Hamilelik belirtilerimi paylaşmak istiyorum sizlerle;

Selam kızçeler. Acaba hamile miyim diye buralarda gezinirken kendim de anlatmak istedim neler yaşadığımı. Belki psikolojik belki gerçek bilmiyorum 🤷‍♀️
-İlk denememiz de ovülasyon testi takibi ile gebe kaldım bu arada kızlar kesinlikle deneyin.
Yumurtlama dönemimden itibaren sol kasık ağrısı ve bel ağrısı ile başladı serüven. Hiç geçmedi. Regl günüme dek o ağrıyı çok şiddetli yaşadım. Hatta bi çok kez doktorlarda dahil danıştığım da üşütmüş olduğumu söylediler. Haklı olabilirlerdi. Çünkü yumurtlama günümden 3 gün sonra grip belirtileri başladı. Halsizlik, mide bulantısı, ağrılar. En sonunda özel bir hastanede kan testi yaptırıp nasılsa varsa çıkar yoksa en azından ilaç alırım bu ağrılardan kurtulurum diye düşündüm. Doktora henüz yumurtlamam üzerinden 6 gün geçti hamileysem çıkar mı diye sorduğum da EVET dedi! Hay hay dedim testi verdim. Sonuç 0.0100… negatifti. Sonra kan ve idrar testi vermek istedim tekrar. Enfeksiyon vs den dolayımı acaba ağrım diye. Kan ve idrar testlerim tertemiz çıktı. Sana antibiyotik ve serum vs dedi. Dedim YOOK! şuan değil. Ben hissediyorum. Bişey var bu ağrılarım boşa değil. ( bu arada gün de 5 kez gebelik testi yapıyordum. Kafayı kırmıştım) 🤪 2 gün geçti ve benim ağrılarım pat kesildi bi anda. Dedim Tubiş kalk. Bu yerleşme ağrısıydı. Yerleşti bebeğin( bilimsellik yok tamamen benim totomdan uydurmam) 😂 test yaptım. Pozitif ☺️🤭 ağlamam bitince hastaneye gittim betam 16 çıktı. Reglmden 3 gün evvel. Gri alan dedi he he dedim oki. 2 gün geçti tekrar kan verdim 49 olmuştu. Tamam dedim deldirmiyorum kendimi artık. Kalp atışı için gideceğim dedim bundan sonra. Bu arada yaşadığım belirtiler ise son 5 gündür aşırı koku hassasiyeti. Çok sevdiğim eşim bir kokuyor bana. İnanılmazzz!!! Herkes herşey kokuyor bu arada. Adam bıktı benden. Mide kaynamam var ama bulantım yok henüz. İnşallah olmaz. Birde sanki tansiyonum düşmüş gibi böyle bi anda halsizlik çöküyor. Ara ara yine sol kasığımda ağrı oluyor. Yerleşme kanaması dediğimiz olayı çok yaşadığımı düşünmüyorum. Çok çok az kahverengi akıntım oldu. Pembe veya kırmızı hiç olmadı. Oda peçete ile sildiğimde görmüştüm. 2 gün sonra geçti. Şuan da çok akıntım oluyor şeffaf bazen sarıya yakın. 5+5 iz şuan son regl tarihime göre. İnş kalp atışlarını duyarız. Şuan tek temennim o. Bu arada kirpik batması bence gerçek ya. Karışma olayıda gerçek. Kirpiklerim topak topaktı çünkü. Gözlerim de hep parlak geliyor şuan bana. Gaz ve şişkinlik 4. Haftadan beri devam ediyor. Duyduğuma göre her regl dönemi yaklaştığında bu oluyormuş. Umarım Allah isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin. Umarım bizde kalp atışlarını duyar bu serüvene devam ederiz, teşekkür ederim🥰
ayy ayni şey tıpa tıp bu kadarki benzer hayırlı olsun bu arada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah yumurtlama günün den beri belim koptu kasıklarım aynı şekilde hatta yuruyemedim adım atamadım sandalyede belim. Kopuyo yagrin adet günüm inşallah bebeis vardır bu arada bende gergin senin gibi test yapıyorum 5 tane adetime 10 gün varken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı sonra çıkmadı 10 tane test aldıysan 5 inde çıktı beşinde çıkmadı şişkinlik çok zannedersin 3 aylık hamileyim gergin karnım sıkı bide batıyı sabahtan beri yagrin olmazssam Pazartesi günü kan vericem bebiş için inşallah vardır ❤️😍😍

Arkadaşlar bende 18 inde yumurtladım yumurtlamadan 2 gün sonra kasıkta ağrı ve akıntılarım çoğaldı adetime daha 10 gün var şeffaf sümük gibi akıntılarım devam ediyo yumurtlamadan berli

Merhaba benimde şuan bat a üç gün kaldı hafif grip gibiyim ve bir haftadır göğüs ağrım çok feci dokunamıyorum bile başka hiçbir belirtim kasık aşrısı vs yok sizce bende hamile olabilir miyim ovülasyon takibi yaptım bu ay ilk defa denedik
Merhabalar. Ben de danışmak istiyorum. Bat’a 7 gün var ama yumurtlamadan hemen hemen 1,5 hafta sonra göğüs şişliği ve hafif sancısı başladı. Şimdi de sanki damarlar belirginleşti. Ve bu hafta ağır bi grip geçirdim. Sürekli midem gurulduyor, gaz da var. Acaba gebelik olabilir mi? Dün erken gebelik testi yaptım ama negatifti

Merhabalar. Ben de danışmak istiyorum. Bat’a 7 gün var ama yumurtlamadan hemen hemen 1,5 hafta sonra göğüs şişliği ve hafif sancısı başladı. Şimdi de sanki damarlar belirginleşti. Ve bu hafta ağır bi grip geçirdim. Sürekli midem gurulduyor, gaz da var. Acaba gebelik olabilir mi? Dün erken gebelik testi yaptım ama negatifti
Ben hamileymişim şuan 8 aylık olduk 🥰
Bata yedi gün bence biraz fazla gecikmesini bekle mutlaka ben gecikince test yapmıştım belirtilerimde aslında gebelik gibi değildi

Ben hamileymişim şuan 8 aylık olduk 🥰
Bata yedi gün bence biraz fazla gecikmesini bekle mutlaka ben gecikince test yapmıştım belirtilerimde aslında gebelik gibi değildi
Ay maşallaah rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinnn 🌺❣️🌺 belirtiniz nelerdi, evet her kadının bünyesi farklı tabi ama dediğiniz gibi bata göre erken de ama erken öğrenmek tedbirimi almak istiyorum (kan sulandırıcı iğne) doktorum öyle dedi☺️

Ay maşallaah rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinnn 🌺❣️🌺 belirtiniz nelerdi, evet her kadının bünyesi farklı tabi ama dediğiniz gibi bata göre erken de ama erken öğrenmek tedbirimi almak istiyorum (kan sulandırıcı iğne) doktorum öyle dedi☺️
Üç gün ağır grip oldum durduk yerde
Göğüs ağrım çok şiddetliydi
dört ay sürdü hatta o feci ağrı
Ama adet olacağımdada ağrırdı
Öyle ekstra başka bir belirti yoktu
Aslında hamilelikten şüphelenmemem gerekti
Yinede günüm geçince testi yapmıştım
Sizde bata kaç gün kaldı iki gün kalasıya kadar çıkabilir bence

Üç gün ağır grip oldum durduk yerde
Göğüs ağrım çok şiddetliydi
dört ay sürdü hatta o feci ağrı
Ama adet olacağımdada ağrırdı
Öyle ekstra başka bir belirti yoktu
Aslında hamilelikten şüphelenmemem gerekti
Yinede günüm geçince testi yapmıştım
Sizde bata kaç gün kaldı iki gün kalasıya kadar çıkabilir bence
Günaydın ☺️ Benim düzensiz aslında ama 3yıldır min 38 görüyorum bat 11kasım gibi. Ama acayip ağır bi grip geçirdim ve ilk defa göğüslerim iri. Kasığımda batmalar oluyor, gaz problemim var bi de. Şunlar adet belirtisiyle aynı di mi 😁 ama ilk defa göğüste irilik yaşıyorum

Günaydın ☺️ Benim düzensiz aslında ama 3yıldır min 38 görüyorum bat 11kasım gibi. Ama acayip ağır bi grip geçirdim ve ilk defa göğüslerim iri. Kasığımda batmalar oluyor, gaz problemim var bi de. Şunlar adet belirtisiyle aynı di mi 😁 ama ilk defa göğüste irilik yaşıyorum
Çok erken olduğu için bilemiyorum
Gebelik oluştuysa daha tüplerden geçiyordur yerleşmemiştir yada yerleşmek üzeredir diye düşünüyorum oyüzden gebeliğe dair en erken belirti bata 5-6 gün kalasıya ortaya çıkar
Benimde adetim düzensiz ve geç olurdu onu hesaba katmıştım 40 günde bir oluyordum hemen hemen

X