Hamileligin ilk haftalari muayene

portakalcicegi2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2024
35
2
Merhaba arkadaşlar adetim iki gün gecikti doktora gittim alttan muayene etti yumurtan çatlamış dedi. Hamile olsam bi iki gün gecikme ile alttan muayene de belli olur mu. Bilgisi olan varsa yazabilir mi

Merhaba arkadaşlar adetim iki gün gecikti doktora gittim alttan muayene etti yumurtan çatlamış dedi. Hamile olsam bi iki gün gecikme ile alttan muayene de belli olur mu. Bilgisi olan varsa yazabilir mi
Vajinal muayenede kese 5 haftalikken falan görülüyor ama döllenmeye göre de değişir

Ben tup bebek tedavisi için görüşmeye gitmiştim aslında bir gün gecikti dedim muayene etti ama gebelik düşüncesi ile gitmedim o yüzden kan da vermedim şimdide iki gün gecikti olma ihtimali varmi dır merak ettim

Vajinal muayenede kese 5 haftalikken falan görülüyor ama döllenmeye göre de değişir
Benimde reglime 10 gün var yumurtlama takibi yapıyoruz Femera ve çatlatma kullandık Femera sonrası doktor 2 yumurta var dedi bugün 2 hafta oldu şu anda diyor ki 3 yumurta bu diğer yumurta ne saman oluşmuş olabilir anlayamadım 10 günde anlaşılmaz ama rahim duvarı biraz bilgi verebilir bu arada kalınlaşmasına bakarak inşallah hamilesinizdir

Ben 4haftalıkken alttan muayenede kese görünmedi ama kan değerlerim artmıştı bu cuma keseyi görmeye bekliyorum dedi bakalım..

X