Hamile olma ihtimalim var mı acaba? Tecrübeli arkadasların yardımlarını bekliyorum..

yenigeliinnn

Bir annem bir sen başka birşey istemem ben...
Kayıtlı Üye
2 Mart 2016
71
26
Kızlar herkese merhaba.. Şöyle anlatayım; Öncelikle benim adetim cok düzensiz yumurtalıklarımı kontrol ettirmistim normalin 3 rakam altındaydı biraz tembellik varmıs. İlk adet gördüğüm zamandan beri hep düzensiz. En fazla 3 kere aynı gününde geldigi oldu. Bazen erken gelir bazen de gecikir. En son adetimi nisanın 11 inde gördüm. Yani şu anda 19 gün gecmis durumda. Gectigimiz hafta pazartesi idrar testi yaptım negatifti. Ve perşembe günü eşimle korunmadık. Bebek düşündüğümüz için değil birden oldu. Hamile olma ihtimalim varmı. Hala daha hiç adet belirtim yok. Adetim gelmemeye devam ederse ne zaman tekrar test yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum. Eğer ummadığm zamanda hamile kalırsam da cok sevinirim cünkü aslında cok istiyorumm:):) Herkese simdiden tesekkürler.

Tekrardan merhaba,
Okuyan gören varsa lutfen yardimci olsun Allah rızası icin, kafayi yemek uzereyim 4. ye idrar testi yapiyorum negatif. Dedigim gibi su anda tam 2 ay 5 gun adetim gecti. Mayısın 26sında esimle korunmasız iliskiye girdik. Eger duzensiz olan yumurtam 26 sinda catladysa yani iliskiye girdigimiz gün ve su anda hamileysem 20 gunluk olmasi lazim bu idrarda cıkması gerekirmiydi? Yarin kan testi yaptrcam Allahım ins hamileyimdir esim de nasil heyecanlandi... 2 gundur öğürtüm cok var şişkinlik mide bulantisi ve dun serili yattim kolumu kaldiramadim ve cok agrilarim oldu, belirti mi bilemiyorum.Lutfen birileri yardmci olsun kimse yardim etmiyo cok dua edicem bu mubarek gunde...

Son düzenleme:
Bir de kan testi yaptırmayı dene canım. Negatif çıkarsa doktora gidersin belki başka bir sorun vardır.. Allah hayırlısıyla gönlündekini nasip etsin :)

İnşallah canım:) geçen aydan filan olması cok cok düsük ama gectigimiz persembe korunmayınca suphelendim bir de hala adet gormedim. Hemen cıkar mı ki

İnşallah canım:) geçen aydan filan olması cok cok düsük ama gectigimiz persembe korunmayınca suphelendim bir de hala adet gormedim. Hemen cıkar mı ki

Hiç bir korunma yöntemi %100 etkili olmadığı için tabi ki ihtimal var her zaman ama senin zaten bir sağlık sorunun varmış canım bence şuan olmadıysa bile bebek fikrini ertelemeyin. Çünkü bu yaramazlar biz isteyince gelmiyorlar şıp diye malesef :)

Hiç bir korunma yöntemi %100 etkili olmadığı için tabi ki ihtimal var her zaman ama senin zaten bir sağlık sorunun varmış canım bence şuan olmadıysa bile bebek fikrini ertelemeyin. Çünkü bu yaramazlar biz isteyince gelmiyorlar şıp diye malesef :)

Ay Rabbim aratmaz inşallah ya bana kalsa hemen olsun tabiki çok fazla istiyorum ama eşim işten yeni çıktı. Yeni de evliyiz zaten. Bu yüzden çocuğum olmamama ihtimali var mı :110: doktor olur demisti ama hersey Allah'tan tabii tek korkum bu insallah basıma da gelmez. Bu arada sanada sağlıkla bebisini kucagına almayı nasip etsin Rabbimm..

Ay Rabbim aratmaz inşallah ya bana kalsa hemen olsun tabiki çok fazla istiyorum ama eşim işten yeni çıktı. Yeni de evliyiz zaten. Bu yüzden çocuğum olmamama ihtimali var mı :110: doktor olur demisti ama hersey Allah'tan tabii tek korkum bu insallah basıma da gelmez. Bu arada sanada sağlıkla bebisini kucagına almayı nasip etsin Rabbimm..

Canım %100 sağlıklı kadın ve erkeğin bile sebepsiz çocuk sahibi olamadığı oluyor. Tabi Allah ol derse olur, bana da doktor tüp bebek demişti ama bir kaç ay sonra kendiliğinden oldu çok şükür :) inşallah işlerinizi en kısa zamanda yoluna koyup bebek hazırlıklarına başlayabilirsiniz canım hayırlısı olsun

Kızlar herkese merhaba.. Şöyle anlatayım; Öncelikle benim adetim cok düzensiz yumurtalıklarımı kontrol ettirmistim normalin 3 rakam altındaydı biraz tembellik varmıs. İlk adet gördüğüm zamandan beri hep düzensiz. En fazla 3 kere aynı gününde geldigi oldu. Bazen erken gelir bazen de nadirende olsa 2-3 ay gelmez. En son adetimi nisanın 11 inde gördüm. Yani şu anda 19 gün gecmis durumda. Gectigimiz hafta pazartesi idrar testi yaptım negatifti. Ve perşembe günü eşimle korunmadık. Bebek düşündüğümüz için değil birden oldu. Hamile olma ihtimalim varmı. Hala daha hiç adet belirtim yok. Adetim gelmemeye devam ederse ne zaman tekrar test yapmalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum. Eğer ummadığm zamanda hamile kalırsam da cok sevinirim cünkü aslında cok istiyorumm:):) Herkese simdiden tesekkürler.

Tekrardan merhaba, hala adet olamadim. bugun tekrardan idrar testi yaptım ama negatif. Kanda pozitif cikma ihtimali var mi yada dedigim gibi gebelik ihtimali gecen hafta persembe gunundense daha cıkmazmı lutfen yardimci olun kizlar. Tekrar konu acmadim bunu guncelledim.

Okuyan gören varsa lutfen yardimci olsun Allah rızası icin, kafayi yemek uzereyim 4. ye idrar testi yapiyorum negatif. Dedigim gibi su anda tam 2 ay 5 gun adetim gecti. Mayısın 26sında esimle korunmasız iliskiye girdik. Eger duzensiz olan yumurtam 26 sinda catladysa yani iliskiye girdigimiz gün ve su anda hamileysem 20 gunluk olmasi lazim bu idrarda cıkması gerekirmiydi? Yarin kan testi yaptrcam Allahım ins hamileyimdir esim de nasil heyecanlandi... 2 gundur öğürtüm cok var şişkinlik mide bulantisi ve dun serili yattim kolumu kaldiramadim ve cok agrilarim oldu, belirti mi bilemiyorum.Lutfen birileri yardmci olsun kimse yardim etmiyo cok dua edicem bu mubarek gunde...

canım bence artık doktora gitmelisin bebiş olmasa da ciddi bir sorunun olabilir Alah korusun 2 ay çok fazla kan testi yaptınmı bu arada beklerken bence ihmal ediyorsun kendini bu kadar fazla beklememelisin canım :KK66:

canım bence artık doktora gitmelisin bebiş olmasa da ciddi bir sorunun olabilir Alah korusun 2 ay çok fazla kan testi yaptınmı bu arada beklerken bence ihmal ediyorsun kendini bu kadar fazla beklememelisin canım :KK66:

Canım çok çok tesekkur ederim cevapladigin icin.. Bugun saglik ocagina gittim kan testi icin ama sabahtan gitmem gerekiyormus ilk defa gittim bilemedim o yuzdende. Yarina kaldi ya da bu aksam acile gidicez artık. Kan testi sonucunu alayım varsa da yoksa da özelden randevu alıcam hemen iyi bir dr. bulup:110: Ama var mıdır diye de dusunmeden edemiyor insan. Saglik ocagindaki hemsireye de anlattim olabilir yumurtlaman duzensizmis dedi. Ama olsaydi da 20 gunluk bebis idrarda cikarmiydi acaba. Umudumu yitirdim gibi:KK12:

X