hamile olabilir miyim

cirkinkoala

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2023
69
42
24
döngüm 36 gun civari sürüyor 24 kasimda regl oldum 30 kasimda bitti tam son gününde 30 kasimda sevgilimle prezervatifsiz beraber oldum icime falan bosalmadi bes alti saniye once cikti ama ben yine de gerildim(niye oyle riskli is yapiyorsun demeyin benim rizam dahilinde degildi elimde olsa boyle olmazdi zaten).yarin 12 aralikta yumurtlama gorunuyor regl uygulamasinda.arada 9 aralikta koyu renk kan gelir gibi oldu azicik.daha önce de bir kere olmustu.üsüttüm anladigim kadariyla cok dikkat etmemistim son bu hafta bugun baya hastayim kustum falan ama kusunca da daha bi stres oldum.doktora git diyecek olursaniz gitmem mumkun degil ailemin bilmemesi gerek.reglime iki hafta gorunuyor stres de yaptim oyle danisayim dedim

Sizin rızanız dahilinde değilse tecavüze mi uğradınız?

Gebelik imkansız değil çünkü korunmamışsınız. Takvimler herkeste aynı günü gösteriyor, adetinizin peşine yumurtlamış olabilirsiniz veya içte kalan spermler bi süre daha yaşadığı için ilerleyen günlerde döllemiş olabilir. Bunu da test yapmadan (şu an erken) öğrenemezsiniz

Sizin rızanız dahilinde değilse tecavüze mi uğradınız?

Gebelik imkansız değil çünkü korunmamışsınız. Takvimler herkeste aynı günü gösteriyor, adetinizin peşine yumurtlamış olabilirsiniz veya içte kalan spermler bi süre daha yaşadığı için ilerleyen günlerde döllemiş olabilir. Bunu da test yapmadan (şu an erken) öğrenemezsiniz
korunmasiz olmasi kismi benim rizam dahilinde degildi.adina ne diyebiliriz bilmem.icerde pek sperm falan kaldigini dusunmuyorum cunku bosalmadi bile.kisa bir sure beraber olduk zaten.su an test yapsam sonuc vermez diye biliyorum.ama hastaligim yuzunden yarin idrar tahlili verme ihtimalim var eger gebelik varsa yarinki idrar tahlilinde cikar mi?hamilelik icin degil dumduz hastanedeki idrar tahlili

X