hamile olabilir miyim

ay sen ne kadar komik ve aşağılık bir kadınsın be benim hayatımdaki insan 4 yıldır yanımda ailelerimiz falan herkes biliyor yanıma bile dün abisi getirdi sen kime ne anlatıyorsun yok ssnin yaşında şöyleydim falan bende üniversitede okul öncesi öğretmenliği okuyorum sen kimsin de yaşım küçük diye bana bu şekilde konuşuyorsun oturupta 5 dk bile ilişki yaşamamışım yaşasam da sanane benim kendi hayatım ortalıkta ona buna veren herkes varken benim yıllardır beraber olup büyüdüğüm sevgilimle ilk kez böyle bir şey yaşamam da anormal bir durum değil bir gün ona bir gün buna olsa neyse üslubuna dikkat et ben gelip buraya soru sormuşum sana uymuyorsa cevaplamazsın hamilesin diye bir şey demek istemiyorum nasıl bir anne olursun onu da bilmiyorum ama bence insanları anlamadan böyle aşağılayıcı hareketler yapıp alay etmen falan bence bu sitede en çok senin kendini geliştirmen gerekir umarım güzel bir anne olursun daha da bir şey yazma
Mune Mune abla ilgilenir misin lütfen. Şahsımı geçti anneligime kadar ileri gitti. Tartışmaya girmek istemiyorum lütfen gereğini yapın.

O kadar uzun uzun yazdığımdan işinize gelen yeri seçip cevap veriyorsunuz. Korunma yok ortada değil mi? Öyle olsa akmasından şüphelenmezdiniz. Arkadan hamile kalınmayacağını biliyorsunuz ama korunmasız ilişkinin, özellikle de anal ilişkinin zararlarını bilmiyorsunuz. Polemik yaratmak için mi konu açtınız madem çok bilmiş gibi konuşup başka üyelere sataşıyorsunuz tamam en iyisini siz biliyorsunuz. Madem aileler de biliyor durumu bu korku niye en fazla 4 yıllık tek hayatınıza girmiş olan sevgilinizden hamile kalmış olursunuz. Ailenize de böyle dersiniz.
birincisi korunma korunmasız ne demek onu bile bilmiyorum hayatımda ilk kez yaşadım demişim
ikincisi bu üyelerin kendisi beni başta aşağıladı ne biliyorsun tam olarak da böyle saçma sapan şeyler yazıyorsun kendileri ilk güldü alay etti sorduğum soruyla
anal ilişkinin zararından sadece genişlediğini biliyorum öyle de sıkıntılar çıktığını biliyorum ama uzun uzun saatlerce sürecek bir ilişki yaşamadım ucu bile girmedi doğru düzgün demişim bunun neresi tam olarak ilişki? galiba sizin anlamama probleminiz var ne boşalma oldu ne de başka bir şey sevgilimi ki de kuruydu ama yine de zevk suyu falan akarsa hamile kalma ihtimali varmış yaşım küçük 18 yaşındayım çok normal korkmam bununla alay eden insanın akıl sağlığında sorun vardır tam aksine burda bilen insanlar varmış diye sordum fakat gelip alay ettiler resmen yok çocuk arkadan doğuyor yok bunu araştırmaya vaktin yok ama bunu yapmaya vaktin var falan tam olarak onlara ne? ben sorumu sormuuşm insan gibi cevap verilir zorbalayarak değil
ki sorun ailenin bilmesi mi 18 yaşında anne olmaktan korkuyorumdur belki? ayrıca bu siteye bugün yeni üye oldum ve üye olduğum gibi sordum sorumu nerden bileyim yok korunma yok korunmasız falan

bencede ilgilenilsin bana erkeklere oranı buranı açıyorsun demişsin ben sana inşallah güzel anne olursun demişim
Senin yüzünden ceza almak istemiyorum bu yüzden sana daha fazla cevap vermiyorum buradan. O yüzden artık istediğini yazabilirsin

Senin yüzünden ceza almak istemiyorum bu yüzden sana daha fazla cevap vermiyorum buradan. O yüzden artık istediğini yazabilirsin

ben senin anneliğine gerçekten laf etmedim ama bana erkeklere oranı buranj açıyorsun demişsin buna sinirlenmem çok normal nasıl ceza alınır bilmiyorum bu siteye bugün üye oldum ve böyle şeyler sorulduğu için üye oldum bu yorumdan sonra da daha girmem zaten inşallah güzel bir anne olursun ama lütfen insanları dinlemeden yargılama

birincisi korunma korunmasız ne demek onu bile bilmiyorum hayatımda ilk kez yaşadım demişim
ikincisi bu üyelerin kendisi beni başta aşağıladı ne biliyorsun tam olarak da böyle saçma sapan şeyler yazıyorsun kendileri ilk güldü alay etti sorduğum soruyla
anal ilişkinin zararından sadece genişlediğini biliyorum öyle de sıkıntılar çıktığını biliyorum ama uzun uzun saatlerce sürecek bir ilişki yaşamadım ucu bile girmedi doğru düzgün demişim bunun neresi tam olarak ilişki? galiba sizin anlamama probleminiz var ne boşalma oldu ne de başka bir şey sevgilimi ki de kuruydu ama yine de zevk suyu falan akarsa hamile kalma ihtimali varmış yaşım küçük 18 yaşındayım çok normal korkmam bununla alay eden insanın akıl sağlığında sorun vardır tam aksine burda bilen insanlar varmış diye sordum fakat gelip alay ettiler resmen yok çocuk arkadan doğuyor yok bunu araştırmaya vaktin yok ama bunu yapmaya vaktin var falan tam olarak onlara ne? ben sorumu sormuuşm insan gibi cevap verilir zorbalayarak değil
ki sorun ailenin bilmesi mi 18 yaşında anne olmaktan korkuyorumdur belki? ayrıca bu siteye bugün yeni üye oldum ve üye olduğum gibi sordum sorumu nerden bileyim yok korunma yok korunmasız falan
18 yaşındayım diyip diyip bilgisizliğinize dem vuruyorsunuz ama laf yetiştirmekten geri kalmıyorsunuz. 18 yaş için de bilinmeyecek bir konu değil korunmak. Korunma dediğim sadece hamilelikten değil cinsel yollarla bulaşan hastalıklardan korunmak için en basitinden kondom (prezervatif) kullanmaktır. Anal yolla ilişki yaşandığında, muhtemelen 18 yaşındayım ilk defa oldu bilmiyorum dediğiniz için bunu da bilmediğinizi düşünüyorum, kendinizi ne kadar temiz görseniz de öncesinde belli bir temizlik gerekir ki ona rağmen sizin gözle göremeyeceğiniz parçacıklar temas yoluyla sürtünerek vajinanıza değebilir. Bu da vajina floranızı bozmak gibi birçok hastalığa davetiye çıkarır. Cinsel yolla bulaşan bir hastalık varsa ortada direkt size geçer kaçışı yok.
Hala sabırla size bir şeyleri uygun dille anlatmaya çalışan birileri varken hakaret etmek yerine dinlemenizi tavsiye ederim. Yaşınız çok küçük boyunuzdan büyük işlere kalkışıyorsunuz. Bugün ucundan olur yarın sevgilinizi o tatmin etmez tam birleşme yaşarsınız. Bunun sorumluluğunu alabilecek durumdaysanız ne ala. Ama öyle olsaydı burada yana yakıla konu açmazdınız.
Özetle ne halt yiyorsanız yiyin ama korunun.

😂 sen 18 yaşında annene donunu yıkatıyorsan ben napayim o da senin sorunun o anal ilişki bile denemez girmedi demişim açık açık zaten ucu falan girdi demişim😂 sadece Google'dan baktığımda zevk suyundan hamile kalınır diyor ve ıslanma falanda olmadı öyle ayrıca sevgilim dediğim 4 yıl ve ciddi düşünüyorum bu ilişkide istediğim her şeyi de yaparım sonucunda da ister ağlar ister sevinirim benim kendi sorunum
Girememiş, girse çatır çutur :))

Kıyamam, 18 yaşında her şey çok masum gelir zaten. 14 yaşından itibaren ciddi düşünmek... Altına zıçtığında sevinmek... Tamam 😇

Cevap verirseniz sevinirim 12 kasimda regl oldum 16sinda bitti 18inde beraberlik oldu 19 kasimda ella kullandım. Üzerinden 17 gün geçmiş oluyor reglm 26 28 arası takvime göre 5 gün var acaba gebelik testi yapsam doğru sonuç alir miyim?

Cevap verirseniz sevinirim 12 kasimda regl oldum 16sinda bitti 18inde beraberlik oldu 19 kasimda ella kullandım. Üzerinden 17 gün geçmiş oluyor reglm 26 28 arası takvime göre 5 gün var acaba gebelik testi yapsam doğru sonuç alir miyim?
Almayabilirsiniz, adet gününü bekleseniz daha iyi.

Kana aslında 8-10 gün arasında geçiyor varsa, sizde daha fazla süre geçmiş ama anladığım yumurtlama döneminde değilmişsiniz, o yüzden bence bekleseniz daha iyi. Negatifi görünce içiniz rahatlayacaksa yapın yine de
Kasik ağrısı dışında hicbir belirtim yok. İlaç içeli kasik ağrısı geçmedi bi geçer gibi oldu 3 gün geri geldi. Bakalım en azından 1 2 gün daha bekleyeyim kan testi için.

Arkadaşlar beraberliğin üzerinden 21 gün geçti adet günüm bugün yada yarın gebelik testi yaptım negatif doğru mudur? Kan vermedim eger olmazsam pazartesi vereceğim.

Hayır hamile kalmak bu kadar kolay birşey değil birleşme olmadan kalamazsın

Kız hamile kalmak o kadar kolaymiymis
Lütfen 🙏 cevap verirseniz sevinirim 12 kasimda regl oldum 16sinda bitti 18kasimda beraberlik oldu yani döngünün 7. Gunu oluyor. Ella kullandim 12 saat içinde. Üzerinden 23 gün geçti evde test yaptım negatif adetim gecikmiş durumda sonuç doğru mudur acaba? Desteğinize çok ihtiyacım var nolur.

Lütfen 🙏 cevap verirseniz sevinirim 12 kasimda regl oldum 16sinda bitti 18kasimda beraberlik oldu yani döngünün 7. Gunu oluyor. Ella kullandim 12 saat içinde. Üzerinden 23 gün geçti evde test yaptım negatif adetim gecikmiş durumda sonuç doğru mudur acaba? Desteğinize çok ihtiyacım var nolur.
Üzerinden 23 gün geçmiş ve test negatifse kesin doğrudur adetiniz başka bir şeyden gecikmiştir

Üzerinden 23 gün geçmiş ve test negatifse kesin doğrudur adetiniz başka bir şeyden gecikmiştir
Yanilma payı olabilir mi diye düşündüm. 10 12 gün bekleyin regl gecikmesini deniyor. Regl sökülecek gibi ama tık yok. Hiç böyle olmamıştı hep düzenli en geç 28 günde olurum. 🙄 çok teşekkür ederim yorumunuz için

Yanilma payı olabilir mi diye düşündüm. 10 12 gün bekleyin regl gecikmesini deniyor. Regl sökülecek gibi ama tık yok. Hiç böyle olmamıştı hep düzenli en geç 28 günde olurum. 🙄 çok teşekkür ederim yorumunuz için
Rica ederim ilişkiden 10-12 gün sonra varsa kesin belli oluyor sizin 23 gün geçmiş

X