Hamileler,adaylar elele..kk göklere:)))

kaydirigubbakcemile3 bak eğer araba bana kalırsa bizimde akibetimiz bu şekilde olur kesin... Çünkü bizim arabayı hiç kullanmadım :) Allahtan evimiz çok yakın taksiyle 7 lira falan tutuyor.Hiç riske girmem binerim taksiye. delikafadulden

geçmiş olsun canım. benimde bi arkdaşım girmişti. yalnız gitmemek lazım dediğini biliyorum. sen gidemesen de bi arkdaşı gitsin bence..

kaydirigubbakcemile3 bak eğer araba bana kalırsa bizimde akibetimiz bu şekilde olur kesin... Çünkü bizim arabayı hiç kullanmadım :) Allahtan evimiz çok yakın taksiyle 7 lira falan tutuyor.Hiç riske girmem binerim taksiye. delikafadulden

bizim ev işi var ya.. taşınacağız... onunla ilgili yapmamız gereken bir sürü iş vardı... evden üsküdara, ordan ümraniyeye, ordan maltepeye, ordan pendike gitmemiz gerekiyordu... bu saydığım yerlerin arası çok uzak =( zaten havada sıcak... o yüzden mecbur ben geçtim direksiyona.. =) ama eşim nakkozlu halde kullansa daha iyiydi yani =)) tamponu kırdım =)
buna şükür diyelim ne yapalım =)

kimseler kalmamış..

güle güle kızlar bende kaçıyorum.. :gitme:

tamda yemek saatinde gelmişsin pınar yaa...denk gelemedik =(

Son düzenleme:
ben de 2 saat uyudum zıl caldı sınır oldum ona kalktım
ama hala kendıme gelemedım

benımbellı yorgunluktan da senın kı bebedendır ınsallah

inşallah canım :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: ama ben uykuyu çok seven biriyim zaten elimde olsa akşama kadar yatarım yaniiii:sinifsinif: dün eşim senin durum nasıl diye sordu şimdi bebiş olmazsa sperm testi yaptıracak ya onun yükü ağır geliyor çünkü zorlanıyor sıkıntı stres yapıyor istemeden de olsa keşke bebiş gelse de eşimi bu yükten kurtarmış olsam fisfisfis:Saruboceq:

inşallah canım :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: ama ben uykuyu çok seven biriyim zaten elimde olsa akşama kadar yatarım yaniiii:sinifsinif: dün eşim senin durum nasıl diye sordu şimdi bebiş olmazsa sperm testi yaptıracak ya onun yükü ağır geliyor çünkü zorlanıyor sıkıntı stres yapıyor istemeden de olsa keşke bebiş gelse de eşimi bu yükten kurtarmış olsam fisfisfis:Saruboceq:
hayırlısı canım ıyı dusunelım olmazsa da Allah bı kolaylık verır mutlaka
helvam lorkeem öperim sizi

saol canım bende senı operım o zaman olumunekankayizsmile

KIZLAR BENİM İŞLER BU HAFTA YOĞUN GİDİYOR FAZLA KATILAMIYORUM KUSURA BAKMAYIN
ÇARŞAMBA GÜNÜ RAHATLAYABİLİRİM O ZAMANA KADAR KUSURUMA BAKMAYINopuyorumnanaktan

önemli değil canım zaten ramazan ayı ve sıcaklardan dolayı olsa gerek topiğimiz boş geçiyor genelde sana kolay gelsin bu halinle de zor olsa gerek dikkat et kendine

canım babanın iyi olmasına çok sevindim inşallah tez zamanda iyileşir. :Saruboceq:
ınsallah canımcım opuyorumnanaktan
Allah kolaylık versın ayselım sen arada yaz kac sayfayı acık tut senın adını altta gormek bıle yeter bıze

kzı bole bıseyse bı bakıma masallah demek lazım demekkı senı cok ıyı anşlıyo vee duygusal olarak senı dusundukce kendıde sana benzıyo :KK1:
du bakalım bı gıdın yarın dr a ne cıkıcak hayırlısı

kızlarr kardeşim ilk tercihine atandı şanlıurfa halfeti hastanesinde doktor artıkın çok gurur verici birşey yaaaa..................

X