Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

Son 3 ay da toplamda kac kilo alinir ki? 25. Haftamdayim 2 kilo aldim. Bazilari bu aydan sonra iyice sisersin diolar gicikligina mi diolar dogru mu soyluolar anlamadim ki.

Yani dikkat edilirse ayda 2 ser kilo alarak hamileligi bitirebiliyosun di mi :) zaten dikkat ediyorum yuruyus yapiorum millet oyle diyince moralim bozuluo acikcasi.

HAMİLEYİM DİYE İKİ KİŞİLİK YEMEDİM HER ZAMANKİ GİBİ 3 ÖĞÜNÜMÜ YEDİM .AYRICA HERGÜN 1 TANE MUZ VE YANINDA HERHANGİ BİR TANE MEYVE YİYORUM .1-2 BARDAK SÜT İÇİYORUM.HAMUR İŞİ TATLI ABUR CUBUR PİLAV FALAN AZ YİYORUM .BOL BOL SU İÇİYORUM.
Muz u bende seviyorum da kabiz oluyorum:110:

Her aksam 1 tane salatalik yiyorum kabızlık sorunum olmuyor birde muzun yaninda sut iciyorum muz bebeğe kilo aldriyormus canim
Biliyorum tatlım keciboynuzu pekmezi de aynı şekilde bebeğe ve anneye faydali bende aldım içmeye basladim

Son 3 ay da toplamda kac kilo alinir ki? 25. Haftamdayim 2 kilo aldim. Bazilari bu aydan sonra iyice sisersin diolar gicikligina mi diolar dogru mu soyluolar anlamadim ki.
Canim kilo isi kisiye gore degisiyor hatta hamilelikten hamilelige bile degisiyor. ilk hamileligi 8 kilo ile tamamladim. ilk aylarda almadim ama son 4-5 da 8 kilo aldim cok sismemistim. bebegimde 3800 dogdu. simdi bu ikinci hamileligim 23. haftamdayim simdilik 3 kilo aldim ama sanki bunda biraz daha fazla kilo alicak gibiyim.

son üç ayda her ay 2 şer kilo alırsın dedi doktorum ama doğum yapan arkadaşlarım da dikkat etmezsen daha bile fazla alırsın dedi. Bakalım yaşayarak göreceğiz

bende 3 3,5 kilo kadar almışım o_O biara yemeği çok abartmıştım şimdi biraz frenledim kendimi :kk77: yürüyüşlere de başlayprum artık havalar açıyor :KK49: son üç aya kadar biraz daha dikkat gerekli bence faydalı olanları yemek diğerlerinde ölçüyü kaçırmamak lazım :emir_bebek:

25 haftaligim 65 ile hamis kaldim suanda 69 um drum gayet normal dedi kizimdada 8 kilo almistim zaten sadece :)

Arkadaşlar siz bu süreçleri geçtiniz diye fikir almak istiyorum. 16 mart son adetimin başlangıcı ve 31 mart doktorumun ultrason sonucuna göre yumurtlama günümdü. Bugün doktoruma kontrole gittiğimde 6 haftalık gebe olduğumu ve kesenin bu haftaya göre küçük olduğunu gebeliği sonlandırmamız gerekenileceğini söyledi kan testi istedi beta hcg sonucu 416 çıktı bu değerinde 6. Haftaya göre düşük olduğunu bebeğe bikaç gün daha şans verelim dedi. Bi başka doktora gittim o da 4 haftalık hamike olduğumu ve herşeyin normal olduğunu söyledi. Hem ultrason baktı hemde beta hcg yi değerlendirdi. Sizce hangisi doğru.

Arkadaşlar siz bu süreçleri geçtiniz diye fikir almak istiyorum. 16 mart son adetimin başlangıcı ve 31 mart doktorumun ultrason sonucuna göre yumurtlama günümdü. Bugün doktoruma kontrole gittiğimde 6 haftalık gebe olduğumu ve kesenin bu haftaya göre küçük olduğunu gebeliği sonlandırmamız gerekenileceğini söyledi kan testi istedi beta hcg sonucu 416 çıktı bu değerinde 6. Haftaya göre düşük olduğunu bebeğe bikaç gün daha şans verelim dedi. Bi başka doktora gittim o da 4 haftalık hamike olduğumu ve herşeyin normal olduğunu söyledi. Hem ultrason baktı hemde beta hcg yi değerlendirdi. Sizce hangisi doğru.
canim bence biraz daha bekle olabiliyor böyle seyler hemen aldirma olayina girme ins kotu birsey yoktur biraz daha bekle derim ben..

canim bence biraz daha bekle olabiliyor böyle seyler hemen aldirma olayina girme ins kotu birsey yoktur biraz daha bekle derim ben..
Bencede bekle gebelik bölümünde senin gibi ikilem yaşayan çoook arkadaş var iki üç hafta daha bekle zaten bi problem varsa diğer doktorlar da zamanla aynı şeyi der umarım bişey olmaz canım hayırlısı ile..

Bencede bekle gebelik bölümünde senin gibi ikilem yaşayan çoook arkadaş var iki üç hafta daha bekle zaten bi problem varsa diğer doktorlar da zamanla aynı şeyi der umarım bişey olmaz canım hayırlısı ile..
geç ddöllenme olabiliyor bazen.illa 31 inde yumurtladin diye biseyyok.kaldiki bazen ayda iki kez yumurtluyosun.belki adetine yakin yumurtladin oyuzden bebek küçükgörunuyo.bende adetten sonraki 3 ggün içinde hamile kalmism.normalde olmaz denen bisey.yani herzsman iki kere iki dört etmiyo tipta..hayrlisi olsn hakkinda

geç ddöllenme olabiliyor bazen.illa 31 inde yumurtladin diye biseyyok.kaldiki bazen ayda iki kez yumurtluyosun.belki adetine yakin yumurtladin oyuzden bebek küçükgörunuyo.bende adetten sonraki 3 ggün içinde hamile kalmism.normalde olmaz denen bisey.yani herzsman iki kere iki dört etmiyo tipta..hayrlisi olsn hakkinda
Canım bugün kan testi yaptırdım sonucum gayet iyi 1152 :)

X