Hamileliğinizin kacıncı haftasındasınız? siz ve bebekleriniz kaç kilo aldı

canım bende öyle düşündüm ama eşim bu diyetisyen meselesine çok sıcak bakmıyor, habersiz de gitmek istemiyorum.
belki de bebeğin tam olarak besleneceğine inanmıyor olabilir o yüzden gitmeni istemiyordur ama sonuçta senin benim gibi bir sorunun yok o yüzden perhizin ona verilir. hem ayrıca süt, et, yumurta, peynir gibi direkt olarak bebeğe yarayan gıdalar bu gebe diyetlerinde var aklında bir soru işareti kalmasın ya da bekle bakalım kilo alımın hızlı olursa zaten doktorun uyarır seni. yalnız şeker tüketmeyeye çalış canım çünkü şekerin bebeğe bir faydası yok. meyve şekeri yeterli geliyor.

belki de bebeğin tam olarak besleneceğine inanmıyor olabilir o yüzden gitmeni istemiyordur ama sonuçta senin benim gibi bir sorunun yok o yüzden perhizin ona verilir. hem ayrıca süt, et, yumurta, peynir gibi direkt olarak bebeğe yarayan gıdalar bu gebe diyetlerinde var aklında bir soru işareti kalmasın ya da bekle bakalım kilo alımın hızlı olursa zaten doktorun uyarır seni. yalnız şeker tüketmeyeye çalış canım çünkü şekerin bebeğe bir faydası yok. meyve şekeri yeterli geliyor.
evet haklısın, ama çikolata falan çok canım istiyo sadece günde bir tane iyiyorum o da bir gofletin yarısını yiyorum yarısını dolaba koyuyorum ertesi gün yiyim diye sırf nefsimi köreltim diye, abartmamaya çalışıyorum sadece, öğünlerimi düzenli yiyorum. öğün dışında yemiyorum. şimdilik kilo almadım bakalım. inşallah ilerleyen zamanlarda da almam, zaten dediğin gibi doktor uyarırsa da zaten eşim de ikna olabilir o zaman

kızlar nolur yardım edin mide bulantısından duramıyorum napıcam acım ama çok bulanıyorum
ekşi meyve, limon suyu , beyaz leblebi, tuzlu çubuk ve antep fıstığı bana iyi gelmişti, bir deneyin isterseniz baharatlı ve yağlı şeyler yemeyin bu arada mide bulantısını dahada artırır

günaydın hanımlar. bende bir şey sormak istiyorum. ben zaten biraz şişmanım. hamile kaldığımda 83 kiloydum. şu an 10 haftadayız ve hala aynı kilomdayım. ilk üç ay ve son üç ay kilo alırsın diyorlar. bu doğrumu, ben kilo almak istemiyorum. yani normal öğünlerimi yiyorum abartmıyorum ama hiç kilo almadan doğum yapan var mı ? ben hiç kilo almazsam bebeğim de sağlıklı olurmu ki yanlış mı yapıyorum acaba yememek le ?
yüksek kiloyla hamile kalanlar genelde az kilo alır hatta zayıflar ilk zamanlar dikkat ederseniz siz de çok almazsınız bir arkadaş 90 la hamile kalıp 93 le doğuma gitmişti abur cubur hamur işi yağlı tuzlu gıdalardan uzak durun kuruyemişi de abartmadan yerseniz çok kilo almazsınız

yüksek kiloyla hamile kalanlar genelde az kilo alır hatta zayıflar ilk zamanlar dikkat ederseniz siz de çok almazsınız bir arkadaş 90 la hamile kalıp 93 le doğuma gitmişti abur cubur hamur işi yağlı tuzlu gıdalardan uzak durun kuruyemişi de abartmadan yerseniz çok kilo almazsınız
teşekkür edrim canım inşallah öyle olur

ŞU saate kadar butun gun yedigim 1 dilim börek 1 ayva :KK43: açım ama agzım da herşey dayanamıyorum :KK43:
Ben tam 6 kilo verdim çok kotydum yesemde yemesemde çıkarıyordum o günler kabus gibiydi çok şükür geçti gitti seninde gececek dayan

26+5 haftalık hamileyim.. 10. kilomu almış bulunmaktayım. Göbüşüm fena değil ama iç bacaklarımdan doģuracak gibiyim :p
Bebişim de 3 hafta önce 850 gramdı. Muhtemelen 1kga yaklaşmıştır :)

Canın biz tam 28 hafta olduk şimdi hastanede yatıyoruz ama erken doğum tehlikem var . şuan tam 1. 300 gr olduk bebek

X