Hamile olma ihtimalim nedir acaba lutfen ciddi cevaplayin.

teksoruicinuyeoldum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
9
0
23
9 10 gun once sevgilimle fazla yakinlastik ve cok az zevk suyu gelmisken klitoris bolgeme degdi penisi. Reglime 9 gun varken suan kanamam var normal geliyor gibi leke seklinde degil ama normale gore az geliyor. O gunun ustune iki doz yasmin almistim panikle oncesinde de kistten dolayi biraz kullanmistim. Sizce ihtimal var mi? Gercekten cok arastirdim ama insanin kendi basina gelince mantigi duruyomus simdiden tesekkurler🙏🏻

9 10 gun once sevgilimle fazla yakinlastik ve cok az zevk suyu gelmisken klitoris bolgeme degdi penisi. Reglime 9 gun varken suan kanamam var normal geliyor gibi leke seklinde degil ama normale gore az geliyor. O gunun ustune iki doz yasmin almistim panikle oncesinde de kistten dolayi biraz kullanmistim. Sizce ihtimal var mi? Gercekten cok arastirdim ama insanin kendi basina gelince mantigi duruyomus simdiden tesekkurler🙏🏻
Ustune gorme olmasindan cekiniyorum

Merhabalar 🙋🏼‍♀️ zevk suyu içinde sperm taşımayan, spermlerden önce temizlik yapan bir sıvı bu bir, normalde onun içinde sperm olmaz ama çok düşük bir ihtimal de olsa bulunabilir bunu bilemeziniz kesinlikle.. Diğer taraftan sadece değmişse içinde sperm olduğunu varsayalım, o spermler içeri girecek de, tüpleri geçecek de rahme ulaşacak.. 🤭 Emin olun hamile kalmak o kadar kolay bir olay değil.. Şu an sadece kafanızda kuruyorsunuz.. Zaten bir de şu an adet görmüşsünuz hamile olmadığına dair daha ne desin bu beden.. 🤭

X