.

Adet olduğum için gebelik düşüncesi başta aklıma gelmemişti eğer gecikme olsaydı gebelik testi yapacaktım. Sadece buradaki yazılardan adetimin yerleşme kanaması olup olmayacağından şüphelendim bunu sormuştum sadece. Muhtemelen de gebe değilim zaten. Teşekkürler.
Dilekçe verir gibi konuşalım.

Sayın yetkili;
Yerlesme kanaması adet kanamasi degildir.
Uzun uzun yazmaya gerek yok.
Bilginize efendim….

Hanımefendi zorbalığı gidip başkasına mıı yapsanız acaba???
Hanımefendi kendinizi nereye konumlandırdınız anlamıyorum…
Ne zorbalık var ortada.
Kişisel sorumlarınız var anladığım kadarıyla ulvi mesajlar mı yazayım size.
Burda yazılan yorumları beğenmeyecekseniz konu açmayın.
Sürtündü, kaçtı, korkuyorum, dış bölgeme boşalma, ayrıca regl olmanıza rağmen akıl tutulması bir konuya yorum yazıyoruz.

Beğenmiyorsanız yorumları açmayın konu.
Zorbalık diyor.
Allah akıl fikir versin.
İnşallah evlenince rahat rahat cinsel ilişki yaşarsınız bunun için size olumlu enerjiler gönderiyorum.

Zira eğer iliski yaşayamaz konu açar iseniz mutlaka yorum yazıcam.

Hanımefendi kendinizi nereye konumlandırdınız anlamıyorum…
Ne zorbalık var ortada.
Kişisel sorumlarınız var anladığım kadarıyla ulvi mesajlar mı yazayım size.
Burda yazılan yorumları beğenmeyecekseniz konu açmayın.
Sürtündü, kaçtı, korkuyorum, dış bölgeme boşalma, ayrıca regl olmanıza rağmen akıl tutulması bir konuya yorum yazıyoruz.

Beğenmiyorsanız yorumları açmayın konu.
Zorbalık diyor.
Allah akıl fikir versin.
İnşallah evlenince rahat rahat cinsel ilişki yaşarsınız bunun için size olumlu enerjiler gönderiyorum.

Zira eğer iliski yaşayamaz konu açar iseniz mutlaka yorum yazıcam.
Şu ana kadar sorun yaşadığım tek kişi sizsiniz bir de olumlu enerji bilmem ne diyorsunuz. Yorumlarınızı da raporladım ayrıca. Kişisel sorunu da olan sizsiniz Allaha havale ediyorum sizi.

Şu ana kadar sorun yaşadığım tek kişi sizsiniz bir de olumlu enerji bilmem ne diyorsunuz. Yorumlarınızı da raporladım ayrıca. Kişisel sorunu da olan sizsiniz Allaha havale ediyorum sizi.
Yetiş bacım, nereye raporladınız çok merak ettim.
Rapor yok ama şikayet et var :):):):)
Kusura bakmayında bu konuya ne yazalım.
Al bi gebelik testi bak demek neden bu kadar zorunuza gitti.
Ben kime olumlu olacağımı bilirim yetiş bacım sen sıkma canını…
Günde zibilyon tane sürtündü, boşaldı, içime gitti, üstüme çıktı konusu var. Hepsinin sonu gebelik testine bakar.
Yanlız sizin ki enteresan regl olduğunuz halde gebe sanıyorsunuz kendinizi:):):):):):)

Yetiş bacım, nereye raporladınız çok merak ettim.
Rapor yok ama şikayet et var :):):):)
Kusura bakmayında bu konuya ne yazalım.
Al bi gebelik testi bak demek neden bu kadar zorunuza gitti.
Ben kime olumlu olacağımı bilirim yetiş bacım sen sıkma canını…
Günde zibilyon tane sürtündü, boşaldı, içime gitti, üstüme çıktı konusu var. Hepsinin sonu gebelik testine bakar.
Yanlız sizin ki enteresan regl olduğunuz halde gebe sanıyorsunuz kendinizi:):):):):):)
Peki ben günah keçisi miyim de benden çıkıyor tüm sinir acaba? Gidip o gördüğünüz "zibilyon tane" konuya da aynısını yazıyor musunuz merak ediyorum. Ne yapsın insanlar, belki yaşı küçük olanlar var belki tepkiden korkuyorlar alamıyorlar herkesi kendiniz gibi rahat bir psikolojiye mi sahip görüyorsunuz?
Size kalsa hiç birimiz buraya danışmayalım, sormayayım gidelim gebelik testi alalım ne bileyim kan testi yaptıralım ama asla buraya sormayalım. Eğer dediğiniz gibi zibilyon tane soru varsa bu konuda bunun bir sebebi mutlaka vardır bu yönden bakın isterseniz bir de. Neden insanlar gidip test almıyor, korkuyorlar mı? Bilgisizlik mi var bu konularda yoksa endişeden mi? Benim gibi tonla kuruntulu insan var şu dünyada hele ülkemizde bastırılmış cinsellik yüzünden korkular yaşayan bir ton kız var.
Bence sizin bana bu çıkışmanız nişanlı olduğum için, çünkü muhtemelen beni namussuz, ahlaksız, oynak vb. olarak görüyorsunuz ve bu saldırgan yorumlarınız bu yüzden. Belki de yazarken "Bu haltı yediysen gebelik testini de bileceksin" diye düşünüyorsunuzdur. Ben sadece bilgisiz olduğum için danıştım bunu, bu kadar.

X