Hamile olabilir miyim

Btlycd

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
22
4
28
Merhabalar benim adetim 29 ocakta bitti bir sonraki adet tarihim 20 subattı fakat on gün kadar sonra yani 8 subatta benden yeniden kan geldi ve 5 gün falan sürdü. Simdi ben tekrar adet olmam gerekir miydi normal adet surem 4 gün gecikti kafam karıştı daha once böyle bir durum yasayan var mı hamilelik olabilir mi

Merhabalar benim adetim 29 ocakta bitti bir sonraki adet tarihim 20 subattı fakat on gün kadar sonra yani 8 subatta benden yeniden kan geldi ve 5 gün falan sürdü. Simdi ben tekrar adet olmam gerekir miydi normal adet surem 4 gün gecikti kafam karıştı daha once böyle bir durum yasayan var mı hamilelik olabilir mi
Kan miktarı ne kadardi nasıl koyumuydu

Bazen ara kanamalar olabilir..
Yine de içiniz rahat olsun istersiniz jinekolojiye gidin..
Bu ara kanamalar bazen polip, miyom gibi şeylerden de kanama yapabiliyor.
Kontrolde fayda var ..
Geçmiş olsun..

bazen böyle hormonal dalgalanmalar olabiliyor bende de oluyor böyle durumlar bazen sanmıyorum hamilelik olduğunu

Bazen ara kanamalar olabilir..
Yine de içiniz rahat olsun istersiniz jinekolojiye gidin..
Bu ara kanamalar bazen polip, miyom gibi şeylerden de kanama yapabiliyor.
Kontrolde fayda var ..
Geçmiş olsun..
Teşekkür ederim kontrola gitmiştim herhangi bir sorun olmadığını söyledi normal adet günümde adet olacağımı söylediği için gecikmeden dolayı şüphe ettim

X