Hamile olabilir miyim

nurAyyldz

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
116
56
23
Kızlar merhaba test yaptım 2 gün aralıklarla. Bugün pembemsi kanamam oldu sizce teste göre gebelik varmı?
Düzensiz adet dongum var 2 aydır adet olmuyordum yarın için test vermeye gidicektim şüphem olduğu için test yaptım 🥹 çift çizgi var gibi gözüküyor sizce varmı hepinize şimdiden çok teşekkür ederim

IMG_20240328_042447.jpg

Kızlar merhaba test yaptım 2 gün aralıklarla. Bugün pembemsi kanamam oldu sizce teste göre gebelik varmı?
Düzensiz adet dongum var 2 aydır adet olmuyordum yarın için test vermeye gidicektim şüphem olduğu için test yaptım 🥹 çift çizgi var gibi gözüküyor sizce varmı hepinize şimdiden çok teşekkür ederim

Eki Görüntüle 3408110
Bende bugün böyle üç tane test yaptım silik sizgiler çıktı erken gebelik testinde bunlarda 15 dakika sonra iki çizgi çıktı kan verdim beta HCG 65.9 çıktı iki gün sonra kontrole gidicem değerine bakicaklar yükselme var mı diye

Bende bugün böyle üç tane test yaptım silik sizgiler çıktı erken gebelik testinde bunlarda 15 dakika sonra iki çizgi çıktı kan verdim beta HCG 65.9 çıktı iki gün sonra kontrole gidicem değerine bakicaklar yükselme var mı diye
Allah'ım umarım hayırlısıyla nasip olur senelerdir bekliyorum 🥺🤲🏾🤲🏾 sizindemi ilk defa olacak gebeliginiz

Ben test yaptırdım sende bence kan testi yaptır benim adetime daha 3 gün vardı gebelik çıktı inşallah seninde çıkar dualarım seninle 🙏

65.9 pozitif dedi ama işte değer yukselir umarım
Yarin gidicem inşallah cnm Allah'ım hakkimizda en hayırlısıni nasip etsin inşallah kurduğumuz hayallerimizin en güzelini nasip etsin rabbim

Kızlar değer 9.71 çıkmış ilk defa böyle yukses çok heycanlandim acaba çok erken bir surectemi daha yeni mi çok heyecanlıyım 🥹🥹
Screenshot_2024-03-29-18-50-32-38_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg

Kızlar merhaba adetim 2 gün geçti 3 tane test yaptım 3 de bunun gibi silik cizgi çıktı sizce olabilme ihtimali var mı kan testi vermeye biraz korkuyorum aslında çok istiyorduk hüsrana uğramak hiç istemiyorum

Eklentiler

• IMG-20240402-WA0007.jpeg
    IMG-20240402-WA0007.jpeg
    48,9 KB · Görüntüleme: 50
X