Hamileler silah atışı yapabilir mi ?

esilove

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2024
3
0
30
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var güvenlik sınavı için atış yapmam gerekiyor 6 aylık hamileyim doktor bir sakıncası olmaz dedi ama Google’dan baktığımda dışarıdaki seslerden bebeklerin çok etkilendiğini ve işitme kaybı olabilir diye bir yazı okudum. Hamileliğinde atış yapıp sorun yaşayan ya da yaşamayan var mı ? Lütfen yardımcı olun

Riske girmeye değer mi sizce? Burda biri bişey olmaz dese atış yapsanız içiniz rahat olacak mı? Sanmam..

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var güvenlik sınavı için atış yapmam gerekiyor 6 aylık hamileyim doktor bir sakıncası olmaz dedi ama Google’dan baktığımda dışarıdaki seslerden bebeklerin çok etkilendiğini ve işitme kaybı olabilir diye bir yazı okudum. Hamileliğinde atış yapıp sorun yaşayan ya da yaşamayan var mı ? Lütfen yardımcı olun
Doktor dediğine göre bir şey olmaz demek ki🤷🏻‍♀️ nerden bilelim :)
Anne karnında sıvı içinde minik bir bebek :) profesyonel fikrimiz olamaz tıp okumadık kadın doğum uzmanı değiliz. Tamamen kişisel tercihinize kalmış 🌸

Burada dediklerimizden ziyade doktor daha bilgili değil midir sizce?
Doktorun tavsiyesini uygulayabilirsiniz.

evet doktorun dediği önemli tabiki ama atış yapmış böyle bir olayla karşılaşmış kişilerden de yardım almak istedim

Doktor sorun olmaz demiş ama ben yine de yapmazdım. Bir sonraki sınavı beklerdim

X