Doğuma Hazırlık hamileliğimizin erken döneminde cinsiyet tahmini yapalım, bakalım tutacak mı???

• Konu Sahibi panikatak
  • Başlangıç Tarihi
Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
slm arkadaslar benımde ıkıtane dunya tatlısı kızlarım var ve suanda 3 uncuye hamıleyım 18 haftalıgız ve bundakı gebelık belırtılerımın hepsı erkek gosterıyor ama dun gıttık ve dr kesın solemedı ama kız gıbı tamda bellı degıl dedı ılerleyen zamanlarda kesınlesecek ama benım ıcıme yogun bır sekılde erkek hıssı doguyor hayırlısı bakalım saglıklı olsunda varsın buda kız olsun

eeeeeeee nasıl yani anlamadım herkes hislerini yazmış ama sonuçları yok sonuçlarınıda yazsaydınızda doğruluk oranına baksaydık:teytey:

ben 8+6 günlük hamileyim benimde içime hep kız olacakmış gibi geliyo.ama hayırlısı olsun tabi

bende 9 haftalık hamıleyım benımde ıcımden kız gecıyor esımde kız dıyor hayırlısı ınsallah bende antalyadan antalya kız dogursun bu sene :ecrin_bebek::lepi:

hamilelik öncesi son 3 adetinizi saatleriyle verin. günler kesin olsun saatler tahmini de olabilir. ilişki günü ve saatini de verin. size bebeğinizin cinsiyetini söyleyeyyim.

slm bende 3cüyü düsünüyorum iki oglum var 3cüyü kiz istiyorum bana yardimci olurmusun teravet:emir_bebek:

hamilelik öncesi son 3 adetinizi saatleriyle verin. günler kesin olsun saatler tahmini de olabilir. ilişki günü ve saatini de verin. size bebeğinizin cinsiyetini söyleyeyyim.

benimde 2 oglum var 3cüyü kiz istiyorum yardimci olurmusun:emir_bebek:

ben de 15+1 haftalık hamileyim. hftaya kontrolüm var kız istememe ragmen içime erkek olacakmış gibi doguyor. belirtiler de karısık... ayaklarım sürekli üşüyor bu erkek cocuguna işaretmiş; meyve ve tatlı istiyor hep canım bu da kız cocugun işaretmiş :p rabbim hayırlı evlat versin gerisi onemli deil ama dr kız derse cok sevinecegim sanki :)

benim ikinci bebeğime de bir doç.dr (alanında çok uzman) baktı ve kız dedi.3 hafta sonra tekrar baktı kim bu bebeğe kız dedi erkek barizzz dedi.Hiç belli olmuyor.

benımde ıcıme doguyor sankı erkek olucak bende 6 haftalık hamıleyım cın takvımıne baktım sımdı orda da erkek cıktı ne kadar dogruluk payı var bılemıyorum aslında benım ıcımden hep kız gecıyodu benım esım 5 kardes ve hepsı erkek ıkı torunları var oda erkek sımdı herkes ban umut baglamıştı ama yıne da hakkımda hayırlısı olsun insallah

X